Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1566102
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Kaštonų matematika bibliotekoje PDF Spausdinti

72369687_509014693282038_6040071323646951424_n

Ruduo... Geltoni  klevų lapai, rudens gėrybės – kaštonai... Butrimonių bibliotekoje spalio 17 dieną jaukus ir pilnas nuostabių netikėtumų pravilnijo užsiėmimas „Kaštonų matematika“. Pirmos klasės mokiniams įvairias užduotis, žaidimus organizavo Butrimonių gimnazijos specialioji pedagogė Irena Rakauskienė.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos mokiniai - Alytaus rajono 2019-2020 m. m. bendrojo lavinimo mokyklų lengvosios atletikos rudens kroso varžybų nugalėtojai PDF Spausdinti
Spalio 9 dieną Nemunaityje vyko jau tradicinėmis tapusios visų rajono gimnazijų rudens kroso varžybos. Bėgime iš viso dalyvavo 65 sportininkai, kurie atvyko iš Butrimonių, Daugų Vlado Mirono, Krokialaukio Tomo-Noraus Naruševičiaus, Pivašiūnų ir Simno gimnazijų. Mergaitės ir berniukai varžėsi atskirai, dėl to gausu nugalėtojų.Varžybos vyko keturiose amžiaus grupėse.
Pirmoji amžiaus grupė - tai mokiniai, gimę 2007-2008 m. Mergaitės medalius pasidalino taip: III vieta - Paulina Dičkutė iš Pivašiūnų gimnazijos, II vieta - Simona Leškevičiūtė taip pat iš Pivašiūnų gimnazijos, I vieta – Rugilė Gudelaitytė iš Butrimonių gimnazijos. Berniukai: III vieta - Rojus Tupikas iš Daugų Vlado Mirono gimnazijos, II vieta - Nerijus Kerevičius, atstovaujantis Pivašiūnams, I vieta - Tomas Kirkliauskas iš Simno gimnazijos.
Antroji amžiaus grupė – mokiniai, gimę 2005-2006 m. Mergaitės užimtas vietas dalinosi taip: III vieta - Miglė Lukoševičiūtė iš Butrimonių, II vieta - Miglė Mendeikaitė iš Krokialaukio Tomo-Noraus Naruševičiaus gimnazijos, I vieta - Justė Žuklijūtė iš Miroslavo gimnazijos. Berniukai: III vieta - Laurynas Rutkauskas iš Simno gimnazijos, II vieta - Ernestas Rutkauskas iš Butrimonių, I vieta - Žilvinas Genys,taip pat atstovaujantis Butrimonių gimnazijai.
Trečioji amžiaus grupė – mokiniai, gimę 2003-2004 m. Mergaitės: III vieta - Karolina Budavaitė iš Daugų Vlado Mirono gimnazijos, II vieta - Aistė Pujanauskaitėiš Simno, I vieta- Agnė Žuklijūtė iš Miroslavo. Berniukai: III vieta - Kipras Šilalė iš Daugų Vlado Mirono gimnazijos, II vieta - Mantas Mickevičius iš Krokialaukio Tomo-Noraus Naruševičiaus gimnazijos, I vieta - Matas Kašelionis iš Simno.
Ketvirtoji amžiaus grupė – mokiniai, gimę 2002 m. ir jaunesni. Mergaitės: III vieta -Raimonda Mažeikaitė iš Simno, II vieta - Gabija Gudaitytė iš Daugų Vlado Mirono gimnazijos, I vieta - Karolina Žuklijūtė iš Miroslavo. Berniukai: III vieta - Gediminas Šimkus iš Daugų Vlado Mirono gimnazijos, II vieta - Ernestas Dirsė taip pat iš Daugų Vlado Mirono gimnazijos, I vieta -Tautvydas Balynas iš Butrimonių.
Alytaus rajono moksleivių lengvosios atletikos rudens kroso komandinė suvestinė: III vietą laimėjo Miroslavo gimnazija (mokytoja Aušra Asakavičienė), II vietą užėmė Simno gimnazija (mokytoja Danutė Gudaitienė), I vietą iškovojo Butrimonių gimnazija (mokytojas Arūnas Simonaitis). Čempionai ir prizininkai buvo apdovanoti diplomais ir medaliais, gimnazijos prizininkės - taurėmis. Už gražius prizus dėkojame Alytaus rajono savivaldybės administracijai, už bendradarbiavimą - Nemunaičio seniūnijai ir varžybų vyr. teisėjui Algiui Cincilevičiui, varžybų sekretorei Marinai Juonienei. Visiems kroso dalyviams linkime gerų startų ir pergalių kitose varžybose.
Butrimonių gimnazijos fizinio ugdymo mokytojas Arūnas Simonaitis

IMG_8131

Spalio 9 dieną Nemunaityje vyko jau tradicinėmis tapusios visų rajono gimnazijų rudens kroso varžybos. Bėgime iš viso dalyvavo 65 sportininkai, kurie atvyko iš Butrimonių, Daugų Vlado Mirono, Krokialaukio Tomo-Noraus Naruševičiaus, Pivašiūnų ir Simno gimnazijų. Mergaitės ir berniukai varžėsi atskirai, dėl to gausu nugalėtojų.Varžybos vyko keturiose amžiaus grupėse.Pirmoji amžiaus grupė - tai mokiniai, gimę 2007-2008 m.

Skaityti daugiau...
 
Mokytojo diena gimnazijoje PDF Spausdinti
DSC_2961
Skaityti daugiau...
 
Pažinimo šventė Kauno zoologijos sode... PDF Spausdinti
20190925_113625
Lietuvos zoologijos sodas yra įsikūręs Kauno mieste. Šioje įspūdingoje gyvūnų karalijoje - turtinga ir gausi gyvūnų įvairovė. Lietuvos zoologijos sodo kolekcija yra ne tik didžiulis, bet ir ypatingas mūsų visuomenės bei mokslo turtas.          
Skaityti daugiau...
 
Neužmirštamos ,,Linksmojo futboliuko“ turnyro akimirkos Butrimonių ikimokyklinio ugdymo skyriuje PDF Spausdinti
20190927_073656

Futbolas – sena ir populiari komandinė sporto šaka. Šio žaidimo šaknys siekia net Antikos laikus. Tai prestižinis žaidimas visame pasaulyje. Futbolo žaidimo taisyklės nėra sudėtingos, o pasaulio futbolo čempionatai yra labiausiai žiūrimos tarptautinės sporto varžybos.
Jau daug metų tokį sveikatinimo virusą ikimokyklinėse ugdymo įstaigose yra  pasėję Lietuvos Futbolo Federacijos organizatoriai. Neseniai praūžusi Europos judrumo savaitė paskatino Alytaus rajono Butrimonių ikimokyklinio ugdymo skyrių vėl prisiminti šio žaidimo įgūdžius.  Rugsėjo 27 d. įstaigoje praūžė tikras futbolo taifūnas. Šventinio turnyro ,, Linksmasis futboliukas“ tikslas – skatinti vaikų fizinį aktyvumą, populiarinti futbolo žaidimą, motyvuoti sportui ir suteikti vaikams  kuo daugiau teigiamų emocijų. Jau nuo pat ankstyvo ryto priešmokyklinio ugdymo grupėje virė aistros. Pirmąjį turnyro etapą vaikai pradėjo išbandydami futbolo programėlę ,,Išmaniosiose grindyse“. Tokių aistrų, kokios užvirė vaikams žaidžiant ,, išmanųjį futboliuką“, priešmokyklinėje grupėje galėjo pavydėti bet kuri sporto arena.  Rytmečio saulei išdžiovinus rudeninę rasą, varžybos buvo tęsiamos lauko erdvėse. Į šį projektą aktyviai  įsitraukė visi bendruomenės nariai: pedagogai, vaikai, auklėtojų padėjėjos. Mažieji futbolininkai susirinkusiesiems pademonstravo kamuolio valdymo elementus, futbolo žaidimo įgūdžius. Rungtynių dalyvius ir sirgalius trykštančia energija bei geromis emocijomis ypač  užkrėtė  auklėtojų bei jų padėjėjų draugiškos   futbolo varžybos.
Į darželio gyvenimą visu greičiu įsiveržęs futbolas tikrai suteikė kitoniškumo, įskiepijo vaikams pasitikėjimo savimi, pasėjo daug daug gerų emocijų bei naudingos patirties.
Logopedė Rasa Kleponienė
Futbolas – sena ir populiari komandinė sporto šaka. Šio žaidimo šaknys siekia net Antikos laikus. Tai prestižinis žaidimas visame pasaulyje. Futbolo žaidimo taisyklės nėra sudėtingos, o pasaulio futbolo čempionatai yra labiausiai žiūrimos tarptautinės sporto varžybos.
Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC