Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1294426
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Netradicinė pamoka Alytaus kraštotyros muziejuje PDF Spausdinti

Butrimoni

Butrimonių gimnazijos 6 klasės mokiniai gruodžio 4 dieną vyko į pažintinę edukacinę ekskursiją Alytaus kraštotyros muziejuje. Muziejininkas Vilmantas Dunderis  įdomiai pristatė pinigų istoriją.

 

Skaityti daugiau...
 
Antikorupcijos dienos paminėjimas Butrimonių gimnazijoje PDF Spausdinti

Alytaus r. Butrimoni_ g (2)

Gruodžio 9-ąją  visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

 

Skaityti daugiau...
 
Advento renginys ,,Gerumu sušildyk“ PDF Spausdinti
DSC_0407
Kasmet, likus kiek mažiau nei mėnesiui iki Kalėdų, prasideda adventas – susikaupimo laikotarpis, kupinas laukimo ir ramybės. Šiuo laikotarpiu dažnas šventiškai dekoruojame ne tik savo namus, bet ir aplinką, kurioje dirbame. Prasidėjęs advento laikotarpis gruodžio 7 d. Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos pradinių klasių mokinius ir jų tėvelius sukvietė į renginį „Gerumu sušildyk“. Jo metu buvo prisiminti advento papročiai ir tradicijos, dainos, šokiai ir žaidimai.
Skaityti daugiau...
 
Sveika mokykla PDF Spausdinti

sveika

Prabėgo 25 metai, kai Lietuva yra įsitraukusi į Europos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą, kurio veiklomis stiprinama mokinių ir kitų mokyklos bendruomenės narių fizinė, protinė, dvasinė sveikata, gilinamos sveikatos žinios bei formuojami sveikos gyvensenos įgūdžiai, bendromis mokytojų, medikų, šeimos bei visuomenės pastangomis kuriama integruota, visa apimanti sveikatos stiprinimo sistema bei sveikatai palanki aplinka.

Skaityti daugiau...
 
Neformaliojo vaikų švietimo mokytojų bendradarbiavimas ugdo vaikų meilę kūno kultūrai PDF Spausdinti

nsvsportas

Gruodžio 5 d. Butrimonių gimnazijoje įvykęs sportinis renginys, kurį inicijavo Neformaliojo vaikų švietimo programas vykdantys laisvieji mokytojai: butrimoniškis Valdas Valvonis ir daugiškis Sigitas Junevičius įrodė, kad tinkamai, kūrybingai ir kryptingai organizuojant fizines veiklas galima ne tik įskiepyti pradinių klasių mokiniams meilę kūno kultūrai ir sportui, bet ir geromis emocijomis užkrėsti  mokytojus.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC