Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1445786
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Išvyka į Alytaus miesto amatų mokyklą PDF Spausdinti

100_5228

Regioninio tapatumo stiprinimo TAPK „Dzyvų dzyvai" Butrimonių  gimnazijos Margirio šeimynos nariai kartu su dailės mokytoja Neringa Jančiauskaite ir projekto koordinatore Genovaite Žiurinskiene  sausio 18 d. lankėsi Alytaus miesto amatų mokykloje, dalyvavo eksursijoje ir edukacinėje pamokoje. Susipažinome su senovės jotvingių, dzūkų rūbais,  amatais bei dalyvavo edukacinėje pamokoje „Žalvario papuošalai. Kaip pasigaminti"

Skaityti daugiau...
 
Butrimonyse atšvaitai buvo dalijami už pasižadėjimą segėti tamsiuoju paros metu PDF Spausdinti

Intensyvus technologijų amžius diktuoja savo gyvenimo tempą: skubame, bėgame, bet ar susimąstome, kaip elgiamės kelyje? Efektyviausia saugumo priemonė tamsiu paros metu – atšvaitai.

Pav.1    

Kaip atšvaitus nešioja mokiniai, nusprendė patikrinti Butrimonių gimnazijos Vaiko gerovės komisija. Ne vienam gimnazijos mokiniui, stoviniuojančiam ankstyvą rytą autobuso stotelėje, pasidarė smalsu pamačius prie jų sustojant policijos ekipažo džipą. Butrimonių gimnazijos direktorius Valdas Valvonis kartu su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio Nepilnamečių reikalų pareigūnų veiklos grupės specialistu Donatu Katlausku ir Butrimonių seniūnijos tyrėju Rimu Gecevičium nepatingėjo tąryt anksti atsikelti, kad suspėtų dar prieš pravažiuojant pirmajam vaikus į mokyklą suvežančiam autobusui patikrinti, ar visi gimnazijos mokiniai nešioja atšvaitus.

Skaityti daugiau...
 
„Atmintis gyva, nes liudija" PDF Spausdinti

100_5191

Alytaus rajono Burimonių gimnazijoje vyko akcija „Atmintis gyva, nes liudija" ir paminėjimas žuvusių už Lietuvos Laisvę sausio 13-ją. Ekspoziciją žuvusiems atminti parengė istorijos mokytojos metodininkės: Danutė Anušauskienė ir Dalia Adžgauskienė. Akciją pradėjo gimnazijos merginų choras vadovaujamas muzikos mokytojos metodininkės NeringosValvonienės - Lietuvos Himnu. 

Skaityti daugiau...
 
Žiemos atostogos Jaunųjų geografų mokykloje PDF Spausdinti

Raimonda JGM

Sausio 3 – 5 dienomis jaunieji Lietuvos geografai, o tarp jų ir Butrimonių gimnazijos IVb g klasės mokinė Raimonda Trukanavičiūtė, susirinko į Vilnių, kur tradiciškai vyko žiemos sesija. Pagrindinis JGM (Jaunųjų geografų mokyklos) tikslas - suburti geografija besidominčius moksleivius iš visos respublikos, plėsti jų geografinį akiratį, suteikti naujų žinių, ugdyti geografinius, asmeninius, socialinius, komunikacinius, darbinės veiklos, išgyvenimo lauko sąlygomis ir kitus gebėjimus, turiningai užimti moksleivių laisvalaikį, padėti pasiruošti studijoms VU, VPU, KU geografijos studijoms.

Skaityti daugiau...
 
Amsiaus patarimai PDF Spausdinti

Picture 019

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC