Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1276753
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
TAPK projekto Dzyvų dzyvai mini tradicines kalendorines ir religines šventes PDF Spausdinti

100_4860 100_4863

Jau eilę metų mūsų gimnazijoje  Advento laikotarpiu atkuriamos senosios tradicijos. Kūrybingi mokytojai šį laikotarpį  pateikia patraukliai ir šiuolaikiškai, kad mokiniai išmoktų mėgautis adventu. Viena iš „TAPK  DZYVŲ DZYVAI“ projekto  Margirio šeimynos veiklų buvo pasiruošimas Adventui ir jo pajautimas. Tam ruošėsi dailės mokytoja Neringa Jančiauskaitė su vyresnių ir jaunesnių klasių mokiniais -  Margirio šeimyna. Visi dirbo, o įkurtas Advento kampelis, degančios žvakės nuteikia ramybei visus gimnazistus.

Skaityti daugiau...
 
“, „Margirio šeimynos“ simbolinė kūčių vakarienė PDF Spausdinti

Gruodžio 23 d. 9 val. Butrimonių gimnazijoje vyks TAPK projekto „Dzyvų Dzyvai“,  „Margirio šeimynos“  simbolinė kūčių vakarienė, skirta geriau pažinti  dzūkų papročius, burtus, valgius, giesmes, apeigas.Dalyvaus 5-7 klasių mokiniai, kraštotyros būrelio nariai ir maironiečiai.

 
Deimantė vėl "Tūkstantmečio vaikai" laidoje PDF Spausdinti

100_4856

Deimantė Griškonytė "Tūkstantmečio vaikai" laidoje dar kartą išbandė savo jėgas.

Skaityti daugiau...
 
Mūsų gimnazijos mokinė – Respublikinės Jaunųjų geografų mokyklos dalyvė PDF Spausdinti

Raimonda JGM Geografai

Lapkričio 3-5 dienomis Dzūkijos miškai aidėjo nuo grupelės smagiai žygiuojančių mokinių, su savimi besinešančių ryškiai oranžines skareles – Jaunųjų geografų mokyklos dalyvių skiriamąjį ženklą. Kaip jau tapo aišku, tas 3 dienas Dzūkijos nacionaliniame parke lankėsi Jaunieji geografai – žingeidūs, linksmi ir protingi mokiniai, susirinkę iš įvairių Lietuvos kampelių. Tai, ką jie matė, išgirdo ir sužinojo, yra labai vertinga ir unikalu, papasakoti tai keliais žodžiais išties sunku, tačiau verta.

Skaityti daugiau...
 
Atnaujinta gimnazija džiaugiasi bendruomenė PDF Spausdinti

100_4608

Nors lauke krito pirmasis sniegas, gimnazistai su klasių auklėtojais ir balionais rankose išsirikiavę prie gimnazijos laukė oficialaus jos atidarymo. Skambant Lietuvos himnui pakeltos Lietuvos, Europos Sąjungos ir Alytaus rajono vėliavos. Susirinkusiuosius pasveikino A. Vrubliauskas. „Kalėdos ypatingos jums ir visai Butrimonių bendruomenei,“ – į gimnazistus kreipėsi jis.  „Butrimonių gimnazijos pastatas labai pasikeitė. Ne kartą aš ir administracijos direktorius lankėmės čia, domėjomės kaip vyksta darbai,“ – tęsė rajono vadovas A. Vrubliauskas. Jis mokiniams palinkėjo žinių siekimo, ambicingų tikslų ir nuolatinio tobulėjimo. „Džiaugiamės, kad Butrimonys gražėja. Čia puikios sąlygos ir mokslui siekti, ir gimnazijos kolektyvui dirbti,“ – sakė tarybos narė Zita Lukoševičienė. Uždarosios akcinės bendrovės „Algraižė“ administratorė Jolanta Sakavičienė merui A. Vrubliauskui perdavė simbolinį raktą, o šis - gimnazijos direktoriui Valdui Valvoniui. Šiuo raktu buvo simboliškai atrakintos renovuotos gimnazijos durys. Į dangų iš gimnazistų rankų paliko balionai, konfeti. Toliau šventė tęsėsi gimnazijos viduje.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC