Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
,,Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“ startavo ir Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje PDF Spausdinti

20200213_170759

Šių metų vasario 20 d. Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje startavo Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekto ,,Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“ I etapas. Šių žaidynių organizatoriai˜– Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Projekto tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį, ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

Skaityti daugiau...
 
Žengdami partizanų takais butrimoniškiai paminėjo Vasario 16-ąją PDF Spausdinti

DSC_5742

Vaizdo įrašą galite matyti čia

Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena – viena svarbiausių datų mūsų Tėvynės valstybingumo kelyje, ji liudija apie iškiliųjų signatarų drąsą, primena apie nenumaldomą tautos ryžtą gyventi laisvai ir savarankiškai. Šią dieną mini ir švenčia visi, kurie neabejingi savo Tėvynei, jos praeičiai ir ateičiai. Įdomiai ir originaliai valstybines šventes švenčianti Butrimonių gimnazijos bendruomenė, tęsdama tradiciją, jau šeštą kartą iš eilės visus savo narius pakvietė į patriotinį žygį partizanų takais.

Skaityti daugiau...
 
Daina skirta VASARIO 16 - ajai PDF Spausdinti

Juozo ir Andriaus Abromavičių bei Butrimonių gimnazijos merginų ansamblio daina
skirta VASARIO 16 - ajai.
https://www.youtube.com/watch?v=ilq7tuo5SrE
 
Šimtas beliko mokytis dienų... PDF Spausdinti

DSC_5259

Skaityti daugiau...
 
Pilietinio ugdymo diena Butrimonių gimnazijoje „Meilė jungia mus visus“ PDF Spausdinti

DSC_4915

Vasario 14-ąją Butrimonių gimnazijoje vyko pilietinio ugdymo diena, prasidėjusi šventiniu minėjimu, skirtu valstybės atkūrimo dienai. Sveikindamas bendruomenę su 102-osiomis Lietuvos valstybės atkūrimo metinėmis, gimnazijos direktorius Valdas Valvonis linkėjo pilietiško požiūrio, kuris padeda pamatus nuolatiniam valstybės kūrimui ir puoselėjimui.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC