Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Koks renginys mokykloje Jums labiausiai patinka?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 981020
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Sveikiname! PDF Spausdinti
Sveikiname Butrimonių gimnazijos merginų krepšinio 3x3 komandą- Alytaus rajono savivaldybės gimnazijų varžybų čempionę!

 
Šeimų sporto šventė ,,Mes kartu“ subūrė vaikus ir jų tėvelius PDF Spausdinti

DSC_2134

Kalbėdamas apie šeimą, italų rašytojas Bruno Ferrero yra pasakęs, kad šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamiršit kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos.

Norėdami turiningai praleisti laisvalaikį, gruodžio 8 dienos vakarą į Butrimonių gimnazijos organizuojamą šeimų sporto šventę rinkosi pradinių klasių mokiniai, priešmokyklinio ugdymo auklėtiniai ir jų tėvai, kai kurių mokinių seneliai, pradinių klasių mokytojos. Tryliktus metus gimnazijoje organizuojama šventė pritraukė daugiau kaip 80 dalyvių. Renginį organizavo Butrimonių gimnazijos pradinių klasių mokytojos Gina Griškonienė ir Sigita Žvinakienė. Joms padėjo mokytojos Rita Peckuvienė, Nijolė Karkauskaitė, mokytojos padėjėja Liusė Gecevičienė, kūno kultūros mokytoja Oksana Zakarauskaitė–Paplauskienė, socialinė pedagogė Ramutė Jablonskienė, choreografijos mokytoja Živilė Patinskaitė, priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vida Sadauskienė.

Skaityti daugiau...
 
Šauniausiai klasei – kelionė PDF Spausdinti
DSC00485
Butrimonių gimnazija aktyvindama klasių bendruomenes, stiprindama mokinių atsakomybę, skatindama gabius ir talentingus mokinius, jų  iniciatyvumą, kūrybiškumą, atkreipdama dėmesį į mokymosi motyvaciją, gerindama pamokų lankomumą organizuoja konkursą ,,Šauniausia klasė“  Praėjusiais metais atskirų klasių koncentre laimėjo 8 ir I g klasės. Mokiniai buvo apdovanoti edukacine kelione ir gruodžio 7 d.  išvykome į Vilnių.

Skaityti daugiau...
 
Lyderis aš, lyderis ir tu – veikime visi kartu PDF Spausdinti

IMG_5412

Lapkričio 22 d. Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinės mokyklos bendruomenė šiltai sutiko Alytaus raj. Butrimonių gimnazijos ir Kazlų Rūdos sav. Jankų pagrindinės mokyklos mokinius bei jų mokytojus. Susitikime dalyvavo Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Beta Zaveckienė ir vyriausioji specialistė, projekto „Lyderių laikas 3“ savivaldybės kūrybinės komandos vadovė Loreta Matusevičienė.

 

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos muziejus – šalies mokyklų muziejų apžiūros konkurso nugalėtojas PDF Spausdinti

Aš galvoju, kad surinkti verta

Iš palėpių praeities šukes.

Tas akėčias, pūvančias prie vartų,

Tuos arklus ir girnas, ir šukes...

 

Ir sukrauti praeitį muziejuj,

Lai visi pažvelgs ir pamatys,

Kokį sunkų kelią mes praėjom,

Kol nugrimzdo priespaudos naktis.

                                              A.Matutis

20171123_112918

2017 m. spalio 25 d. Kauno „Aušros“ gimnazijoje Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizavo regioninę ir Kauno miesto mokyklų kraštotyrinės ir muziejinės veiklos apžiūros-konkurso konferenciją „Etninių tradicijų ir istorijos išsaugojimas mokykloje“.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC