Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1567911
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Pamokos su Vilija Balčiūniene PDF Spausdinti

kl

Lapkričio  mėnesį gimnazijos mokiniams dar viena staigmena. Lietuvos meno kūrėjų asociacijos projekto  „Aukštieji kultūros impulsai mokykloms (AKIM), finansuojamo iš Europos socialinio fondo lėšų pagal Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą, 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą“ priemonę VPI-2.2 – ŠMM – 10 - V „Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra“, projekto viešnia, dailininkė, keramikos specialistė Vilija Balčiūnienė kartu su dailės vyr. mokytoja Neringa Jančiauskaite suorganizavo užsiėmimus, per kuriuos  mokiniai  išmoko ir pasigamino keramikos darbų.

Skaityti daugiau...
 
Akciją „Užgesink paskutinę cigaretę, kol ji neužgesino tavęs" PDF Spausdinti

101_0481

Minint Tarptautinę nerūkymo dieną Butrimonių gimnazijoje akciją „Užgesink paskutinę cigaretę, kol ji neužgesino tavęs" organizavo Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir 8-os, I, IIa, II b gimnazinių klasių mokiniai ir jų vadovai. Mokiniai gamino plakatus ir juos prisegė rūkalių pamėgtose vietelėse. Kreipiamės į mokinius, tėvelius ir kitus aktyvius žmones, nepraeikite pro šalį, sudrauskite rūkančius nepilnamečius. Ugdykime jauną žmogų gebantį atsispirti žalingiems įpročiams.

Skaityti daugiau...
 
Pirmos klasės rudenėlio šventė PDF Spausdinti

IMAG0335

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazistams tamsoje svarbiau ne įvaizdis, o atšvaitas PDF Spausdinti

Pav.1

Ruduo – pavojingiausias laikas pėstiesiems, o svarbiausia mokiniams, kurie nuo ankstaus ryto laukia šalikelėse į mokyklą pavežančio autobuso. Tuo susirūpinęs Butrimonių gimnazijos direktorius Valdas Valvonis kartu su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio Nepilnamečių reikalų pareigūnų veiklos grupės specialistu Donatu Katlausku, Butrimonių seniūnijos tyrėju Rimu Gecevičium ir gimnazijos socialine pedagoge Ramute Jablonskiene ankstyvą rytą, dar prieš pravažiuojant pirmajam vaikus į mokyklą suvežančiam autobusui patikrinti, ar visi gimnazijos mokiniai nešioja atšvaitus.

Skaityti daugiau...
 
Alytaus rajono maironiečiai minėdami Maironį pasižada ...„paimti arklą knygą lyrą ir eiti Lietuvos keliu...“ PDF Spausdinti

IMG_0939

Maironio dvasios įkvėpti gražų spalio 19-osios rytą paminėti Maironio  150-ųjų gimimo metinių į Punią susirinko Alytaus rajono maironiečiai ir jų vadovės. Renginys prasidėjo Punios Švento apaštalo Jokūbo bažnyčioje šventų Mišių auka už mūsų tautos dainių, už Lietuvą, už maironiečius ir jų prasmingą veiklą. Kunigas Vytas Sabaliauskas labai jautriai kalbėjo apie Maironio nuopelnus Lietuvai, apie jo darbų prasmingumą ir svarbą šiandien.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC