Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1383876
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Butrimonių gimnazistai dalyvavo regiono informacinių technologijų ir programavimo konkurse PDF Spausdinti

nauja

Kovo 1 dieną Butrimonių gimnazijos mokiniai Lukas Sudvajus (IV g klasė) ir Airidas Gudelaitis (8 klasė), lydimi informacinių technologijų mokytojos Jonės Poliakienės, dalyvavo  Dzūkijos  regiono informacinių technologijų ir programavimo konkurse, kuris vyko Druskininkų “Ryto” gimnazijoje . Šiame konkurse  gali dalyvauti visi norintys Dzūkijos krašto (Kaišiadorių r., Elektrėnų r., Trakų r., Šalčininkų r., Varėnos r., Druskininkų r., Lazdijų r., Alytaus m. ir Alytaus  r., Birštono r.) gimnazijų, vidurinių ir pagrindinių mokyklų  moksleiviai.

Skaityti daugiau...
 
Užgavėnės gimnazijoje PDF Spausdinti
20190305_114134

Skaityti daugiau...
 
Nacionalinis diktantas PDF Spausdinti
dikttt
 
Moksleivių dalyvavimas prof. K. Baršausko fizikos konkurse PDF Spausdinti

IMG_1549 (1)

Jau 24-ąjį kartą pirmąjį kovo šeštadienį visos respublikos jaunieji  fizikai buvo pakviesti sudalyvauti KTU organizuotame konkurse.  Savo jėgas išbandė  Butrimonių gimnazijos  8-os klasės mokinys Airidas Gudelaitis bei Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus dešimtokas Karolis Michalauskas (rezultatai bus paskelbti vėliau).

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos mokiniai rašė rašinius apie olimpiečius PDF Spausdinti

20190226_121122

„Niekas taip nepadeda kurti ateities, kaip drąsios svajonės“, - kadaise teigė žymus prancūzų rašytojas V. Hugo. Vedami šios minties vasario 26 d. į Lietuvos sporto muziejų Kaune rinkosi mokiniai iš visų šalies kampelių. Čia vyko mokslinė-praktinė konferencija, buvo surengti XII Lietuvos mokinių rašinių apie sportą konkurso, kurį organizavo Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Kauno apskrities taryba, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija ir Lietuvos sporto muziejus, dalyvių ir nugalėtojų apdovanojimai. Šių metų konkurso, skirto Vasario 16-ajai ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto atkūrimo 30-mečiui bei iškiliausiems Lietuvos sportininkams atminti, tema - ,,Nuo mažo takelio į didįjį olimpinį kelią...“. Butrimonių gimnazijos mokiniai rašinių apie sportą konkursuose dalyvauja jau devynerius metus iš eilės ir nuolat laimi prizines vietas.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC