Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Butrimonių gimnazijos merginos - krepšinio 3X3 čempionės PDF Spausdinti
DSC_4628
Gruodžio 11 dieną Simne vyko Alytaus rajono gimnazijų bei jų skyrių krepšinio 3X3 varžybos. Jose jau ketvirtus metus iš eilės puikiai pasirodė Butrimonių gimnazijos krepšininkės. Čempionėmis tapo: Odeta Kalendauskaitė, Guoda Grigaravičiūtė, Raimonda Abramavičiūtė ir Deimena Ramančiuckaitė. Merginos iškovojo teisę Lietuvos mokyklų žaidynėse atstovauti gimnazijai, o kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3X3 varžybose - Alytaus rajonui.
Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės varžybos vyks Butrimonių gimnazijoje 2020 m. pradžioje.
Fizinio ugdymo mokytojas Arūnas Simonaitis
Gruodžio 11 dieną Simne vyko Alytaus rajono gimnazijų bei jų skyrių krepšinio 3X3 varžybos. Jose jau ketvirtus metus iš eilės puikiai pasirodė Butrimonių gimnazijos krepšininkės.
Skaityti daugiau...
 
,,Gojelis'' eglutės įžiebimo šventėje Butrimonyse PDF Spausdinti
received_2497224253854527
Skaityti daugiau...
 
Gimnazijos garbės galerijos narys prof. A. Sliesaravičius švenčia jubiliejų PDF Spausdinti

DSC_3911

 

Skaityti daugiau...
 
Renginys „Pažink Dzūkijos kelius ir statinius“ PDF Spausdinti

 

Gruodžio 10 d. gimnazijos II g klasės mokinių komanda: Gabrielė, Egidija, Dovydas ir Gertautas dalyvavo Jaunojo kelininko dienos renginyje „Pažink Dzūkijos kelius ir statinius“ Alytuje įmonėje UAB „Alkesta“.
Tai pirmą kartą UAB „Alkesta“ ir Kauno technikos kolegijos Kelių inžinerijos studijų programos organizuotas edukacinis-pramoginis renginys, suburiantis Alytaus miesto bei rajono mokyklų 10-12 klasių mokinius iššūkiui, siūlančiam susipažinti su kelių tiesybos įdomybėmis. Devynios komandos iš Alytaus miesto ir rajono gimnazijų dalyvavo protų mūšyje, statė svajonių tiltą, atpažino uolienas, kurios naudojamos kelių ir statinių statyboje bei dalyvavo virtualiose lenktynėse automobilio simuliatoriumi.  Kol mokiniai atliko užduotis, jas atlydėję mokytojai dalyvavo seminare „Asmens duomenų apsauga mokykloje“. Renginio pabaigoje visiems dalyviams buvo įteiktos Kauno technikos kolegijos ir UAB „Alkestos“ padėkos, o trijų prizinių vietų laimėtojams – diplomai ir atminimo dovanos. Komisijai suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, jog Butrimonių gimnazijos komandai atiteko pirmoji vieta ir bilietai į pramogų parką „Tarzanija“. Visi dalyviai džiaugėsi įdomiu ir naudingu renginiu, kuriame daugiau sužinojo apie kelininko profesiją, praplėtė akiratį apie Dzūkijos kelius, aikštes ir tiltus bei jų statybą. Po renginio visi vaišinosi picomis ir kitais užkandžiais.

20191210_125154

Gruodžio 10 d. gimnazijos II g klasės mokinių komanda: Gabrielė, Egidija, Dovydas ir Gertautas dalyvavo Jaunojo kelininko dienos renginyje „Pažink Dzūkijos kelius ir statinius“ Alytuje įmonėje UAB „Alkesta“.

Skaityti daugiau...
 
Konkurso "Dainų dainelė" I etapas PDF Spausdinti
DSC_3839
Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC