Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Pirmokai Alytaus lėlių teatro spektaklyje "Kontis ir Tvarkius" PDF Spausdinti
20191129_104509
Skaityti daugiau...
 
Tęsiasi Butrimonių ir Daugų laisvųjų mokytojų bendradarbiavimas PDF Spausdinti
IMG-0265

Gera nuotaika, azartiškas žaidimas, draugiški rankų paspaudimai, gražūs įvarčiai, kūrybiškos užduotys – visa tai galima pamatyti ir pajausti jau tradiciniais tapusiuose laisvųjų fizinio ugdymo mokytojų Valdo Valvonio ir Sigito Junevičiaus bendruose neformaliojo švietimo užsiėmimuose. Jie vyksta keletą kartų per metus kartu suburiant Butrimonių, Daugų Vlado Mirono gimnazijų ir Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus mokinius, lankančius NVŠ programos „Bendro fizinio paruošimo“ ir „Futbolo pratybos vaikams ir jaunimui“ būrelius.
Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos mokinius pradžiugino kalėdinė staigmena PDF Spausdinti

IMG_20191129_114403

Artėjant gražiausioms metų šventėms Butrimonių gimnazijos penktokus ir šeštokus pradžiugino staigmena: turiningai praleisti laiką Alytaus kraštotyros muziejuje juos pakvietė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Alytaus skyrius ir jo sekretorė Aldona Turauskytė.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazija: kvadrato maratonas pasibaigė, įsisuko futbolo viesulas PDF Spausdinti

IMG_20191129_140554
Lapkričio 22 d. vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose Butrimonių gimnazijos mergaitės ir berniukai garbingai atstovavo Alytaus rajonui ir užėmė trečiąsias vietas.

Skaityti daugiau...
 
Butrimoniškių viešnagė parodoje „MOKYKLA 2019“ PDF Spausdinti
Butrimoniškių viešnagė parodoje „MOKYKLA 2019“
Grupė Butrimonių gimnazijos mokytojų ir dvylika 3-4 klasių mokinių lapkričio 22 d. lankėsi Vilniuje, ten dalyvavo Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginyje „MOKYKLA 2019“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.
Mokiniai „Atradimų laboratorijoje“ tobulino praktinių gebėjimų įgūdžius: dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose ,,Skriestuvų žinovai“ bei ,,Laiko ir gamtos detektyvai“, išnarpliojo galvosūkį apie apskritimo ir skritulio giminystę, mokėsi brėžti apskritimus, naudodamiesi dar nematytais skriestuvais (padarytais iš ,,lego“ kaladėlių, sąvaržėlių, virvutės ir pieštukų). Tapę ,,laiko detektyvais“, leidosi į ,,laiko įkalčių“ paiešką, sudarė ,,laiko įkalčių“ juostą. Tapę ,,gamtos detektyvais“ dirbo su gyvosios gamtos objektais, naudojosi tyrinėjimo priemonėmis, informacijos šaltiniais, klasifikavo gamtos objektus. Pradinukai taip pat dalyvavo švilpynių gamybos edukacijoje, gilino įgūdžius muzikos srityje.
Renginio metu vyko įvairūs užsiėmimai ir pedagogams. Mūsų gimnazijos mokytojams ir vadovams, viešėjusiems parodoje, naudingos atrodė šios konsultacijos: ,,Mokinių pasiekimų vertinimo kaita“, ,,Mišrus mokymas(is) – veiksmingo mokymo(si) galimybė“. Mokytojai taip pat dalyvavo idėjų mugėse: ,,Kokybės krepšelis“, ,,Išmatuok dieną“, „Klimato kaitos eksperimentai“, ,,Norite sveikai maitintis“. Pedagogai domėjosi interaktyviai pristatomomis ugdymo(si) metodikomis, paslaugomis švietimui, demonstruojamomis naujausiomis mokymo(si) priemonėmis ir technologijomis, mokinių vertinimo kaitos kryptimis ir galimais administraciniais bei technologiniais jų įgyvendinimo sprendimais.
Gimnazijos informacija

20191122_114131

Grupė Butrimonių gimnazijos mokytojų ir dvylika 3-4 klasių mokinių lapkričio 22 d. lankėsi Vilniuje, ten dalyvavo Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginyje „MOKYKLA 2019“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC