Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1525637
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Metų mokytojas PDF Spausdinti

548772_506742226026087_1648323899_n

Sveikiname mūsų mokyklos direktorių, tapusį Alytaus rajono "Metų mokytoju"

 
Tarptautinė antikorupcijos diena PDF Spausdinti

Picture 068

Butrimonių gimnazijoje minint Tarptautinę antikorupcijos dieną I gimnazinės klasės mokiniai su istorijos mokytoja  metodininke Dalia
Adžgauskiene aiškinosi korupcinių padarinių priežastis ir pasekmes, piešė  plakatus.

Skaityti daugiau...
 
Nori dovanų?!. Valgyk sriubą! PDF Spausdinti

2012_12_10_Saulius_Piliponis

2012 m. gruodžio 3 d. - 2013 m. kovo 1 d. UAB „Smulkus urmas“ mokymo įstaigose, kuriose organizuoja maitinimą, vykdo mokinių lankomumo didinimo akciją: kiekvienas mokinys, perkantis sriubą ir antrąjį patiekalą gali dalyvauti loterijoje. Savaitiniai prizai: gertuvės, aplankai su skaičiuotuvu, vandens nepraleidžiantys laikrodžiai, užrašinės, trikampė kuprinė, maišeliai aprangai. Didysis prizas – kelionė – pramoga - 4 valandos visai klasei Vichy vandens pramogų parke Vilniuje.  Kiekvieną akcijos laikotarpio pirmadienį bus traukiami specialiųjų prizų laimėtojai.

Šiandien burtai lėmė, kad maišelis sportinei aprangai iškeliavo pas 1 klasės mokinį Saulių Piliponį. Sveikiname Saulių ir jo klasės mokytoją Aldoną Adomavičienę.

Lankomumo didinimo akcija mokymo įstaigose, kuriose maitinimą organizuoja UAB „Smulkus urmas“

Socialinė pedagogė Ramutė Jablonskienė

 

 
Eilėraščių konkursas ,,Kalėdos Kalėdos“ PDF Spausdinti

DSC00242

Dega žvakė,

Moja gelsva jauki šviesa

Kviesdama visus mus draugėn,

Laukdama visų visų.

Adventas- tai didysis laukimas, trunkantis apie keturias savaites, todėl  adventiniame vainike yra keturios žvakės. Mes lauksime ateinančio Jėzaus užžiebdami vis po naują žiburėlį. Pirmąją savaitę  užžiebėme Pranašų žvakę, antrąją savaitę  užžiebsime Betliejaus, trečiąją- Piemenų, ketvirtąją- Angelų. Dievas mums dovanoja savo Sūnų, kad Jis atneštų taiką, meilę, ramybę.

Skaityti daugiau...
 
Butrimoniškiai vėl sportiškiausi! PDF Spausdinti

1256

Šie sportiniai metai, galima sakyti, nebuvo patys sėkmingiausi Butrimonių gimnazijos sportininkams. Nors dalyvauta beveik visose Lietuvos mokinių olimpinio festivalio varžybose, komandinėje įskaitoje likome nors ir aukštoje, bet ir apmaudžioje IV vietoje. Žinia, kad šiais metais Butrimonių gimnazija pripažinta sportiškiausia tarp šalies gimnazijų ir vidurinių mokyklų, buvo kiek netikėta, bet labai džiugi. Šį konkursą, kuris vyksta jau vienuoliktą kartą, organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Vyriausybės, Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, Lietuvos moksleivių sporto asociacija, Švietimo ir mokslo ministerija. Per aštuonerius metus, kiek dalyvavome šiame konkurse, keletą kartų esame buvę prizininkais, o šiemet jau ne pirmą kartą tapome nugalėtojais.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC