Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1338875
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Konstitucijos egzaminas Butrimonių gimnazijoje PDF Spausdinti

100_3850

Spalio 6 d. Butrimonių  gimnazijoje vyko  Konstitucijos egzamino pirmasis etapas, kurį organizavo LR Teisingumo  ministerija. Egzamino tikslai: skatinti mokyklos bendruomenių domėjimąsi savo šalimi ir jos valstybingumu, ugdyti mokyklos bendruomenių pilietinę savivoką ir pilietiškumą.

Skaityti daugiau...
 
Naujausias Antano Kmieliausko kūrinys PDF Spausdinti

Picture 093

Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos renovacijos darbai, kuriais rūpinasi Alytaus rajono savivaldybė, jau eina į pabaigą. Kartu su atsinaujinusia, šiltesne, gražesne, jaukesne mokykla realybe tampa dar viena graži idėja.

Skaityti daugiau...
 
Simajudo kermošius PDF Spausdinti

100_2610

Butrimonių gimnazijoje  splio 8 d. Vyko Simajudo kermošius, tai  TAPK  regioninio tapatumo stiprinimo programos „Dzyvų Dzyvai“   įgyvendinimo Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos (Margirio šeimynos) dalis.

Skaityti daugiau...
 
Programa „Dzyvų Dzyvai“ PDF Spausdinti

DSC_1805[2]

Pilietinio ir tautinio neformaliojo vaikų švietimo regioninio tapatumo stiprinimo programos „Dzyvų Dzyvai“  įgyvendintojai Butrimonių gimnazijos Margirio šeimynos grupė kartu su projekto koordinatore Genovaite Žiurinskiene, vadove Neringa Jančiauskaite ir 6a klasės vadove Asta Lugauskiene spalio 8 dieną išvyko į Dzūkijos nacionalinį parką,  susipažino su Dzūkijos regiono ir Šilinių dzūkų istorijos, kultūros paveldu. Pažintinę ekskursiją  su Dzūkijos nacionaliniu parku mums suorganizavo Merkinės vaikų ir jaunimo etnografinio kolektyvas „Kukumbalis“ , vadovė Rita Černiauskienė.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos sportininkų derlius PDF Spausdinti

Picture_005

Ruduo - derliaus metas, tad nenuostabu, jog saulėtą rugsėjo 28 d. vidurdienį Raseinių rajono kaimo turizmo sodybos „Karpynė“ modernioje sporto arenoje susirinko Lietuvos miestų ir rajonų savivaldybių švietimo ir sporto skyrių asmenys, atsakingi už mokinių kūno kultūrą ir sportą, taip pat mokyklų, užėmusių I, II ir III vietas 1-3 grupėje tarp bendrojo lavinimo, pradinio ugdymo ir kaimo vietovių mokyklų, vadovai ir kūno kultūros mokytojai. Čia vyko posėdis „I-VII Lietuvos mokinių olimpiniai festivaliai“, kurio metu buvo apdovanotos VI Lietuvos mokinių olimpinio festivalio bendrojo lavinimo mokyklos nugalėtojos.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC