Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1294375
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Gera pradžia - pusė darbo PDF Spausdinti

DSCF1870

Įsibėgėjant naujiems 2019 metams, Butrimonių gimnazijos sportininkams prasidėjo ir nauji sportiniai išbandymai. Jau sausio mėnesį pradėjome gražiomis pergalėmis Lietuvos mokyklų žaidynėse: tai III vieta berniukų zoninėse futbolo varžybose, I vieta mergaičių tarpzoninėse krepšinio 3x3 varžybose, taip pat patekome į finalines futbolo „MRGOLAS“ žaidynių kovas dviejose amžiaus grupėse. Mergaičių futbolo komanda, zoninėse varžybose įveikusi visas priešininkų komandas, pateko į tarpzonines rungtynes.

Skaityti daugiau...
 
Skelbiama Alytaus r. Butrimonių gimnazijos direktoriaus Valdo Valvonio 2018 m. Veiklos ataskaita. PDF Spausdinti

Vadovaujantis Lietuvos respublikos švietimo ir mokslo ministro 2018 m. kovo 27 d. įsakymo Nr. V-279 "Dėl valstybinių ir savivaldybių švietimo įstaigų (išskyrus aukštąsias mokyklas) vadovų, jų pavaduotojų ugdymui, ugdymą organizuojančių skyrių vedėjų veiklos vertinimo nuostatų patvirtinimo", 13, 14 punktais mokyklos bendruomenė per 10 dienų nuo mokyklos vadovo metų veiklos ataskaitos paskelbimo turi teisę pateikti pasiūlymus  dėl jos vertinimo mokyklos tarybai.

Ataskaitą rasite: skiltyje "Veikla-Ataskaitos".

 
Butrimonyse atidarytas atnaujintas vaikų darželis PDF Spausdinti

A-28045

Filmuką apie darželio atnaujinimą žiūrėite čia

Alytaus rajono savivaldybei suremontavus dvi Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus grupes, atnaujinus baldus, ugdymo priemones, tarp kurių ir interaktyvūs žaidimai, mažųjų butrimoniškių ugdymo sąlygos tapo modernios ir šiuolaikiškos. Ši miestelio vaikų darželį lanko daugiau kaip pusė šimto vaikų.

Skaityti daugiau...
 
Pilietinė iniciatyva Butrimonių gimnazijoje PDF Spausdinti

20120101_134114

2019 m. pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“ Lietuvoje vyks jau dvyliktą kartą. Minėjimas įgauna ypatingą prasmę ir reikšmę dabartinėje geopolitinėje situacijoje. Butrimonių gimnazijos bendruomenė taip pat prisijungė prie pilietinės iniciatyvos. Mokiniai kartu su mokytojais 8 valandą uždegė žvakutes kabinetų languose, pasakojo vieni kitiems, ką jie žino apie šiuos įvykius iš tėvų ar senelių pasakojimų.

Skaityti daugiau...
 
Kalėdinis stalo teniso turnyras PDF Spausdinti

DSC_1382 (1)

Ilgėjant rudens ir žiemos vakarams,  Butrimonių seniūnijos stalo teniso gerbėjai nuolat renkasi Eičiūnų bendruomenės ir Butrimonių gimnazijos patalpose aktyviai praleisti laiką ir pabendrauti. Gimnazijoje rankos miklumą galima išbandyti jau prie trijų stalų, naujausias- tai Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos “Nemunas” dovana, kuria naudojasi ir jaunieji mokyklos sportininkai.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC