Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Šimtadienis PDF Spausdinti

 

IMG_1114

Skaityti daugiau...
 
Vasario 16 -oji PDF Spausdinti

IMG_1548

Skaityti daugiau...
 
Poledinės žūklės varžybos „Butrimonys 2011“ PDF Spausdinti

 Prizininkai 

Saulėtą sekmadienio rytą ant Pivašiūnų Ilgio ežero pasklido poledinės žūklės mėgėjai. Čia butrimoniškiai vykdė ilgai planuotas poledinės žūklės varžybas „Butrimonys 2011“. 

Skaityti daugiau...
 
Visi į biblioteką - vėl atkeliavo knygos! PDF Spausdinti

              Knygos – naujutėlaitės, kvepiančios dažais, spalvingos, įdomios - turiningam laisvalaikiui ir mokymuisi. Visi spaudiniai Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo rūpesčiu atkeliavo iš „Alma litera“, „Tyto Alba“, „Briedis“, „Nieko rimto“ knygynų, iš viso net už  2916,84 Lt.

              Knygos -  viena iš maloniausių dovanų gimnazijai, mokiniams ir tėveliams. Kviečiame apsilankyti bibliotekoje ir pamaitinti protinį ir dvasinį alkį sąvokomis, meno, kultūros, istorijos žiniomis bei faktais beletristika, romanais, pasakomis ar smagiomis istorijomis. 

 Butrimonių gimnazijos informacija

 
Trikovininkai paskelbė sezono pradžią: Alytaus rajono savivaldybės mero Algirdo Vrubliausko Taurė PDF Spausdinti

Gegužės 8 -9 dienomis Alytaus rajone Butrimonyse susirinko nemenkas būrys jojimo trikovės sporto šakos raitelių ir gerbėjų.  Be Lietuvos sportininkų į šias varžybas atvyko vienuolika Estijos jojimo trikovininkų, deja, labai gaila, bet vienas estų žirgas gavo traumą kelyje ir negalėjo dalyvauti varžybose. Taigi  šias dvi dienas kunkuliavo aistros varžybinėse aikštėse ir už jos ribų, nes iki pat paskutinio raitelio starto nebuvo aišku, kas gi taps kurio nors lygio  nugalėtoju.  Buvo varžomasi dviejuose trikovės lygiuose: lengvame ir vidutiniame. Dailiojo jojimo ir konkūro rungtys vyko Butrimonių miestelyje, vidurinės mokyklos stadione. Dailusis jojimas vyko gana ramiai, raiteliai kiek galėdami stengėsi pagal schemas joti tiksliai, teisėjų vertinimai taip pat buvo labai objektyvūs, konkūro rungtyje prasidėjo pirmosios skaudžios klaidos, neleidžiančios toliau dalyvauti varžybose.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC