Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo pamokos Butrimonių gimnazijoje PDF Spausdinti
Dirbtinio intelekto ir kibernetinio saugumo pamokos Butrimonių gimnazijoje
Sausio 20 d. projekto ,,Prisijungusi Lietuva“ atstovai Butrimonių gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniams  vedė motyvacinius užsiėmimus, kurių tikslas – skatinti pažinti programavimą, jo privalumus bei perspektyvas ateities darbo rinkoje, tobulinti skaitmeninius įgūdžius, rinktis su IRT naudojimu susijusias profesijas. Užsiėmimo metu taikyti patyriminio mokymosi metodai, aptartos asmeninės savybės, kurios padeda tapti sėkmingu IT specialistu. Atlikdami testą mokiniai pasitikrino savo žinias apie kibernetinių duomenų ir informacijos saugumą.
Butrimonių gimnazijos informacija


20200120_123751
Sausio 20 d. projekto ,,Prisijungusi Lietuva“ atstovai Butrimonių gimnazijos vyresniųjų klasių mokiniams  vedė motyvacinius užsiėmimus, kurių tikslas – skatinti pažinti programavimą, jo privalumus bei perspektyvas ateities darbo rinkoje, tobulinti skaitmeninius įgūdžius, rinktis su IRT naudojimu susijusias profesijas.

Skaityti daugiau...
 
Seimo pirmininko V. Pranckiečio vizitas Butrimonių gimnazijoje PDF Spausdinti
DSC_4637

Daugiau galite skaityti čia

Skaityti daugiau...
 
Sveikiname! PDF Spausdinti
DSC_3839

SVEIKINAME RAIMONDĄ, DEIMENĄ, KOTRYNĄ, EGIDIJĄ, AKVILĘ,
GABIJĄ, DOVYDĄ, GUODĄ IR VALENTINĄ PATEKUS Į
LIETUVOS VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ TELEVIZIJOS KONKURSO
,,DAINŲ DAINELĖ“ III - ĄJĮ ETAPĄ.

 
Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena PDF Spausdinti
Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena
Sausio 13-ąją  Butrimonių gimnazijos bendruomenė minėdama Laisvės gynėjų dieną savo širdies šiluma ir mintimis susiliejo su visa Lietuva. Iš pat ryto gimnazijos prieigose liepsnojo laužai, o 8 valandą gimnazijos languose mokiniai su mokytojais uždegė žvakutes, taip prisijungdami prie pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija". Iniciatyvos simbolis žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Abiturientai  pilietiškumo pamoką bendruomenei tęsė gimnazijos fojė, atlikdami literatūrinę kompoziciją ,,Sausio 13- oji. Laisvės kaina". Dar kartą visi prisiminėme ir pagerbėme tylos minute žmones, paaukojusius gyvybes už mūsų Laisvę.
Butrimonių gimnazijos informacija
DSC_4528
Sausio 13-ąją  Butrimonių gimnazijos bendruomenė minėdama Laisvės gynėjų dieną savo širdies šiluma ir mintimis susiliejo su visa Lietuva. Iš pat ryto gimnazijos prieigose liepsnojo laužai, o 8 valandą gimnazijos languose mokiniai su mokytojais uždegė žvakutes, taip prisijungdami prie pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija".
Skaityti daugiau...
 
Integruota biologijos - istorijos pamoka „Klimato kaita" PDF Spausdinti
20200106_114223
Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC