Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Šventinis koncertas vaikų globos namuose PDF Spausdinti
DSC_3820
Skaityti daugiau...
 
DĖMESIO! PDF Spausdinti
Kviečiame visą gimnazijos bendruomenę kartu su mokinių taryba prisijungti puošiant mūsų gimnaziją ir pastatyti ,,žaislinę” kalėdų eglutę. Jeigu namuose turite nebereikalingų jums pliušinių žaislų galite jais prisidėti, kuriant išskirtinę kalėdų dekoraciją.
Žaislus galite perduoti mokinių tarybos
atstovams gruodžio 11-13 dienomis
Mokinių taryba

cc

Kviečiame visą gimnazijos bendruomenę kartu su mokinių taryba prisijungti puošiant mūsų gimnaziją ir pastatyti ,,žaislinę” kalėdų eglutę.

Jeigu namuose turite nebereikalingų jums pliušinių žaislų galite jais prisidėti, kuriant išskirtinę kalėdų dekoraciją. 

Žaislus galite perduoti mokinių tarybos atstovams gruodžio 11-13 dienomis.

 

Mokinių taryba

 

 
Butrimonių ir Simno gimnazijos mokinių, lankančių NVŠ informacinių technologijų programas, draugiškas susitikimas PDF Spausdinti
20120405_182156
Gruodžio 6 dieną Butrimonių gimnazijos NVŠ informacinių technologijų programos dalyviai, trečios klasės mokiniai, sėdo į autobusą ir išvyko į Simno gimnaziją išbandyti VEX IQ robotus. Atvykusius mokinius pasitiko Simno gimnazijos mokiniai su mokytoja Danute Česyniene. Šios gimnazijos mokiniai NVŠ informacinių technologijų programos metu dirba su VEX IQ robotais, kadangi mūsų mokykla dar robotų neturi, labai norėjome išbandyti naujas veiklas.
Skaityti daugiau...
 
Pirmokai Alytaus lėlių teatro spektaklyje "Kontis ir Tvarkius" PDF Spausdinti
20191129_104509
Skaityti daugiau...
 
Tęsiasi Butrimonių ir Daugų laisvųjų mokytojų bendradarbiavimas PDF Spausdinti
IMG-0265

Gera nuotaika, azartiškas žaidimas, draugiški rankų paspaudimai, gražūs įvarčiai, kūrybiškos užduotys – visa tai galima pamatyti ir pajausti jau tradiciniais tapusiuose laisvųjų fizinio ugdymo mokytojų Valdo Valvonio ir Sigito Junevičiaus bendruose neformaliojo švietimo užsiėmimuose. Jie vyksta keletą kartų per metus kartu suburiant Butrimonių, Daugų Vlado Mirono gimnazijų ir Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus mokinius, lankančius NVŠ programos „Bendro fizinio paruošimo“ ir „Futbolo pratybos vaikams ir jaunimui“ būrelius.
Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC