Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1338900
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
"Lietuvos tūkstantmečio vaikai" PDF Spausdinti

Picture 018

Butrimonių gimnazijos 6b klasės mokinys Dautartas Valvonis rugsėjo 13 dieną su šaunia palaikymo komanda vyko į Lietuvos televizijos projekto „Lietuvos Tūkstantmečio vaikai“ šeštokų pusfinalio filmavimą. Šiame konkurse jį lydėjo sėkmė – Dautartas pasirodė geriausiai. 

         Visus maloniai kviečiame prie žydrųjų ekranų rugsėjo 30d.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijoje lankėsi policijos bičiulis šuo Amsis PDF Spausdinti
IMG_6071
Rugsėjo 5-7 dienomis Butrimonių gimnazijoje lankėsi policijos bičiulis šuo Amsis. Svečias rūpinosi Butrimonių gimnazijos mokinių saugumu vykstant į mokyklą ir iš jos. Amsis priminė vaikams saugaus elgesio taisykles gatvėje, domėjosi ar visi mokiniai žino, kad tamsiu paros metu išėję iš namų privalo prisisegti atšvaitą. Policijos bičiulis gyrė puikias mokinių žinias apie saugų elgesį gatvėje, mokykloje (juk ne kartą butrimoniškiai tapo konkurso "Šviesoforas" nugalėtojais bei prizininkais!). 
Dėkojame Alytaus AVPK Viešosios tvarkos skyriaus Prevencijos poskyrio viršininkei Rasai Reklaitienei už galimybę Amsiui aplankyti Butrimonių gimnazijos mokinius.

 

Skaityti daugiau...
 
Kviečiame tapti gimnazijos mokiniais PDF Spausdinti
mokslas
 
Butrimoniškiai futbolą žaidžia bet kokiu oru PDF Spausdinti

Pav.1

Ūkanotas rugpjūčio 20 dienos rytas nieko gero nežadėjo gausiai į Butrimonių gimnazijos sporto bazę susirinkusiems sportininkams. Čia vyko tradicinė Butrimonių seniūnijos sporto šventė, į bendrą būrį sukviečianti Butrimonių bei aplinkinių vietovių sporto entuziastus, aistruolius bei mėgėjus. Lyjant lietui Butrimonių seniūnijos seniūnas Algirdas Jusas paskelbė sporto šventės pradžią ir pakvietė tarti sveikinimo žodį Alytaus rajono savivaldybės vicemerą Gediminą Krasauską ir Švietimo ir sporto skyriaus vyr.specialistą Joną Žemaitį. Svečiai pasidžiaugė Alytaus rajono seniūnijų sporto švenčių organizavimu bei nuolat gausėjančiomis sporto aistruolių gretomis. Džiugu, kad Alytaus rajono savivaldybės Sporto rėmimo programos lėšos sėkmingai ir naudingai įsisavinamos.

Skaityti daugiau...
 
„Lyderių mokykla 2011“ PDF Spausdinti

   Picture 163

 Tik prasidėjus vasarai, buvo organizuojamas Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo projektas – „Lyderių mokykla 2011“. Projektas vyksta jau penkerius metus, jo įgyvendintojas – Tadas Bojarskas. Tado komandą sudarė dar trys asmenys: Jonas Trukanas (šiame projekte dalyvauja jau trečius metus), Paulius Juočeris (šiame projekte jau antrus metus) ir Ieva Bužinskaitė (šio projekto naujokė, nes ji buvo pirmus metus). Lyderių mokyklos tikslas - ugdyti lyderius visoje Lietuvoje, nes tokių žmonių vis mažėja. Galimybę dalyvauti projekte turėjo tik dvidešimt mokinių iš keturiasdešimt dviejų Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globojamų mokyklų. Pakliūti čia pasisekė ir man, taigi esu dėkinga Butrimonių gimnazijos direktoriui Valdui Valvoniui, pavaduotojai Genovaitei Žiurinskienei ir auklėtojai Danai Gecevičienei už tai, kad skatino mane dalyvauti projekte – „Lyderių mokykla 2011“.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC