Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Koks renginys mokykloje Jums labiausiai patinka?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 981030
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Užgavėnės, Užgavėnės... PDF Spausdinti

DSC_0350

Užgavėnės – paskutinė mėsėdžio diena, žiemos palydų, žiemos išvarymo, daugelio dar vadinama vaisingumo žadinimo, skalsos ir gausumo skatinimo švente. Ji buvo žinoma net ir pagonybės laikais. Seniau ji vadinta Ragučio švente. Pagal seną tradiciją Užgavėnės turėtų būti švenčiamos net 8 dienas (pradedant sekmadieniu). Na, o tikroji Užgavėnių diena – 46-oji diena prieš Velykas. Dabartiniai Užgavėnių papročiai – tai senovėje buvusių šventės apeigų, kuriomis būdavo siekiama nulemti derliaus gausumą, mūsų dienas pasiekusi dalis.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos mokiniai – universalūs sportininkai PDF Spausdinti

1

Dažnam kyla klausimas, kurgi slypi mokinių universalumas? Tai noras tobulėti, susipažinti ir išmokti žaisti, siekti užsibrėžtų tikslų įvairiose sporto šakose. Tam didelės įtakos turi gimnazijos direktoriaus bei kūno kultūros mokytojų asmeninis pavyzdys, noras dalyvauti visose gimnazijos bendruomenės, rajono varžybose, organizuojant ir pravedant įvairius renginius bei įgyvendinant sporto projektus. Daugelis mokinių ne tik geri sportininkai, bet ir puikūs mokiniai.

 

Skaityti daugiau...
 
Ketvirtokų dovana Lietuvai PDF Spausdinti
Ketvirtos

Artėjant  atkurtos Lietuvos 100 –mečiui Butrimonių gimnazijos ketvirtokai parengė netradicinę  parodą ,,Nepabuvus audėjėlė, nebus gera šokėjėlė ”. Tai mažųjų rankomis siūtos lėlės, pasipuošusios tautinio kostiumo motyvais.

Skaityti daugiau...
 
Muzikos mįslių konkurse sėkmė šypsojosi Butrimonių gimnazijos „Linksmiesiems skruzdėliukams“ PDF Spausdinti

DSC_0296

Vasario 10 d. Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos 2 - 4 klasių mokiniai kartu su mokytojomis Gina Griškoniene ir Sigita Žvinakiene vyko į Vilniaus miesto muzikos ir vidurinių mokyklų mokinių konkursą – mįslių vakarą ,,Kaip pavadinčiau aš?“. Tai kūrybiškumo ir vaizduotės šventė, į kurią jau penktus metus mūsų gimnazijos moksleivius pakviečia projekto - konkurso organizatorė Vilniaus Algirdo muzikos mokyklos mokytoja Violeta Česaitienė.

Skaityti daugiau...
 
Šimtadienis PDF Spausdinti

 

DSC_0066

Šimtadienis - gražiausia, jaunatviškiausia ir linksmiausia mokyklos šventė, simbolizuojanti veržlumą, polėkį, svajones. Ši šventė turi savitą prasmę. Tai suvokimas, kad greitai reikės pasitikrinti savo brandą per egzaminus.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC