Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Šimtas beliko mokytis dienų... PDF Spausdinti

DSC_5259

Skaityti daugiau...
 
Pilietinio ugdymo diena Butrimonių gimnazijoje „Meilė jungia mus visus“ PDF Spausdinti

DSC_4915

Vasario 14-ąją Butrimonių gimnazijoje vyko pilietinio ugdymo diena, prasidėjusi šventiniu minėjimu, skirtu valstybės atkūrimo dienai. Sveikindamas bendruomenę su 102-osiomis Lietuvos valstybės atkūrimo metinėmis, gimnazijos direktorius Valdas Valvonis linkėjo pilietiško požiūrio, kuris padeda pamatus nuolatiniam valstybės kūrimui ir puoselėjimui.

Skaityti daugiau...
 
Sausio mėnesį Butrimonių gimnazijoje karaliavo futbolas PDF Spausdinti
IMG_20200130_134049
Prasidėjus 2020 -iesiems metams, Butrimonių gimnazijoje prasidėjo ir įtemptos Lietuvos mokyklų žaidynių sportinių varžybų kovos. Jau tradiciškai LMŽ kaimo vietovių mokyklų krepšinis 3x3 vyksta Butrimonių gimnazijoje.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos pradinukai projekto-konkurso „Kaip pavadinčiau aš?“ prizininkai PDF Spausdinti

IMG_7447

Vasario 1 d. Butrimonių gimnazijos 2-4 klasių mokiniai su savo mokytojomis Rita Peckuviene ir Sigute Žvinakiene vyko į Vilniaus miesto jungtinį vidurinių ir muzikos mokyklų projektą-konkursą „Kaip pavadinčiau aš?“ 

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos moksleiviai dalyvavo konkurso „BEBRAS“ II etape PDF Spausdinti
20200201_102749

Vasario 1 dieną šešiuose centruose vyko Lietuvos moksleivių informatikos ir informacinio mąstymo konkurso „BEBRAS“ II-asis etapas.  Į šį etapą buvo kviečiami I-IV g klasių mokiniai, I-ajame  etape surinkę tam tikrą taškų skaičių.  Iš viso į II-ąjį etapą buvo pakviesta daugiau nei 400 mokinių iš visos Lietuvos.
Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC