Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Apklausa

Kodėl Butrimonių gimnazistai turėtų vilkėti uniformas?
 

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1510038
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Vasario 16 -oji PDF Spausdinti

IMG_1548

Skaityti daugiau...
 
Poledinės žūklės varžybos „Butrimonys 2011“ PDF Spausdinti

 Prizininkai 

Saulėtą sekmadienio rytą ant Pivašiūnų Ilgio ežero pasklido poledinės žūklės mėgėjai. Čia butrimoniškiai vykdė ilgai planuotas poledinės žūklės varžybas „Butrimonys 2011“. 

Skaityti daugiau...
 
Visi į biblioteką - vėl atkeliavo knygos! PDF Spausdinti

              Knygos – naujutėlaitės, kvepiančios dažais, spalvingos, įdomios - turiningam laisvalaikiui ir mokymuisi. Visi spaudiniai Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo rūpesčiu atkeliavo iš „Alma litera“, „Tyto Alba“, „Briedis“, „Nieko rimto“ knygynų, iš viso net už  2916,84 Lt.

              Knygos -  viena iš maloniausių dovanų gimnazijai, mokiniams ir tėveliams. Kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir pamaitinti protinį ir dvasinį alkį sąvokomis, meno, kultūros, istorijos žiniomis bei faktais beletristika, romanais, pasakomis ar smagiomis istorijomis. 

 Butrimonių gimnazijos informacija

 
Trikovininkai paskelbė sezono pradžią: Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko Taurė PDF Spausdinti

Gegužės 8 -9 dienomis Alytaus rajone Butrimonyse susirinko nemenkas būrys jojimo trikovės sporto šakos raitelių ir gerbėjų.  Be Lietuvos sportininkų į šias varžybas atvyko vienuolika Estijos jojimo trikovininkų, deja, labai gaila, bet vienas estų žirgas gavo traumą kelyje ir negalėjo dalyvauti varžybose. Taigi  šias dvi dienas kunkuliavo aistros varžybinėse aikštėse ir už jos ribų, nes iki pat paskutinio raitelio starto nebuvo aišku, kas gi taps kurio nors lygio  nugalėtoju.  Buvo varžomasi dviejuose trikovės lygiuose: lengvame ir vidutiniame. Dailiojo jojimo ir konkūro rungtys vyko Butrimonių miestelyje, vidurinės mokyklos stadione. Dailusis jojimas vyko gana ramiai, raiteliai kiek galėdami stengėsi pagal schemas joti tiksliai, teisėjų vertinimai taip pat buvo labai objektyvūs, konkūro rungtyje prasidėjo pirmosios skaudžios klaidos, neleidžiančios toliau dalyvauti varžybose.

Skaityti daugiau...
 
„Šviesoforo“ varžybos Butrimonių vidurinėje mokykloje PDF Spausdinti

 

Image Hosted by ImageTitan.com

Balandžio 20 d. Butrimonių vidurinėje mokykloje vyko zoninės „Šviesoforo“ varžybos. Jose dalyvavo keturios komandos: Pivašiūnų, Butrimonių vidurinės mokyklos, Vaisodžių ir Punios pagrindinės mokyklos. Mokiniai dalyvavo šiose rungtyse: situacijos maketuose, kelio ženklai, nereguliuojama pėsčiųjų perėja, šviesoforo reguliuojama sankryža ir meninė rungtis. Butrimonių vidurinės mokyklos mokiniai rungtyse surinko 239 taškus, Vaisodžių pagrindinė mokykla – 238 tšk., Punios pagrindinė mokykla – 215 tšk., Pivašiūnų vidurinė mokykla – 190 tšk. Labai džiaugiamės, kad mūsų mokyklos komanda tapo nugalėtoja.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC