Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1383885
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Dalyvaujame sveikatinimo projekto "NEDELSK!" akcijoje "Tūkstantis gervelių". PDF Spausdinti

Picture 009 

Pagrindinis sveikatinimo projekto "NEDELSK!" akcijos "Tūkstantis gervelių" akcentas – gervė, simbolizuojanti  ilgaamžiškumą ir sveikatą. Japonų legenda byloja, kad gervė gyvena tūkstantį metų. Išlankstę tūkstantį gervių, japonai sujungia jas į juostas ir dovanoja sergantiems žmonėms. Tikima, kad padovanotas tūkstantis išlankstytų popierinių gervių išpildo slapčiausius norus ir dovanoja sveikatą.

Skaityti daugiau...
 
Mokiniai per šalčius į mokyklas neturėtų eiti PDF Spausdinti

Švietimo ir mokslo ministerija primena, kad, vadovaujantis Bendraisiais ugdymo planais, esant 20 laipsnių šalčio temperatūrai pamokos gali būti neorganizuojamos visų tipų bendrojo lavinimo mokyklų 1-5 klasėse. 

 O temperatūrai nukritus iki 25 laipsnių šalčio, pamokos nevyksta bendrojo lavinimo mokyklų 6-12 klasių mokiniams bei bendrąjį lavinimą teikiančių profesinių mokyklų moksleiviams. Šios dienos įskaičiuojamos į mokymosi dienų skaičių.

Daugiau informacijos: http://www.smm.lt/naujienos/pranesimai.htm?id=3828
 
Butrimonių gimnazistams prasidėjo futbolo maratonas PDF Spausdinti

         Sausio 21 dieną Butrimonių gimnazijos futbolininkai (1998 m. g. ir jaunesni berniukai) dalyvavo LMOF kaimo vietovių mokyklų futbolo varžybose Kazlų Rūdoje. Gimnazijos sportininkai, įveikę Vilkaviškio r., Lazdijų r., ir Kazlų Rūdos sav. komandas užėmė pirmąją vietą ir pateko į tarpzonines varžybas, kurios vyks Butrimonių gimnazijoje vasario 11 dieną.

                                                Kūno kultūros mokytojas – metodininkas Arūnas Simonaitis

 
Viešnagė Panevėžyje PDF Spausdinti

DSCI0071

Sausio 20 d.  Panevėžio G. Petkevičaitės-Bitės viešojoje bibliotekoje vyko Respublikinio vyresniųjų klasių moksleivių rašinio ir esė konkurso, skirto Laisvės gynimo ir didžiųjų netekčių atminimo metams, laureatų apdovanojimo ceremonija. Renginyje buvo pakviestos dalyvauti dvi mūsų gimnazijos atstovės: IVag klasės mokinė Žydrūnė Seiliūtė ir lietuvių kalbos vyresn. mokytoja Irena Šimanskienė.

Skaityti daugiau...
 
Išvyka į Alytaus miesto amatų mokyklą PDF Spausdinti

100_5228

Regioninio tapatumo stiprinimo TAPK „Dzyvų dzyvai" Butrimonių  gimnazijos Margirio šeimynos nariai kartu su dailės mokytoja Neringa Jančiauskaite ir projekto koordinatore Genovaite Žiurinskiene  sausio 18 d. lankėsi Alytaus miesto amatų mokykloje, dalyvavo eksursijoje ir edukacinėje pamokoje. Susipažinome su senovės jotvingių, dzūkų rūbais,  amatais bei dalyvavo edukacinėje pamokoje „Žalvario papuošalai. Kaip pasigaminti"

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC