Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1525880
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Anketa sužinoti gyventojų nuomonei PDF Spausdinti

Alytaus rajono savivaldybės administracija, siekdama sužinoti gyventojų nuomonę apie asmenų aptarnavimo kokybės, prašymų, skundų nagrinėjimo klausimais savivaldybės įmonėse ir įstaigose, organizuoja anoniminę gyventojų apklausą.Kviečiame aktyviai dalyvauti ir atsakyti į žemiau pateiktus klausimus. Mums svarbi jūsų nuomonė. Anketoje Alytaus rajono Butrimonių gimnazija sutrumpintai (ARBG)

Anketa

 

 
Butrimonių gimnazistams Fortūna šypsosi PDF Spausdinti

      DSCI0139

 Susumuoti ir skelbiami XII Nacionalinio mokinių Česlovo Kudabos geografijos konkurso dalyvių rezultatai. Į šių metų konkursą iš visos Lietuvos atvyko 906 mokiniai, tarp jų - penki Butrimonių gimnazistai. Du butrimoniškiai tapo konkurso prizininkais.

Skaityti daugiau...
 
„Supasi vasara“ Simne PDF Spausdinti

P5100048

Šių metų gegužės 10 d. Butrimonių gimnazijos Švietimo pagalbos mokiniui specialistės: Irena Sinkevičienė, Rasa Kleponienė, Ramutė Jablonskienė su mokiniais dalyvavo Simno  specialiojoje mokykloje vykusiame tradiciniame rajono renginyje „SUPasi vasara“, kuris propaguoja gerosios patirties sklaidą tarp specialistų ir pedagogų, dirbančių su specialiųjų poreikių mokiniais.

Skaityti daugiau...
 
Raimondos Trukanavičiūtės laimėjimas PDF Spausdinti

DSCI0096

Gegužės 3-5 d. Telšiuose, Žemaitijos sostinėje, Atžalyno pagrindinėje mokykloje, įvyko XXIV-os Lietuvos mokinių geografijos olimpiados respublikinis etapas. Į olimpiadą atvyko 73 mokiniai iš 53 Lietuvos savivaldybių. Alytaus rajonui šiame konkurse atstovavo Butrimonių gimnazijos IV bg klasės mokinė Raimonda Trukanavičiūtė. Ją lydėjo sėkmė – laimėta III – oji vieta.

Skaityti daugiau...
 
Integruota lietuvių – anglų kalbų pamoka PDF Spausdinti

               DSCI0082

Gegužės 11 dieną 6b klasės mokiniai buvo pakviesti į integruotą lietuvių - anglų kalbų pamoką „Žodžių tvarka angliškame ir lietuviškame sakinyje“, kurią vedė mokytojos Irena Šimanskienė ir Asta Gudelaitienė.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC