Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1567908
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Gyvūnų globos diena PDF Spausdinti

101_0229

Kiekvienais metais spalio 4 dieną daugelyje šalių švenčiama Pasaulinė gyvūnų globos diena. Ši diena sutampa su šv.Pranciškaus vardadieniu. Šv.Pranciškus visą savo gyvenimą paskyrė gyvūnėlių globai, jis ne tik pats jų neskriausdavo, bet ragino ir kitus pasekti jo pavyzdžiu.

Skaityti daugiau...
 
Ekologinė iniciatyva „EKO drąsa“ PDF Spausdinti

101_0289

Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos mokiniai prisijungė prie projekto „Drąsinkime ateitį“ akcijos „Eko drąsa“ ir rinko makulatūrą. Gegužės 23 d. į mokyklą atvyko automobilis UAB”Specialus transportas“. Surinktą makulatūrą pasvėrėme. Pririnkome 3819 kg. Birželio 7 d. buvome pakviesti į baigiamąjį „Eko drąsa“ edukacinį renginį Alytaus Šv.Benedikto gimnazijoje. Aktyviausiai prie aplinkos apsaugos prisidėję akcijos dalyviai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais – ekskursijos kelialapiu ir tualetiniu popieriumi visiems mokslo metams bei padėkos raštais. Renginį vainikavo grupės „Bjelle ir PeRu“ pasirodymas.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos mokiniai sveikatos įgūdžius ugdė „Tarzanijoje“ PDF Spausdinti

P1010042

Butrimonių gimnazija jau daug metų rengia ir aktyviai dalyvauja Alytaus rajono visuomenės sveikatos rėmimo specialiosiose programose. Šių metų spalio mėn. su  tęstiniu projektu ,,Sveiki mokiniai - sveika mokykla - 2“ gimnazijos 5-8 klasių mokiniai dalyvavo išvykoje į nuotykių parką „Tarzanija“.

Skaityti daugiau...
 
Prevencinis futbolo turnyras Butrimonių gimnazijoje PDF Spausdinti

IMG_7311

Ketvirtus metus iš eilės paskutinįjį rugsėjo penktadienį Butrimonių gimnazija pakvietė bendruomenės narius į sportinę - prevencinę popietę “Mus vienija futbolas”. Jėgas sporto aikštelėje nutarė išbandyti tėvų, mokytojų, studentų ir mokinių komandos. Džiugu, kad šis renginys kasmet sulaukia vis daugiau dalyvių. Komandų kapitonų ištraukti burtai padalijo sportininkus į du pogrupius. Pirmajame varžėsi studentų, mokinių ir tėvų, o antrajame - abiturientų ir mokytojų komandos.

Skaityti daugiau...
 
Aukštieji kultūros impulsai Butrimonių gimnazijoje PDF Spausdinti

100_7343

Butrimonių gimnazijoje gyvenimo ritmas kaip ir visose šalies mokyklose. Pamokos, skambučiai, pertraukos… skubėjimas, daug informacijos, daug naujų dokumentų, kurie verčia skubėti peržiūrėti reglamentus, naujas taisykles, svarstyti šūsnius naujų  ministerijos dokumentų, integruoti vis naujas programas, atlikti jų inventorizaciją, peržiūrėti planus, atnaujinti, kurti, vertinti, viešinti,  suspėti  dalyvauti kvalifikacijos renginiuose, mokytis, ir mokyti mokytis...

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC