Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Koks renginys mokykloje Jums labiausiai patinka?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 929587
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Butrimonis vienija futbolas! PDF Spausdinti
DSC_0575
Graži tradicija, kad paskutinį rugsėjo penktadienį Butrimonių gimnazijos sportinės erdvės tampa futbolo mėgėjų susibūrimo vieta, vienijanti šios sporto šakos gerbėjus nuo paties jauniausio iki veterano. Prieš aštuonerius metus gimusi idėja futbolo dėka suburti mokinius, tėvus, studentus, mokytojus, socialinius partnerius gyva iki šiol, nuolat atrandanti naujų būdų, kaip įtraukti į sportines veiklas kuo platesnį bendruomenės narių ratą.
Skaityti daugiau...
 
Gimnazistų krikštynos PDF Spausdinti
DSC_00107
Skaityti daugiau...
 
Kalbų dienos atgarsiai Butrimonių gimnazijoje PDF Spausdinti

DSC_0358

Nuo 2001 metų kasmet rugsėjo 26 d. yra švenčiama Europos kalbų diena. Išlaikant tradicijas, ši diena paminėta ir mūsų gimnazijoje – su dainomis, žaidimais, edukacinėmis pamokėlėmis ir viktorinomis.

Skaityti daugiau...
 
Mes neužmiršime... PDF Spausdinti

DSC_0305

Kiekvienais metais rugsėjo 23 d. Butrimonių gimnazijoje vyksta renginiai Holokausto dienai paminėti. Kad nebūtų pamiršta istorinė tiesa apie miestelyje gyvenusius žydus ir tragišką jų likimą, šiais mokslo metais netradicinė istorijos ir lietuvių kalbos ir literatūros pamoka ( mokyt. Dalia Adžgauskienė ir Dana Gecevičienė) vyko gimnazijos muziejuje. Muziejaus vadovė Danutė Anušauskienė surengė ekspoziciją apie Butrimonių miestelyje prieš karą gyvenusią gausią žydų bendruomenę bei jos sunaikinimą 1941 m., trumpai supažindino mokinius su žydų apgyvendinimu Lietuvoje - iš savo tėvynės išvaryti žydai XIV a. rado naują tėvynę čia – Lietuvoje.

Skaityti daugiau...
 
Totoriai greta mūsų PDF Spausdinti

DSC_0303

„Kiekviena tauta ar bendruomenė gyvena tol, kol prisimena savo istoriją, išlaiko papročius, tradicijas, kalbą laikosi religinių normų.“ 

Adas Jakubauskas 

Europoje šiandien gal jau nebėra valstybės, kurioje nebūtų didesnių ar mažesnių musulmonų bendruomenių. Daugelis šiuo metu Europoje gyvenančių musulmonų yra neseni atvykėliai iš Azijos ir Afrikos bei jų palikuonys. O Lietuvos musulmonai (totoriai) – gilią istoriją Lietuvoje turinti tautinė bendrija, įkurdinta dar Vytauto Didžiojo 1397 metais. Lietuvos totoriai – tai  Aukso ordos ir Krymo chanato palikuonys. Taigi šiais metais Lietuvos totoriai mini savo gyvenimo Lietuvoje garbingas 620- ąsias metines.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC