Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1421292
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Įvertintas ir apdovanotas Butrimonyse startavęs projektas „Adamkiada“ PDF Spausdinti

adaser

Kovo 21 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje jau penktus metus iš eilės vyko „Olimpinio švietimo forumas“, kurį organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK). Pranešimus sporto tema įvairiose erdvėse skaitė  lektoriai iš Lietuvos ir užsienio šalių, o jų klausėsi gausus būrys švietimo ir sporto atstovų iš visos šalies, juos pasveikino LTOK prezidentė, Tarptautinio olimpinio komiteto narė Daina Gudzinevičiūtė bei LR Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

Skaityti daugiau...
 
Minime Žemės dieną PDF Spausdinti

20190320_110854

Kovo 20 dieną, skambant nuotaikingai muzikai, Butrimonių darželio kieme buvo paminėta Žemės diena. Šventėje dalyvavo ir su vaikais bendravo gimnazijos direktorius Valdas Valvonis bei socialinė pedagogė Ramutė Jablonskienė.

Skaityti daugiau...
 
Kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena PDF Spausdinti

DSC_0031

 

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazistai - regioninio dainų konkurso „Dainuoju Tau, Lietuva“ pagrindinio prizo laimėtojai PDF Spausdinti

DSC_0023

Eikit, broliai, prie mūsų –
Sudainuosime Lietuvą –

Šiais Rimvydo Stankevičiaus žodžiais kovo 14 dieną Butrimonių gimnazijos mišrus vokalinis ansamblis, vadovaujamas muzikos mokytojos metodininkės Neringos Valvonienės, pradėjo regioninį dainų konkursą „Dainuoju Tau, Lietuva - 2019“. Šį renginį, kurio tikslas skatinti moksleivius didžiuotis savo šalimi, ugdyti mokinių kūrybiškumą, saviraiškos poreikį, organizavo Alytaus profesinio rengimo centras.

Skaityti daugiau...
 
„Lietuvių kalbos dienos 2019" Butrimonių gimnazijoje PDF Spausdinti

DSC_0927

Ketvirtus metus Butrimonių gimnazijoje, kaip ir visoje Lietuvoje, vyksta Lietuvių kalbos dienos. Šiemet jas vasario 16-os – kovo 11-os dienų laikotarpiu rengė lietuvių kalbos mokytojos Irena Šimanskienė, Renata Balčiūnienė, Dana Gecevičienė. Buvo suplanuotos įvairios veiklos: klasėse vyko diskusijos apie gimtosios kalbos puoselėjimo svarbą, surengtas Raštingiausio mokinio konkursas,  rašytas Nacionalinis diktantas, vyko integruota lietuvių kalbos – dailės pamoka, buvo rengiami plakatai, skirti Vietovardžių metams, bibliotekoje veikė spaudinių paroda "Kalba – tai simbolis tautos, dainų ir pasakų dvasia". Atsižvelgiant į šiemetinių kalbos ir kultūros aktualijų kontekstą (2019-ieji paskelbti Vietovardžių, Vaižganto metais), lietuvių kalbos kabinete mokytoja D. Gecevičienė parengė stendą apie vieną ryškiausių XX a. pirmos pusės asmenybių - Juozą Tumą – Vaižgantą, tautinio atgimimo ir moderniosios kultūros reiškėją, lietuvių prozos klasiką, kritiką ir literatūros istoriką, kurio kūrybinis palikimas yra gausiausias tarp to meto rašytojų.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC