Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1567897
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Mes tarp 10 gražiausių! PDF Spausdinti

Graziausia_2012

Šių metų lapkričio 23 d.  LITEXPO  parodoje  „Mokykla2012“ vyko „Geriausiai tvarkomų“  mokyklų 2012 m.  aplinkos apžiūros - konkurso nugalėtojų apdovanojimai. Konkursą  organizavo Lietuvos Respublikos Švietimo ir Mokslo ministerija su Lietuvos jaunimo turizmo centru. Jame dalyvavo 40 savivaldybių. Savivaldybėse atrinkti 62 nugalėtojai. Vertinimo komisija, apžiūrėjusi savivaldybių vertinimo komisijų išrinktų geriausiai tvarkomų mokyklų aplinką, paskelbė  iš bendrojo lavinimo mokyklų nugalėtojus. Viena iš jų - Alytaus rajono Butrimonių gimnazija. Vienas svarbiausių šios apžiūros-konkurso tikslų – skatinti mokyklų bendruomenių iniciatyvas, įtraukti vaikus ir jaunimą į nuolatinį aplinkos tvarkymo ir kraštovaizdžio kūrimo procesą, plėtoti sąmoningą požiūrį į aplinką ir ugdomą asmenybę.

Skaityti daugiau...
 
Lietuvos suaugusiųjų švietimo savaitė PDF Spausdinti

LSSA_logo

Kviečiame dalyvauti  Lietuvos suaugusiųjų švietimo savaitės renginiuose Butrimonių gimnazijoje:

Lapkričio 22 d. 16.00 val. Popietė , skirta 1-4 klasių mokiniams ir jų tėveliams bei seneliams

  „Skaitome pasaką...“ 

 Organizuojama veikla siekiame atviresnio  bendravimo  tarp šeimų bei  kartų, dalintis žiniomis, patirtimi ir problemomis auklėjant vaikus.

Lapkričio 23 d. 15.00 val. Popietė „Karjeros ugdymas šeimoje“, skirta I-II gimnazinių klasių mokiniams ir jų tėvams bei globėjams. Popietės metu  mokiniams, jų tėvams bei globėjams pristatysime projekto  „Ugdymo karjerai ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“ įgyvendinimą gimnazijoje. Suteiksime žinių bei  informacijos apie Profesinio orientavimo ir karjeros planavimo  paslaugų teikimą  gimnazijoje, mokymosi kryptis  ir galimybes darbo rinkoje. Dalinsimės patirtimi apie karjeros planavimą šeimoje. Dalyvaus Alytaus teritorinės darbo biržos specialistai.

 
Profesinės karjeros planavimas PDF Spausdinti

101_0593

Lapkričio 20 d. I-II ir III g klasių gimnazistai  dalyvavo susitikime Su Alytaus teritorinės darbo biržos specialistėmis Erika Karalaitiene bei Aktyvios darbo rinkos politikos priemonių įgyvendinimo poskyrio vyr. specialiste Egle Kazočiūniene. Mokiniai susipažino su profesinės karjeros planavimo bei jaunimo įsidarbinimo galimybėmis. Kitas planuojamas renginys lapkričio 23 d. 15 val. I-II gimnazinių klasių mokinių tėvams. Kviečiame dalyvauti.

Skaityti daugiau...
 
Konkursas „Verslo genijus“. PDF Spausdinti

101_0549

Trys aktyvūs gimnazistai: Alma Laužonytė , Agnė Ražanauskaitė ir Gytautas Šarkelė  mąsto apie karjerą, verslumą ir kuria ateities planus. Jie susibūrė į komandą „VBG“ ( „Viskas Bus Gerai“ ) ir nusprendė dalyvauti Socialinių mokslų kolegijos koordinuojamo projekto „Verslumo metodų kūrimas ir diegimas Lietuvos mokyklose“ Nr. VPI-2.2-ŠMM-05-K-02-019 nacionaliniame konkurse „Verslo genijus“.

Skaityti daugiau...
 
Rinkimai į Lietuvos mokinių parlamentą PDF Spausdinti

101_0476

Rinkimai į Lietuvos mokinių parlamentą vyko lapkričio 19 d. Rinkimus organizavo gimnazijos  Mokinių taryba, talkino istorijos ir pilietinio ugdymo mokytoja metodininkė  Dalia Adžgauskienė.Kandidatais į Lietuvos moksleivių parlamento rinkikus panoro varžytis du  II b g klasės mokiniai: Mantas Makulavičius ir Domantė Venčkauskaitė. Rinkiku į rajono rinkimų turą išrinkta Domantė Venčkauskaitė. Palinkėkime Domantei sėkmės.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC