Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1566137
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Butrimonių gimnazijos 2 klasės mokiniai - projekto ,,Olimpinis mėnuo“ dalyviai PDF Spausdinti

 

20191007_094930

Rugsėjo 30 dieną startavo projektas ,,Olimpinis mėnuo“, kurį organizavo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos švietimo, sporto ir mokslo ministerija bei Lietuvos sveikatos apsaugos ministerija. Jo tikslas - daugiau dėmesio skirti fiziniam mokinių aktyvumui, sveikai mitybai, vaikų gerovei ir draugystei bei veikloms, kuriomis galime pakeisti „ekrano laiką“.

Skaityti daugiau...
 
Rudenėlio šventė darželyje PDF Spausdinti
20191023_111009
Skaitykite renginio aprašymą spausdami čia
Skaityti daugiau...
 
Integruota muzikos ir pilietiškumo pamoka - roko operos ,,Priesaika“ peržiūra Birštone PDF Spausdinti
Integruota muzikos ir pilietiškumo pamoka - roko operos ,,Priesaika“ peržiūra Birštone
Saulėtą spalio 24 d. popietę Butrimonių gimnazijos 7 ir I g klasių mokiniai vyko į Birštoną. Išvykos tikslas - roko operos ,,Priesaika“ peržiūra Birštono kultūros centre (pasinaudojome Kultūros paso programa). Operą atliko roko grupė ,,Thundertale“, solistai Liudas Mikalauskas, Egidijus Bavikinas, Sandra Lebrikaitė.
„Priesaika“ - tai kūrinys apie tikrus žmones, jų gyvenimą, likimus, apie tai, kas dovanojo mums laisvę ir Tėvynės nepriklausomybę. Pagrindinė kūrinio tema – priesaika - ryžto, ištikimybės, kovos ir pasiaukojimo simbolis. Ją davęs partizanas negalėdavo pasiduoti į nelaisvę su ginklu rankoje, sava valia pasitraukti iš kovos. Mokytojas, kunigas, studentas, ryšininkė - šie personažai iš naujo leido pažinti partizanus, kurie nuoširdžiai tikėjo, jog jų kova nebus beprasmė.
Roko muzikantai ir operos solistai papasakojo dramatišką istoriją apie partizanus, kurie pokario metais paliko gimtuosius namus ir pasitraukė į mišką, kad ten slapstydamiesi galėtų kovoti už Tėvynės laisvę. Jie taip pat mylėjo, buvo jautrūs skausmui ir liūdesiui, buvo kupini vilties, bet nuo kitų skyrėsi tuo, kad turėjo savo gyvenime ypač kilnų tikslą. Šis jausmingas pasakojimas dar kartą priminė, kad turime ilgą, kupiną pavojų, nepamirštamą istoriją, už kurią sumokėta gyvybės kaina. Jaudinanti muzika palietė kiekvieno žiūrovo širdį, todėl po kiekvienos nuskambėjusios baladės aidėjo plojimai.
Po pasirodymo atlikėjai mielai bendravo, fotografavosi su mokiniais. O Liudas Mikalauskas kvietė jaunimą rūpintis Lietuva taip, kaip ji rūpėjo pokariu gyvenusiems žmonėms. Tai buvo puiki, jausminga muzikos ir pilietiškumo pamoka. Po koncerto lydimi mokytojų: Neringos Valvonienės, Vilmos Mielaikienės bei Dalios Adžgauskienės mokiniai pasivaikščiojo Nemuno pakrante bei gražiai sutvarkytais parkų takais, išbandė gausybę treniruoklių.

20191024_160107

Saulėtą spalio 24 d. popietę Butrimonių gimnazijos 7 ir I g klasių mokiniai vyko į Birštoną. Išvykos tikslas - roko operos ,,Priesaika“ peržiūra Birštono kultūros centre (pasinaudojome Kultūros paso programa).

Skaityti daugiau...
 
Rytmetys ,,Rudens dovanos –sveikesnė aplinka“ PDF Spausdinti
20191024_082208
Viena iš mokyklos funkcijų – orientuoti mokinį į vertybių pasaulį, kurio pažinimas padeda pajusti kūrybingo, prasmingo gyvenimo grožį, todėl spalio 24 d. Butrimonių gimnazijoje vyko rytmetis ,,Rudens dovanos - sveikesnė aplinka“.

Skaityti daugiau...
 
Meninio skaitymo konkurse „Tylios sienos, žodžių paliestos“ IV g mokinys Valentinas Straigis tapo vienu stipriausiu skaitovu Lietuvoje PDF Spausdinti
Meninio skaitymo konkurse „Tylios sienos, žodžių paliestos“ VI g mokinys Valentinas Straigis tapo vienu stipriausiu skaitovu Lietuvoje
Spalio 18 d. Kauno IX forto muziejuje vyko meninis skaitymo konkursas „Tylios sienos, žodžių paliestos“, kuriuo siekta skatinti mokinius domėtis literatūriniais tekstais, pasakojančiais apie Lietuvoje ir Europoje gyvenusių žydų išgyvenimus bei likimus nacių okupacijos laikotarpiu. Konkurse dalyvavo 60 skaitovų. Butrimonių gimnazijos VI g mokinys Valentinas Straigis tapo finalininku – vienu stipriausiu Lietuvoje iš septynių dalyvių savo amžiaus grupėje.

valentinas

Spalio 18 d. Kauno IX forto muziejuje vyko meninis skaitymo konkursas „Tylios sienos, žodžių paliestos“, kuriuo siekta skatinti mokinius domėtis literatūriniais tekstais, pasakojančiais apie Lietuvoje ir Europoje gyvenusių žydų išgyvenimus bei likimus nacių okupacijos laikotarpiu. Konkurse dalyvavo 60 skaitovų. Butrimonių gimnazijos IV g mokinys Valentinas Straigis tapo finalininku – vienu stipriausiu Lietuvoje iš septynių dalyvių savo amžiaus grupėje.

 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC