Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1294408
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Turnyras PDF Spausdinti
Untitled
 
„Žaliosios olimpiados“ finalas PDF Spausdinti

20120101_170748

Spalio 30 dieną tik trylika  komandų,  įveikusios  250 mokyklų komandas iš visos Lietuvos, pademonstravusios geriausias žinias ir didžiausias pastangas gyventi švariau ir atsakingiau pateko į „Žaliosios olimpiados“ finalą bei pasiryžo dalyvauti įgūdžių, žinių patikrinimo ir turiningo laisvalaikio fiestoje.  Tarp 13 stipriausiųjų ir Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos komanda „ RTP”. Komandos kapitonė  Raimonda Abramavičiūtė, nariai: Gerda Černiauskaitė, Deimantė Černiauskaitė, Airydas Balynas, Mantas Stepanavičius ir Valentinas Straigis, galėjo praturtinti savo protus ir aktyviai praleisti dieną.  Mokiniai turėjo atsakyti į pateiktus klausimus bei atlikti kūrybinės užduotis, o dvi daugiausiai taškų surinkusios komandos susirungė dėl didžiojo prizo -  kelionės į Briuselį.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos septintokų edukacija netradicinėse erdvėse PDF Spausdinti

Prie Kaus

Butrimonių gimnazijoje įgyvendintas Alytaus rajono savivaldybės finansuojamas projektas “Būk šauniausias!”, kurio prizas – edukacinė išvyka. Projekte numatyto Šauniausios klasės konkurso nugalėtojais 5-8 klasių koncentre tapo gimnazijos septintokai. Su klasės auklėtoja Renata Balčiūniene ir mokytoja Liuse Gecevičiene 7 klasės mokiniai dalyvavo dviejų dalių edukacijoje.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos aštuntokų edukacinė išvyka į Kauną PDF Spausdinti

100_2491

Spalio 26 d. Butrimonių gimnazijos 8 klasės mokiniai su mokytojomis Vilma Mielaikiene ir Jone Poliakiene aplankė Kauną - vieną iš gražiausių Lietuvos miestų.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos dainininkai viešėjo Dzūkijos partizanų dainų šventėje „Laisvės kelias“ PDF Spausdinti

DSC_0384

Spalio 25 d.  Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje vyko jubiliejinė 10-oji nacionalinė partizanų dainų šventė „Laisvės kelias“. Šis šventinis dainų renginys – tai vienas iš istorinės atminties projektų, kurie yra įgyvendinami vykdant Tarptautinės komisijos koordinuojamos „Mokymo apie totalitarinių režimų nusikaltimus, nusikaltimų žmoniškumui prevencijos ir tolerancijos ugdymo programą“. Šiemet šventė skirta paminėti Adolfo Ramanausko-Vanago metus ir naujam gyvenimui prikelti Dainavos apygardos partizanų dainas.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC