Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1567927
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Eilėraščių konkursas ,,Mano Lietuva“ PDF Spausdinti

P3050179

Kovo 5 d. Butrimonių gimnazijoje vyko eilėraščių konkursas ,,Mano Lietuva“, skirtas Kovo 11-ajai- Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti. Konkursą organizavo gimnazijos bibliotekininkė S. Žvinakienė.  Kad ši šventė išties didinga, abejonių nekyla. Ši diena nulėmė tai, kad mes galime gyventi laisvoje Lietuvos Respublikoje, kad turime galimybę orūs stovėti tarp kitų tautų ir šalių, kad esame laisvi, pripažinti.

Skaityti daugiau...
 
Šiemet tradicinis projektas „Atvira mokykla“ skirtas Tėvų informavimui ir švietimui vyks kovo 4-8 dienomis. PDF Spausdinti

Gerbiami tėveliai ir mamytės !

Kviečiame apsilankyti pamokose, susitikti su mokytojais, Vaiko gerovės komisijos nariais, pagalbos mokiniui  specialistais, klasių vadovais ir dalyvauti baigiamajame renginyje, skirtame Kovo 11-ajai.

Pirmadienį, kovo 4 d., kviečiame stebėti 5-8 klasių pamokas.

Antradienį, kovo 5 d., atviros pamokos 1-4 klasėse. 11.00 val. mokinių tėvų susirinkimas. Dalyvaus Alytaus rajono švietimo ir pedagoginės psichologinės pagalbos centro psichologė Daiva Antanavičiūtė ir Alytaus rajono Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Daiva Žemaitytė.12.00 val. vyks meninio skaitymo konkursas „Mano Lietuva“, susitikimai su klasių mokytojais.

Trečiadienį, kovo 6 d., atviros pamokos 9-10 klasėse.

Ketvirtadienį, kovo 7 d., atviros pamokos 11-12 klasėse.

Penktadienį, kovo 8 d., 16. 00 val. bendras susirinkimas , gimnazijos mokinių , Daugų kultūros centro Butrimonių filialo saviveiklininkų, Daugų meno ir sporto mokyklos ugdytinių  koncertas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai- Kovo 11-ajai. Susitikimai su klasių auklėtojais. 

Pagarbiai

Gimnazijos direktorius                                                                                             Valdas Valvonis

 
Prezidentės dovana – Trispalvė PDF Spausdinti

img_8869

Esame pripažinti viena iš bendruomenių,  įdomiai organizavusių Lietuvos Valstybės atkūrimo 95-ąsias metines. Akcijos „95  žodžiai Lietuvai. Iš širdies į širdį“  baigiamasis renginys  gimnazijoje palietė ir darželinuko,  ir brandaus amžiaus  butrimoniškio širdį.  Kvietimas atvykti Į LR Prezidentūrą nebuvo labai netikėtas. Mokinių ir mokytojų delegacija,  vadovaujama gimnazijos direktoriaus Valdo Valvonio, vasario 22 d. dalyvavo išradingiausiai šventusių Vasario 16-ąją apdovanojimuose. Kartu nusivežėme ir pagrindinį šventės atributą – širdį,  kruopščiai sudėliotą iš  butrimoniškių, gimusių nuo 1918 m. iki 2013 metų linkėjimų, ir organizuotos šventės akimirkų nuotraukas.

Skaityti daugiau...
 
„Ko reikia, kad pelnytum žmonių pasitikėjimą?“ PDF Spausdinti

DSCI0115

Vasario 14 d. Lietuvos sporto muziejuje jau penktus metus iš eilės rinkosi Lietuvos mokinių rašinių konkurso apie sportą, skirto Vasario 16 - ajai paminėti, laureatai. Butrimonių gimnazija tarp dalyvių ir laureatų šiais metais - jau ketvirtą kartą.

Skaityti daugiau...
 
Nacionalinis diktantas PDF Spausdinti

DSCI0159

Vasario 23 d. 11val. į Butrimonių gimnaziją pasitikrinti savo žinias tradiciniame Nacionalinio diktanto konkurse, kurio tikslas - paskatinti žmones didžiuotis unikalia lietuvių kalba, kalbėti ir rašyti ja taisyklingai, susirinko 24 asmenys.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC