Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1206124
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Pirmieji Butrimonių gimnazijos metai PDF Spausdinti

Rugsėjo 1 dieną Butrimonių gimnazija, pakeitusi atributiką, atvertė naują savo veiklos puslapį. Akivaizdu - gimnazijos vardas įpareigoja, tad baigiantis mokslo metams matyti, kad atlikta nemažai numatytų darbų. Galutinė respublikos, apskrities ir rajono olimpiadų, konkursų, varžybų dalyvių ir laureatų suvestinė dar rengiama, tačiau jau dabar galima pasidžiaugti reikšmingesniais pasiekimais.

Skaityti daugiau...
 
Merginų choras koncertavo Alytaus miesto šventėje PDF Spausdinti

100_1464

Birželio 15 – 19 dienomis Alytaus miestas šventė 430 metų sukaktį. Miesto šventėje šeštadienį, birželio 18 d., vykusiame tarptautiniame vaikų folkloro festivalyje „Ateik, saulute, su pyragais“ koncertavo ir Butrimonių gimnazijos merginų choras, vadovaujamas muzikos mokytojos – metodininkės Neringos Valvonienės. Merginos atliko nuotaikingą liaudies dainų popuri. Skambėjo populiarių dainų „Augo girioj ąžuolėlis“, „Išėjo tėvelis į mišką“, „Trys berželiai“, „Pjaun broliukai žalioj lankoj“, „Ant kalno gluosnys“, „Augo kieme klevelis“, „Ant kalno mūrai“, „Už žalių miškelių“ melodijos, kurios labai pagyvino festivalio programą. Publika chorui negailėjo aplodismentų, tad geros nuotaikos nestigo ir šventės dalyviams, ir svečiams.

Skaityti daugiau...
 
III B G klasės atostogos PDF Spausdinti

SANY999

Skaityti daugiau...
 
„Mes Lietuvos vaikai 2011“ PDF Spausdinti

 100_1366

   Birželio 10-12 d. mūsų gimnazijos merginų choras, vadovaujamas muzikos mokytojos - metodininkės Neringos Valvonienės, viešėjo Klaipėdoje, kur dalyvavo IV Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalyje „Mes Lietuvos vaikai 2011“. Tai jau tradicija tapęs renginys, kuriuo siekiama skatinti Lietuvos vaikų ir jaunimo gimtojo krašto dainavimo tradicijų pažinimą ir etninio paveldo puoselėjimą, muzikinį ugdymą bei švietimą, vaikų ir jaunimo užimtumą. Į festivalį sugužėjo per 7000 dalyvių, 200 chorų iš visos respublikos. Festivalio organizatoriai - Lietuvos liaudies kultūros centras, globėja  - LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Skaityti daugiau...
 
„Ilga lino darbų pasaka“ Butrimonių gimnazijoje PDF Spausdinti

Vai, linksta, linksta ko nuo vėjo

nenurauti linai?

Ar aus senas nytis audėja

amžinai?                        

(Benediktas Rutkūnas)

  DSCI0123

 Žengiame į trečiąjį tūkstantmetį. Nyksta senoji kaimo bendruomenė.Vienas po kito mus palieka žmonės, menantys senąsias mūsų protėvių - žemdirbių kultūros tradicijas. Užaugo karta, kuri ne tik nežino senųjų tradicijų, bet dažnas tik numano, kaip atrodo rugio, miežio grūdas arba lino žiedas. Šiandien linas jau beveik išnyko iš mūsų laukų, tačiau seniau jis buvo vienas iš lietuvių buities palydovų. Linu ir pasiklodavo, ir užsiklodavo, ir stalą padengdavo, ir dukteriai kraitį sukraudavo; linas ir rengė, ir maitino, ir gydė. Linas - vienintelis mūsų augalas, nusipelnęs tokios pagarbos, kad yra apdainuojamas daugelyje mūsų senųjų tautos dainų. O kiek mįslių, patarlių, priežodžių sukūrė žmonės apie liną... Kas tas linas, taip gražiai apdainuojamas? Kaip jis atrodo? Kaip lino augalas tampa audiniu?

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC