Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1294358
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Kviečiame tapti gimnazijos mokiniais PDF Spausdinti
mokslas
 
Butrimoniškiai futbolą žaidžia bet kokiu oru PDF Spausdinti

Pav.1

Ūkanotas rugpjūčio 20 dienos rytas nieko gero nežadėjo gausiai į Butrimonių gimnazijos sporto bazę susirinkusiems sportininkams. Čia vyko tradicinė Butrimonių seniūnijos sporto šventė, į bendrą būrį sukviečianti Butrimonių bei aplinkinių vietovių sporto entuziastus, aistruolius bei mėgėjus. Lyjant lietui Butrimonių seniūnijos seniūnas Algirdas Jusas paskelbė sporto šventės pradžią ir pakvietė tarti sveikinimo žodį Alytaus rajono savivaldybės vicemerą Gediminą Krasauską ir Švietimo ir sporto skyriaus vyr.specialistą Joną Žemaitį. Svečiai pasidžiaugė Alytaus rajono seniūnijų sporto švenčių organizavimu bei nuolat gausėjančiomis sporto aistruolių gretomis. Džiugu, kad Alytaus rajono savivaldybės Sporto rėmimo programos lėšos sėkmingai ir naudingai įsisavinamos.

Skaityti daugiau...
 
„Lyderių mokykla 2011“ PDF Spausdinti

   Picture 163

 Tik prasidėjus vasarai, buvo organizuojamas Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo projektas – „Lyderių mokykla 2011“. Projektas vyksta jau penkerius metus, jo įgyvendintojas – Tadas Bojarskas. Tado komandą sudarė dar trys asmenys: Jonas Trukanas (šiame projekte dalyvauja jau trečius metus), Paulius Juočeris (šiame projekte jau antrus metus) ir Ieva Bužinskaitė (šio projekto naujokė, nes ji buvo pirmus metus). Lyderių mokyklos tikslas - ugdyti lyderius visoje Lietuvoje, nes tokių žmonių vis mažėja. Galimybę dalyvauti projekte turėjo tik dvidešimt mokinių iš keturiasdešimt dviejų Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globojamų mokyklų. Pakliūti čia pasisekė ir man, taigi esu dėkinga Butrimonių gimnazijos direktoriui Valdui Valvoniui, pavaduotojai Genovaitei Žiurinskienei ir auklėtojai Danai Gecevičienei už tai, kad skatino mane dalyvauti projekte – „Lyderių mokykla 2011“.

Skaityti daugiau...
 
Merginų ansamblis „Choszczenska sobotka 2011“ festivalyje PDF Spausdinti

DSCF4742

Birželio 24-26d. mūsų gimnazijos merginų ansamblis, lydimas muzikos mokytojos-metodininkės N.Valvonienės, vyko į Lenkiją, Choszczno miestą, kur vyko kasmetinė, tradicinė šio miestelio šventė „Choszczenska sobotka 2011“.

Skaityti daugiau...
 
Pirmieji Butrimonių gimnazijos metai PDF Spausdinti

Rugsėjo 1 dieną Butrimonių gimnazija, pakeitusi atributiką, atvertė naują savo veiklos puslapį. Akivaizdu - gimnazijos vardas įpareigoja, tad baigiantis mokslo metams matyti, kad atlikta nemažai numatytų darbų. Galutinė respublikos, apskrities ir rajono olimpiadų, konkursų, varžybų dalyvių ir laureatų suvestinė dar rengiama, tačiau jau dabar galima pasidžiaugti reikšmingesniais pasiekimais.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC