Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Butrimonių gimnazijos mokinius pradžiugino kalėdinė staigmena PDF Spausdinti

IMG_20191129_114403

Artėjant gražiausioms metų šventėms Butrimonių gimnazijos penktokus ir šeštokus pradžiugino staigmena: turiningai praleisti laiką Alytaus kraštotyros muziejuje juos pakvietė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Alytaus skyrius ir jo sekretorė Aldona Turauskytė.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazija: kvadrato maratonas pasibaigė, įsisuko futbolo viesulas PDF Spausdinti

IMG_20191129_140554
Lapkričio 22 d. vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse kvadrato varžybose Butrimonių gimnazijos mergaitės ir berniukai garbingai atstovavo Alytaus rajonui ir užėmė trečiąsias vietas.

Skaityti daugiau...
 
Butrimoniškių viešnagė parodoje „MOKYKLA 2019“ PDF Spausdinti
Butrimoniškių viešnagė parodoje „MOKYKLA 2019“
Grupė Butrimonių gimnazijos mokytojų ir dvylika 3-4 klasių mokinių lapkričio 22 d. lankėsi Vilniuje, ten dalyvavo Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginyje „MOKYKLA 2019“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.
Mokiniai „Atradimų laboratorijoje“ tobulino praktinių gebėjimų įgūdžius: dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose ,,Skriestuvų žinovai“ bei ,,Laiko ir gamtos detektyvai“, išnarpliojo galvosūkį apie apskritimo ir skritulio giminystę, mokėsi brėžti apskritimus, naudodamiesi dar nematytais skriestuvais (padarytais iš ,,lego“ kaladėlių, sąvaržėlių, virvutės ir pieštukų). Tapę ,,laiko detektyvais“, leidosi į ,,laiko įkalčių“ paiešką, sudarė ,,laiko įkalčių“ juostą. Tapę ,,gamtos detektyvais“ dirbo su gyvosios gamtos objektais, naudojosi tyrinėjimo priemonėmis, informacijos šaltiniais, klasifikavo gamtos objektus. Pradinukai taip pat dalyvavo švilpynių gamybos edukacijoje, gilino įgūdžius muzikos srityje.
Renginio metu vyko įvairūs užsiėmimai ir pedagogams. Mūsų gimnazijos mokytojams ir vadovams, viešėjusiems parodoje, naudingos atrodė šios konsultacijos: ,,Mokinių pasiekimų vertinimo kaita“, ,,Mišrus mokymas(is) – veiksmingo mokymo(si) galimybė“. Mokytojai taip pat dalyvavo idėjų mugėse: ,,Kokybės krepšelis“, ,,Išmatuok dieną“, „Klimato kaitos eksperimentai“, ,,Norite sveikai maitintis“. Pedagogai domėjosi interaktyviai pristatomomis ugdymo(si) metodikomis, paslaugomis švietimui, demonstruojamomis naujausiomis mokymo(si) priemonėmis ir technologijomis, mokinių vertinimo kaitos kryptimis ir galimais administraciniais bei technologiniais jų įgyvendinimo sprendimais.
Gimnazijos informacija

20191122_114131

Grupė Butrimonių gimnazijos mokytojų ir dvylika 3-4 klasių mokinių lapkričio 22 d. lankėsi Vilniuje, ten dalyvavo Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginyje „MOKYKLA 2019“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Skaityti daugiau...
 
svent
 
Kvadrato varžybos Butrimonių gimnazijoje PDF Spausdinti

DSC_3132

Ruduo - įvairių varžybų metas, o lapkritis - tikras kvadrato maratonas. Jau tradiciškai rajono mokyklų kvadrato varžybos vyksta Butrimonių gimnazijoje.
Pirmosios savo jėgas išbandė 5-6 kl. mergaitės. Lapkričio 13 d. į Butrimonių gimnaziją atvyko trys rajono gimnazijų ir jų skyrių komandos iš Daugų Vlado Mirono, Simno, Pivašiūnų, o čia jas pasitiko Butrimonių jaunosios sportininkės. Po labai atkaklios kovos pirmąją vietą iškovojo Butrimonių gimnazijos kvadrato žaidėjos, antrąją vietą – Daugų Vlado Mirono gimnazijos sportininkės, o trečioji vieta atiteko Simno gimnazijos komandai. Butrimoniškės iškovojo teisę atstovauti Alytaus rajonui Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC