Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Renginys „Pažink Dzūkijos kelius ir statinius“ PDF Spausdinti

 

Gruodžio 10 d. gimnazijos II g klasės mokinių komanda: Gabrielė, Egidija, Dovydas ir Gertautas dalyvavo Jaunojo kelininko dienos renginyje „Pažink Dzūkijos kelius ir statinius“ Alytuje įmonėje UAB „Alkesta“.
Tai pirmą kartą UAB „Alkesta“ ir Kauno technikos kolegijos Kelių inžinerijos studijų programos organizuotas edukacinis-pramoginis renginys, suburiantis Alytaus miesto bei rajono mokyklų 10-12 klasių mokinius iššūkiui, siūlančiam susipažinti su kelių tiesybos įdomybėmis. Devynios komandos iš Alytaus miesto ir rajono gimnazijų dalyvavo protų mūšyje, statė svajonių tiltą, atpažino uolienas, kurios naudojamos kelių ir statinių statyboje bei dalyvavo virtualiose lenktynėse automobilio simuliatoriumi.  Kol mokiniai atliko užduotis, jas atlydėję mokytojai dalyvavo seminare „Asmens duomenų apsauga mokykloje“. Renginio pabaigoje visiems dalyviams buvo įteiktos Kauno technikos kolegijos ir UAB „Alkestos“ padėkos, o trijų prizinių vietų laimėtojams – diplomai ir atminimo dovanos. Komisijai suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, jog Butrimonių gimnazijos komandai atiteko pirmoji vieta ir bilietai į pramogų parką „Tarzanija“. Visi dalyviai džiaugėsi įdomiu ir naudingu renginiu, kuriame daugiau sužinojo apie kelininko profesiją, praplėtė akiratį apie Dzūkijos kelius, aikštes ir tiltus bei jų statybą. Po renginio visi vaišinosi picomis ir kitais užkandžiais.

20191210_125154

Gruodžio 10 d. gimnazijos II g klasės mokinių komanda: Gabrielė, Egidija, Dovydas ir Gertautas dalyvavo Jaunojo kelininko dienos renginyje „Pažink Dzūkijos kelius ir statinius“ Alytuje įmonėje UAB „Alkesta“.

Skaityti daugiau...
 
Konkurso "Dainų dainelė" I etapas PDF Spausdinti
DSC_3839
Skaityti daugiau...
 
Šventinis koncertas vaikų globos namuose PDF Spausdinti
DSC_3820
Skaityti daugiau...
 
DĖMESIO! PDF Spausdinti
Kviečiame visą gimnazijos bendruomenę kartu su mokinių taryba prisijungti puošiant mūsų gimnaziją ir pastatyti ,,žaislinę” kalėdų eglutę. Jeigu namuose turite nebereikalingų jums pliušinių žaislų galite jais prisidėti, kuriant išskirtinę kalėdų dekoraciją.
Žaislus galite perduoti mokinių tarybos
atstovams gruodžio 11-13 dienomis
Mokinių taryba

cc

Kviečiame visą gimnazijos bendruomenę kartu su mokinių taryba prisijungti puošiant mūsų gimnaziją ir pastatyti ,,žaislinę” kalėdų eglutę.

Jeigu namuose turite nebereikalingų jums pliušinių žaislų galite jais prisidėti, kuriant išskirtinę kalėdų dekoraciją. 

Žaislus galite perduoti mokinių tarybos atstovams gruodžio 11-13 dienomis.

 

Mokinių taryba

 

 
Butrimonių ir Simno gimnazijos mokinių, lankančių NVŠ informacinių technologijų programas, draugiškas susitikimas PDF Spausdinti
20120405_182156
Gruodžio 6 dieną Butrimonių gimnazijos NVŠ informacinių technologijų programos dalyviai, trečios klasės mokiniai, sėdo į autobusą ir išvyko į Simno gimnaziją išbandyti VEX IQ robotus. Atvykusius mokinius pasitiko Simno gimnazijos mokiniai su mokytoja Danute Česyniene. Šios gimnazijos mokiniai NVŠ informacinių technologijų programos metu dirba su VEX IQ robotais, kadangi mūsų mokykla dar robotų neturi, labai norėjome išbandyti naujas veiklas.
Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC