Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Koks renginys mokykloje Jums labiausiai patinka?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 929552
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Edukacinė gamtinė-ekologinė išvyka ,,Medžiai galiūnai“ PDF Spausdinti

DSC00469

Spalio 11d. Butrimonių gimnazijos 1 -2 kl. mokiniai su mokytojomis N. Karkauskaite ir S. Žvinakiene vyko į projekto ,,Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ edukacinę gamtinę- ekologinę išvyką, kurios programa- ,,Medžiai galiūnai“. Ji vyko Vilniaus rajone, Dūkštose, Neries regioniniame parke.

Skaityti daugiau...
 
Mokytojo diena PDF Spausdinti
DSC_0719
Skaityti daugiau...
 
Lietuvos Konstitucijai – 25 PDF Spausdinti

Alytaus r.  gimnazijos 4  kl.

Spalio 3 dieną Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija organizavo visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminą, skirtą visiems Lietuvos piliečiams ir gyventojams. Egzamino tikslai:  ugdyti mokinių pilietinę savivoką ir pilietiškumą, skatinti domėjimąsi savo šalimi ir jos valstybingumu, supažindinti mokinius su Lietuvos valstybės sandaros samprata, simboliais, veikimo mechanizmu. Egzamino globėja  - Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos mokiniai dalyvavo edukacijoje „Atšvaitą deduosi pats!“ PDF Spausdinti

Pav.5

VĮ „Alytaus regiono keliai“ bendradarbiaudami su Alytaus apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu kasmet įgyvendina saugaus eismo projektus, programas, akcijas, kurių metu siekiama atkreipti eismo dalyvių dėmesį į saugų elgesį gatvėje bei skatintiatsakingai laikytis kelių eismo taisyklių.

Skaityti daugiau...
 
Akcija „Aktyvus rugsėjis 2017“ PDF Spausdinti

aktyvus

Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius aktyviai įsijungė į Lietuvos tautinio olimpinio komiteto inicijuotą akciją „Aktyvus rugsėjis 2017“, surengdamas varžybas, skatinančias bendrauti ir bendradarbiauti pasitelkiant sportą ir fizinį aktyvumą. Tai jau trečias šios įstaigos sporto renginys, kuriuo skatinamas ne tik fizinis aktyvumas, bet ir puoselėjamos bendruomeniškumo vertybės, propaguojamos olimpinės idėjos.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC