Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1383891
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Tradicinį susitikimą organizavo butrimoniškiai PDF Spausdinti

001

Jau keletą metų graži draugystė sieja Alytaus ir Vilkaviškio rajonų kūno kultūros mokytojus. Per moksleivių pavasario ar vasaros atostogas organizuojami seminarai - susitikimai, kurie pramečiui vyksta arba vienoje naujausių ir moderniausių šalies mokyklų - Vilkaviškio rajono Kybartų pagrindinėje, arba kurioje nors Dzūkijos mokykloje. Susitikimuose mokytojai ne tik dalijasi darbo patirtimi, naujovėmis, rūpesčiais, bet ir varžosi įvairių sporto šakų aikštelėse. Seminarus, rengiamus Alytaus rajone, remia švietimo ir pedagoginės psichologinės pagalbos centras ir jo direktorė Lina Andrulevičienė.

Skaityti daugiau...
 
„Adamkiukai“ vėl rinkosi Butrimonyse PDF Spausdinti

DSC03970

Birželio 1 – osios – Vaikų gynimo dienos - rytą Butrimonys tapo 22 p. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globojamų kaimo mokyklų susitikimo vieta. Čia, kaip ir prieš penkerius metus, fondas organizavo sportininkų ir menininkų šventę. Iš viso į šį Dzūkijos kampelį atvyko daugiau nei 500 mokinių ir apie 80 mokytojų iš visos Lietuvos: nuo Lazdijų iki Šilalės ir Biržų. Šventės pradžią skelbė gimnazijos vadovas Valdas Valvonis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Genovaitė Žiurinskienė ir fondo atstovai: direktorė Sigutė Kačinskienė, projektų vadovas Tadas Bojarskas, taip pat Beata Nicholson, kulinarinių knygų autorė, žurnalistė. Renginyje dalyvavo  Alytaus rajono švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimantas Židanavičius, savivaldybės tarybos narys Kęstutis Patinskas.

Skaityti daugiau...
 
Akimirkos iš paskutinio skambučio PDF Spausdinti

DSC_0341

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos mokiniai - tarp geriausiųjų PDF Spausdinti

DSCI0002

Nacionalinis 6 – 12 klasių mokinių Č. Kudabos geografijos konkursas kasmet pritraukia per šimtą dalyvių kiekvienos klasės grupėje. Šiemet balandžio 5 d. Vilniuje įvyko jau XIII jaunųjų geografų renginys. Susumuoti vykusio konkurso dalyvių rezultatai nudžiugino du Butrimonių gimnazijos mokinius: Dautartą Valvonį (7 b kl.) ir Kernių Miklušį (6 kl.) bei jų geografijos mokytoją Editą Simanavičienę.

D. Valvonis septintos klasės mokinių grupėje užėmė II vietą, jis apdovanotas diplomu, atminimo dovanomis ir kelionių organizatoriaus „Kelionės laikas“ kelione po Lietuvą. Šeštokas K. Miklušis - respublikoje dešimtas, jam atiteko diplomas bei atminimo dovanos.

Butrimonių gimnazijos informacija

 
Butrimonių gimnazija mini 150-ąsias švietėjiškos veiklos metines PDF Spausdinti

_MG_3066

Butrimonių gimnazija įsikūrusi Pietų Lietuvos kampelyje, Alytaus rajono pakrašty,  palyginti maža  narių skaičiumi – didelė entuziazmu, kūrybiškumu, savo karšto istorijos, kultūros vertybių puoselėjimu. Iš kur tos tautinės, pilietinės, kraštotyrinės iniciatyvos? Šiais metais minime Butrimonių gimnazijos ir anksčiau, nuo 1863 m., veikusių įvairaus statuso mokyklų: rašytiniuose šaltiniuose minimos daraktorinės, pradžios, progimnazijos, vidurinės mokyklos ir šiandieninės  Butrimonių gimnazijos 150-ąsias  metines. Tai ištisos septynios žmonijos kartos. Tyrinėjant žmogaus genealogiją, kad ji būtų išsami, reikalinga žinoti septynias savo giminės kartas. Gal todėl gimnazijoje veikia kraštotyros muziejus, daug dėmesio skiriama mokinių tautinei, pilietinei savimonei ugdyti. Per pusantro amžiaus laikotarpį Butrimonių krašto istorijoje kaip ir visoje Lietuvoje, buvo visko: gaisrų, karų, tremčių, genocido. Mokytojai ir kiti švietėjai visada buvo visų įvykių sūkuriuose. Dirbusių, gyvenusių ir veikusių šviesuolių mokytojų dvasia nedingo. Rodos, ji ir šiandine gyva  gimnazijos mokytojų ir mokinių atmintyje, širdyje, darbuose.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC