Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Europos valstybėse organizuojami renginiai PDF Spausdinti

Rugsėjo 22 dieną Mokyklos maironiečiai su vadove Genovaite Žiurinskiene dalyvaus Lietuvos maironiečių draugijos organizuojamame renginyje - Baltų vienybės dienos minėjime, skirtame Lietuvos vardo Tūkstantmečiui paminėti ir draugijos veiklos 20-mečiui įprasminti. Šventė vyks Lazdijų rajone. Apie 1000 maironiečių iš įvairių Lietuvos vietovių lankysis istorinėse ir kultūros paveldo vietovėse, kops į Rudaminos piliakalnį, dalyvaus kitose programoje numatytose veiklose.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių miestelio šventė PDF Spausdinti
Birželio 20 -oji - puiki proga susipažinti su istoriniu Butrimonių miesteliu, kuris švenčia 310 metų gimtadienį, jo trikampe aikšte, išskirtine architektūra, žmonėmis, pasivaikščioti po šventinės prekybos kiemelius, šio to nusipirkti, pasilinksminti tik vieną dieną Butrimonyse veiksiančiuose atrakcionuose.
Skaityti daugiau...
 
„Adamkiukų“ šventė Butrimonių viduri PDF Spausdinti

Paskutinį pavasario šeštadienį, gegužės 31 d., p. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondas Alytaus rajono Butrimonių vidurinėje mokykloje organizavo šventę, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo ir Tėvo dienai paminėti. Butrimonių vidurinė – viena iš 42 p. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globojamų mokyklų. Dalyvauti čia vykusioje projekto „Pažinkime Lietuvos kraštą“ šventėje buvo pakviesti „adamkiukai“ iš visos Lietuvos.

{slimbox images/paveikslai/sventes/2008/adamkiukai2008/adamkiukai.jpg,images/paveikslai/sventes/2008/adamkiukai2008TH/adamkiukai.jpg,;images/paveikslai/sventes/2008/adamkiukai2008/adamkiukai-1.jpg,images/paveikslai/sventes/2008/adamkiukai2008TH/adamkiukai-1.jpg,;images/paveikslai/sventes/2008/adamkiukai2008/adamkiukai-2.jpg,images/paveikslai/sventes/2008/adamkiukai2008TH/adamkiukai-2.jpg,}

Skaityti daugiau...
 
Konkursas ,,Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ PDF Spausdinti

Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com
Šių metų balandžio 2 dieną mokykloje buvo organizuotas kasmetinio respublikinio mokinių konkurso "Saugokime jaunas gyvybes keliuose" varžybų "Šviesoforas" I turas.

Skaityti daugiau...
 
Festivalio nugalėtoja PDF Spausdinti

Image Hosted by ImageTitan.com

Butrimonių vidurinė mokykla – IV-ojo Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtoja!

Gegužės 29 d. Palangos poilsio namų „Vyturys“ konferencijų salėje vyko seminaras „Lietuvos mokinių olimpinis ugdymas“, kuriame dalyvavo LMOF mokyklų nugalėtojų ir prizininkų kūno kultūros mokytojai, savivaldybių atstovai, atsakingi už mokinių kūno kultūrą ir sportą. Seminaro olimpinė dvasia puikiai susiliejo su sporto šventės „Sportas visiems“ renginiais Palangoje.

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC