Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1525888
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Kviečiame mokytis mūsų gimnazijoje PDF Spausdinti
Kvietimas mokytis BG
 
Butrimonių gimnazistams - Lietuvos autoralio žvaigždės patarimai PDF Spausdinti

100_5924 

Balandžio 17 d. Butrimonių gimnazijoje vyko renginys „Aš ne vienas kelyje“, skirtas mokinių švietimui ir nelaimingų atsitikimų keliuose prevencijai. Džiaugiamės tuo, jog ši idėja ir iniciatyva kilo mokiniui- abiturientui Ovidijus Knyšius.

Skaityti daugiau...
 
Dzyvukų baigiamojo renginio Vilniuje akimirkos PDF Spausdinti

Picture 050

Regioninio tapatumo stiprinimo „Dzyvų dzyvai“ programos „Margirio šeimynos“ nariai dalyvavo baigiamajame projekto renginyje Vilniaus kameriniame teatre, kur buvo teatralizuotas margučių ridenimo Didžiojo Bim-bil-dono turnyras. Mokiniai rungtyniavo ir žaidė dešimtyje margučio ridenimo rungčių. Su jais bendravo linksmi ir išradingi kamerinio teatro aktoriai. Visi mokiniai patyrė smagių nuotykių ir dar gavo dovanėlių. Stipriausio Velykų margučio savininkas – Dautartas Valvonis, sumušęs daugiau kaip 200 margučių. Jis gavo prizą - knygą „Marcelijaus margučiai“.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių gimnazijos mokinys Dautartas Valvonis – tarptautinio „UNICUM“ konkurso nugalėtojas PDF Spausdinti

 Picture 055

Trečius metus iš eilės Butrimonių gimnazijos mokiniai dalyvauja atvirame tarptautiniame projekte „UNICUM“ - IQ internetiniame konkurse moksleiviams. Projekto misija: mokinių mąstymo sugebėjimų lavėjimo stimuliavimas; lavinti darbo kompiuteriu įgūdžius, mokyti bei lavinti gebėjimą naudotis šiuolaikiniais mokymo metodais; lavinti gebėjimą savarankiškai pasirinkti ir priimti sprendimą; skatinti mokinių saviugdą, kūrybiškumą ir plėsti jų akiratį; naudojant neformalius mokymo metodus padėti mokiniams harmoningai lavintis; suteikti kiekvienam mokiniui, nepriklausomai nuo jo gyvenamosios vietos, galimybę dalyvauti konkurse ir įvertinti savo intelekto lygį. Dalyvauti konkurse kviečiami 3–12 klasių visų tipų mokyklų mokiniai. Šiais metais projekte dalyvavusios šalys: Lietuva, Latvija, Estija, Rusija, Ukraina, Baltarusija, Kazachstanas, Malta, Jungtiniai Arabų Emyratai, Rumunija, Lenkija, Turkija, Uzbekistanas, Kenija, Azerbaidžanas, Turkmenistanas. Šis projektas yra unikalus ir neturi analogų pasaulyje.

Skaityti daugiau...
 
Pasaulinė Žemės diena PDF Spausdinti

 100_6601

Kovo 20 d. minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. 1971 m. Jungtinės Tautos pavasario lygiadienį paskelbė Pasauline Žemės diena. Vėliau 1992 m. Žemės diena oficialiai įteisinta ir Lietuvoje. Šios dienos tikslas – ne tik atkreipti visuomenės dėmesį į aplinką, klimato atšilimo keliamas problemas, neatsakingą vartojimą, bet ir skatinti kiekvieną gyventoją prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC