Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
svent
 
Kvadrato varžybos Butrimonių gimnazijoje PDF Spausdinti

DSC_3132

Ruduo - įvairių varžybų metas, o lapkritis - tikras kvadrato maratonas. Jau tradiciškai rajono mokyklų kvadrato varžybos vyksta Butrimonių gimnazijoje.
Pirmosios savo jėgas išbandė 5-6 kl. mergaitės. Lapkričio 13 d. į Butrimonių gimnaziją atvyko trys rajono gimnazijų ir jų skyrių komandos iš Daugų Vlado Mirono, Simno, Pivašiūnų, o čia jas pasitiko Butrimonių jaunosios sportininkės. Po labai atkaklios kovos pirmąją vietą iškovojo Butrimonių gimnazijos kvadrato žaidėjos, antrąją vietą – Daugų Vlado Mirono gimnazijos sportininkės, o trečioji vieta atiteko Simno gimnazijos komandai. Butrimoniškės iškovojo teisę atstovauti Alytaus rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose.

Skaityti daugiau...
 
Patriotiškumo ir sveikatingumo pliūpsnis Butrimonių gimnazijoje PDF Spausdinti

 

 

 

DSC_3286


Lapkričio pabaigoje Butrimonių gimnazijoje vyko jos direktoriaus Valdo Valvonio organizuota regioninė konferencija „Sveika, patriotiška bendruomenė – sveika visuomenė“ ir netradicinio ugdymo diena mokiniams „Kariuomenės diena“. Mokiniams skirtos veiklos buvo nukreiptos į socialinių kompetencijų, sveikos gyvensenos bei patriotiškumo ugdymą. V. Valvonis nuolat propaguoja fizinio aktyvumo idėjas, kasmet organizuoja šiaurietiško ėjimo žygius prie Butrimonių apylinkių partizanų bunkerių Vasario 16-ąją, yra aktyvus Šaulių sąjungos narys, tad būtent šios konferencijos rengimas dar kartą akcentuoja jo kryptingos bendruomenės sveikatinimą ir patriotiškumą skatinančios veiklos pobūdį. 2019 m. rugsėjį Kaune Lietuvos šaulių sąjungos vadas pulkininkas  leitenantas Gintaras Koryzna apdovanojo V. Valvonį padėkos raštu už sąžiningą, uolų pareigų vykdymą bei aktyvią šaulišką veiklą siekiant bendrų tikslų Tėvynės labui.

Skaityti daugiau...
 
Vaikų ir jaunimo etnokultūrinis festivalis „Kartu smagu“ PDF Spausdinti
Vaikų ir jaunimo etnokultūrinis festivalis „Kartu smagu“
2019 m. lapkričio 18 d. 15 val.  Alytaus neformaliojo švietimo centras „Tolerancija“ organizavo tęstinį vaikų ir jaunimo etnokultūrinį festivalį „Kartu smagu“, skirtą Tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti.
Festivalio tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą pažinti  Lietuvoje ir Europos Sąjungoje gyvenančių tautų kultūras, siekti tarpkultūrinio ir tarpetninio dialogo, solidarumo, tolerantiškumo, gilinantis į įvairių tautų papročius, tradicijas, tautosaką.
Renginyje dalyvavo Alytaus miesto, Alytaus rajono, Alytaus neformaliojo švietimo centro „Tolerancija“ lenkų ir rusų sekmadieninių mokyklų mokiniai, Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijos kolektyvas „Przyjazn“, Šalčininkų baltarusių kultūros centro ansamblis „Ranica“.
Mūsų gimnazijos merginų ansamblis (Raimonda Abramavičiūtė, Deimena Ramančiuckaitė, Daria Kostrykina, Kotryna Džervutė, Akvilė Marcinkevičiūtė, Egidija Džervutė) šiame festivalyje atliko ukrainiečių liaudies dainą  "Chervona ruta"

DSC_3198

2019 m. lapkričio 18 d. 15 val.  Alytaus neformaliojo švietimo centras „Tolerancija“ organizavo tęstinį vaikų ir jaunimo etnokultūrinį festivalį „Kartu smagu“, skirtą Tarptautinei Tolerancijos dienai paminėti.Festivalio tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą pažinti  Lietuvoje ir Europos Sąjungoje gyvenančių tautų kultūras, siekti tarpkultūrinio ir tarpetninio dialogo, solidarumo, tolerantiškumo, gilinantis į įvairių tautų papročius, tradicijas, tautosaką.Renginyje dalyvavo Alytaus miesto, Alytaus rajono, Alytaus neformaliojo švietimo centro „Tolerancija“ lenkų ir rusų sekmadieninių mokyklų mokiniai, Maišiagalos kun. Juzefo Obrembskio gimnazijos kolektyvas „Przyjazn“, Šalčininkų baltarusių kultūros centro ansamblis „Ranica“.

Skaityti daugiau...
 
Karjeros ugdymo diena ,,Matuokis profesiją 2019“ PDF Spausdinti
Vis drąsiau ir daugiau kalbant apie nykstančias ribas tarp atskirų profesijų bei vis labiau akcentuojant specializuotų žinių, kompetencijų ir asmeninių savybių sąveiką, svarbu išsiaiškinti ne tik, kas buvo aktualu darbo rinkoje vakar, bet ir kaip kurti ateitį, kai viskas nuolat keičiasi.  Lapkričio 15 d. III–IV klasių mokiniai, lydimi auklėtojų Jonės Poliakienės ir Danos Gecevičienės, vyko į VDU organizuotą renginį ,,Matuokis profesiją 2019“, kur absolventai dalijosi savo patirtimi bei kartu su jaunimu diskutavo apie darbo rinką ir ateitį joje. Renginio metu įvairių sričių atstovai pasakojo apie profesinių svajonių siekimą, sunkius sprendimus bei gebėjimą prisitaikyti prie kintančios aplinkos, aptarė vadovavimo, lyderystės, verslumo, kūrybiškumo, komandinio darbo, kritinio mąstymo, emocinio intelekto ir darbo kultūros pavyzdžius bei svarbą. Mokytojos tuo metu dalyvavo seminare „Efektyvus bendravimas: naujas požiūris į mokytojų-mokinių komunikavimą“.
Susipažindami su VDU aplinka mokiniai apsilankė eksperimentinėje laboratorijoje ,,Pelkių mokykla“, kurią sudaro akustinis kambarys, kvapų koridorius, vykdomi įvairūs eksperimentai:  „Garso baublys“, „Kvapų drevės“, „Pelkių pončai“, Šepetos durpyno kolona ir kt.  ,,Pelkių mokykloje“ akcentuojama, kad ,,mūsų viltis ir ateitis – ne pievose ir dirbamų laukų plotuose, ne miestuose ir didmiesčiuose, o drėgnose ir liulančiose pelkėse“, primenama, jog 2019-uosius Jungtinės Tautos paskelbusios  klimato kaitos ir pelkių metais.
,,Pasimatavę profesiją“, gimnazistai lankėsi Kauno kolegijoje –  daugiaprofilinėje valstybinėje aukštojo mokslo įstaigoje. Kolegijos magistrantė pristatė studijų programas, aptarė 2020 m. konkursinio balo sudarymo principus ir papildomus kriterijus. Mokiniai galėjo pasidomėti, kokie dalykai svarbiausi renkantis vieną ar kitą studijų programą.  Karjeros ugdymo diena buvo puiki proga abiturientams apmąstyti brandos egzaminų pasirinkimą, o vienuoliktokams – galimybė pagerinti mokymosi rezultatus prieš didįjį apsisprendimą kitais metais.
Butrimonių gimnazijos informacija

1

Vis drąsiau ir daugiau kalbant apie nykstančias ribas tarp atskirų profesijų bei vis labiau akcentuojant specializuotų žinių, kompetencijų ir asmeninių savybių sąveiką, svarbu išsiaiškinti ne tik, kas buvo aktualu darbo rinkoje vakar, bet ir kaip kurti ateitį, kai viskas nuolat keičiasi.  Lapkričio 15 d. III–IV klasių mokiniai, lydimi auklėtojų Jonės Poliakienės ir Danos Gecevičienės, vyko į VDU organizuotą renginį ,,Matuokis profesiją 2019“, kur absolventai dalijosi savo patirtimi bei kartu su jaunimu diskutavo apie darbo rinką ir ateitį joje.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC