Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sveiki atvykę!
Premjera! PDF Spausdinti

Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com

 

Skaityti daugiau...
 
Paskutinis skambutis PDF Spausdinti

Paskutinis skambutis mokykloje suskambo jau 59 kartą.

Saulėtekio numeris, skirtas paskutiniam skambučiui

 

Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com Image Hosted by ImageTitan.com

 

Skaityti daugiau...
 
Europos valstybėse organizuojami renginiai PDF Spausdinti

Rugsėjo 22 dieną Mokyklos maironiečiai su vadove Genovaite Žiurinskiene dalyvaus Lietuvos maironiečių draugijos organizuojamame renginyje - Baltų vienybės dienos minėjime, skirtame Lietuvos vardo Tūkstantmečiui paminėti ir draugijos veiklos 20-mečiui įprasminti. Šventė vyks Lazdijų rajone. Apie 1000 maironiečių iš įvairių Lietuvos vietovių lankysis istorinėse ir kultūros paveldo vietovėse, kops į Rudaminos piliakalnį, dalyvaus kitose programoje numatytose veiklose.

Skaityti daugiau...
 
Butrimonių miestelio šventė PDF Spausdinti
Birželio 20 -oji - puiki proga susipažinti su istoriniu Butrimonių miesteliu, kuris švenčia 310 metų gimtadienį, jo trikampe aikšte, išskirtine architektūra, žmonėmis, pasivaikščioti po šventinės prekybos kiemelius, šio to nusipirkti, pasilinksminti tik vieną dieną Butrimonyse veiksiančiuose atrakcionuose.
Skaityti daugiau...
 
„Adamkiukų“ šventė Butrimonių viduri PDF Spausdinti

Paskutinį pavasario šeštadienį, gegužės 31 d., p. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondas Alytaus rajono Butrimonių vidurinėje mokykloje organizavo šventę, skirtą Tarptautinei vaikų gynimo ir Tėvo dienai paminėti. Butrimonių vidurinė – viena iš 42 p. Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globojamų mokyklų. Dalyvauti čia vykusioje projekto „Pažinkime Lietuvos kraštą“ šventėje buvo pakviesti „adamkiukai“ iš visos Lietuvos.

{slimbox images/paveikslai/sventes/2008/adamkiukai2008/adamkiukai.jpg,images/paveikslai/sventes/2008/adamkiukai2008TH/adamkiukai.jpg,;images/paveikslai/sventes/2008/adamkiukai2008/adamkiukai-1.jpg,images/paveikslai/sventes/2008/adamkiukai2008TH/adamkiukai-1.jpg,;images/paveikslai/sventes/2008/adamkiukai2008/adamkiukai-2.jpg,images/paveikslai/sventes/2008/adamkiukai2008TH/adamkiukai-2.jpg,}

Skaityti daugiau...
 


Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC