Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1383867
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Rašyk į DELFI PILIETĮ! PDF Spausdinti

PILIETIS_skelbimas

 
Butrimonių gimnazijos auklėtiniai – šalies vaikų pasakų knygos bendraautoriai PDF Spausdinti

DSCI0029

Gegužės 6 d. Kauno „Girstučio“ kultūros ir sporto centre įvyko Lietuvos jaunimo turizmo centro ir leidyklos „Kalendorius“ organizuoto konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ aptarimas ir nugalėtojų apdovanojimas. Į renginį buvo pakviesti Butrimonių gimnazijos 4 klasės mokiniai Lukas Sudvajus ir Kernius Miklušis bei jų mokytoja Gina Griškonienė, taip pat 5b klasės mokiniai Laura Šimanskytė ir Dautartas Valvonis bei mokytoja Irena Šimanskienė.

Skaityti daugiau...
 
Europos žinių testas PDF Spausdinti

100_1984

Butrimonių gimnazijoje gegužės 4 d. gimnazistai savo žinias pasitikrino spręsdami Europos žinių testą. Renginį iniciavo LR Seimo Europos informacijos biuras ir projektas ,,Drąsinkime ateitį‘‘. Aktyviausi buvo I, II ir III gimnazinių klasių mokiniai. Geriausiai užduotis atliko IIIb g klasės  gimnazistės Deimantė Griškonytė ir Raimonda Trukanavičiūtė.

Skaityti daugiau...
 
Įvertinta Butrimonių gimnazijos muziejaus veikla PDF Spausdinti

DSCI0554

Šalies bendrojo lavinimo mokyklose veikia 396 mokyklų muziejai. Lietuvos jaunimo turizmo centras, koordinuojantis mokyklų muziejų veiklą, kas antri metai vykdo tokių muziejų veiklos apžiūrą. Konkursas vykdomas dviem etapais: regionuose – Suvalkijos - Dzūkijos, Žemaitijos ir Aukštaitijos ir baigiamasis etapas – konferencija ir pateiktų muziejaus veiklos aprašų paroda Vilniuje. Butrimonių gimnazijos muziejus taip pat dalyvauja šiame konkurse.

Skaityti daugiau...
 
Dovanojome gerumą ir šypsenas PDF Spausdinti

    ateitininkai

Balandžio 26 d. Butrimonių gimnazijos ateitininkų kuopos nariai, lydimi vadovės - tikybos mokytojos Virginijos Virmauskienės, vyko į Daugų Palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninę, kur aplankė ir šv. Velykų proga pasveikino ten gyvenančius žmones.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC