Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Koks renginys mokykloje Jums labiausiai patinka?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 929592
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Futbolas! PDF Spausdinti
Mus vienija futbolas_2017(2)
 
Menas už regėjimo ribų PDF Spausdinti

DSC_0243

Rugsėjo 20 dieną Alytaus r. Butrimonių gimnazijos 3-4 klasių pradinukai išsiruošė į Vilnių, Lietuvos aklųjų biblioteką, kur dalyvavo edukacinėje programoje ,,Menas už regėjimo ribų”. Tai projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ programa, kurios tikslas supažindinti vaikus, kaip neregiai bei silpnaregiai patiria pasaulį lytėjimu, parodyti, kaip atrodo liečiamosios knygos ir jų iliustracijos.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos mokiniai dalyvavo #SWITCH! renginyje PDF Spausdinti

1

Rugsėjo 19-ąją Kaune vykusiame moderniųjų technologijų ir verslumo  nemokamame renginyje #SWITCH! dalyvavo ir Butrimonių gimnazijos IIg ir I g klasės mokiniai. Jie ne tik turėjo progą išgirsti pasaulyje garsių pranešėjų idėjas, bet ir sudalyvauti technologijų mugėje.

 

Skaityti daugiau...
 
Piliakalniai- tai mūsų protėvių palikimas, išsaugokime juos ateities kartoms PDF Spausdinti

20170915_092934

2017 metai skirti Piliakalnių metams pažymėti. Lietuvą galima vadinti piliakalnių kraštu, nes Lietuvoje priskaičiuojama per 900 piliakalnių. Pirmieji piliakalniai baltų teritorijose atsirado I-II tūkstantmečių prieš Kristų sandūroje, o pirmaisiais mūsų eros amžiais piliakalniai paplinta jau visoje Lietuvos teritorijoje. Piliakalniai- tai natūraliai susiformavusios kalvos bei krantų iškyšuliai su žmogaus rankomis įrengtais gynybiniais įtvirtinimais. Tai išskirtinis mūsų kultūros reiškinys, bylojantis apie mūsų praeitį.

Skaityti daugiau...
 
Netradicinė geografijos – biologijos pamoka Rokiškyje PDF Spausdinti

DSC_0040

Butrimonių gimnazijos 6 – 7 kl. mokiniai gražią rudens 5 – osios dieną išvyko mokytis ir patirti mokymosi džiaugsmą netradicinėje aplinkoje. Projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ dėka mokiniai ir jų mokytojai – geografijos mokytoja metodininkė Edita Simanavičienė ir biologijos mokytoja metodininkė Vilma Mielaikienė – turėjo galimybę dalyvauti gamtinėje programoje „Naudingosios iškasenos – durpės“ Rokiškio r. Juodupės durpyne. Mokinių išvyka  buvo finansuojama iš projekto lėšų. Edukacinės programos vienas iš tikslų – sudaryti sąlygas vaikams ugdytis netradicinėje aplinkoje.

 

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC