Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1250726
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Atnaujinta gimnazija džiaugiasi bendruomenė PDF Spausdinti

100_4608

Nors lauke krito pirmasis sniegas, gimnazistai su klasių auklėtojais ir balionais rankose išsirikiavę prie gimnazijos laukė oficialaus jos atidarymo. Skambant Lietuvos himnui pakeltos Lietuvos, Europos Sąjungos ir Alytaus rajono vėliavos. Susirinkusiuosius pasveikino A. Vrubliauskas. „Kalėdos ypatingos jums ir visai Butrimonių bendruomenei,“ – į gimnazistus kreipėsi jis.  „Butrimonių gimnazijos pastatas labai pasikeitė. Ne kartą aš ir administracijos direktorius lankėmės čia, domėjomės kaip vyksta darbai,“ – tęsė rajono vadovas A. Vrubliauskas. Jis mokiniams palinkėjo žinių siekimo, ambicingų tikslų ir nuolatinio tobulėjimo. „Džiaugiamės, kad Butrimonys gražėja. Čia puikios sąlygos ir mokslui siekti, ir gimnazijos kolektyvui dirbti,“ – sakė tarybos narė Zita Lukoševičienė. Uždarosios akcinės bendrovės „Algraižė“ administratorė Jolanta Sakavičienė merui A. Vrubliauskui perdavė simbolinį raktą, o šis - gimnazijos direktoriui Valdui Valvoniui. Šiuo raktu buvo simboliškai atrakintos renovuotos gimnazijos durys. Į dangų iš gimnazistų rankų paliko balionai, konfeti. Toliau šventė tęsėsi gimnazijos viduje.

Skaityti daugiau...
 
Tolerancijos laivas PDF Spausdinti
tolerancija
 
Maironio metus pasitinkant PDF Spausdinti

CIMG3562

Šiais metais maironiečiai jau telkiasi naujiems geriems bendriems darbams, nes ateinančius 2012-uosius metus Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė Maironio metais: Švęsime tautos poeto 150-ąsias metines.

Skaityti daugiau...
 
Dainuojamosios poezijos ir meninio skaitymo konkursas PDF Spausdinti

Mūsų gimnazijos maironiečiai neturėjo konkurentų tarp Pietų Lietuvos maironiečių organizacijų – niekas nepanoro dalyvauti Respublikiniame Maironiečių draugijos dainuojamosios poezijos ir meninio skaitymo konkurse Vilniuje, Abraomo Kulviečio vidurinėje mokykloje, taigi mesButrimonių gimnazijos maironiečiai  išdrįsome važiuoti vieni. Ruoštis nebuvo labai sunku, nes visi gimnazijos maironiečiai labai norėjo dalyvauti.

Skaityti daugiau...
 
Pasigrožėkime mūsų mokinių piešiniais PDF Spausdinti
18
Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC