Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Koks renginys mokykloje Jums labiausiai patinka?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1062489
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Sveikiname PDF Spausdinti

Sveikiname Dautartą Valvonį, Dzūkijos krašto dr. Juozo Kazicko programavimo konkurso 3-osios vietos laimėtoją ir dėkojame Ugnei Vaičiūnaitei  už dalyvavimą informacinių technologijų taikymo konkurse.

 

 

 
Nacionalinis diktantas Butrimonių gimnazijoje PDF Spausdinti

DSC_0677

Nacionalinis diktantas – tarptautinis suaugusiųjų ir moksleivių raštingumą skatinantis konkursas. 2018-aisiais Nacionalinis diktantas organizuojamas jau 11-ą kartą. Pagrindinis konkurso organizatorių tikslas – paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai. Šio Nacionalinio diktanto metu buvo diktuojamas vienuolio pranciškono, Vilniaus Bernardinų bažnyčios kunigo, buvusio disidento Juliaus Sasnausko tekstas „Vienkartinumas“.

Skaityti daugiau...
 
Respublikinis Lietuvos mokinių konkursas "Aš - Lietuvos pilietis" PDF Spausdinti
1

Šiais metais Lietuva švenčia Atkurtos valstybės šimtmetį. Siekiant paminėti šią svarbią datą, kovo 1 dieną Butrimonių gimnazijoje vyko Lietuvos pradinių klasių mokinių konkursas „Aš – Lietuvos pilietis“, kurio tikslas – puoselėti bendruomenines, pilietines ir tautines vertybes, ugdyti mokinių komunikacinę, kultūrinę kompetenciją, diegti pagarbą gimtajam kraštui. Šis renginys – viena iš kvalifikacijos kėlimo seminaro „Pilietiškumo ugdymas pradinėse klasėse“ veiklų.


Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos auklėtiniai – respublikinio rašinių konkurso laureatai PDF Spausdinti

DSC_0210

Šiemet minint atkurtos Lietuvos šimtmetį Lietuvos sporto muziejus ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo rašinių konkursą „Labiausiai įsiminęs Lietuvos šimtmečio sportininkas“.

Skaityti daugiau...
 
Svarbi informacija PDF Spausdinti
“Artimiausiomis dienomis sinoptikams prognozuojant šalčius, atkreipiame moksleivių tėvų dėmesį, kad jei oro temperatūra nukrenta iki 20 laipsnių šalčio ar žemiau, į mokyklą gali nevykti pradinukai ir 5 klasių mokiniai. Jei spusteli 25 laipsnių speigas, į mokyklą gali nevykti ir kitų klasių mokiniai, primena Švietimo ir mokslo ministerija.”
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC