Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1400688
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
„Mes-Lietuvos vaikai“ laureatas

101_0089

Balandžio 3 d. Butrimonių gimnazijos merginų choras, vadovaujamas muzikos mokytojos-metodininkės Neringos Valvonienės, dalyvavo Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalyje-konkurse „MES LIETUVOS VAIKAI 2011“ regioniniame ture, vykusiame Marijampolėje.

 

        Festivalio-konkurso tikslas – tęsti ir puoselėti Lietuvos chorinio dainavimo tradicijas, aktyvinti chorinį judėjimą bendrojo lavinimo, muzikos, meno mokyklose, gimnazijose, kolegijose ir chorų studijose. Renginys organizuojamas siekiant geriau pasirengti 2012 m. Lietuvos moksleivių dainų šventei.

         Į regioninį turą susirinko chorai iš Alytaus ir Marijampolės regionų. Chorų pasirodymus stebėjo ir vertino Lietuvos liaudies kultūros centro, Lietuvos chorų sąjungos ir Nacionalinės Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklos sudaryta vertinimo komisija: pirmininkas Vytautas Miškinis, nariai: Saulė Kriščiūnaitė, Algirdas Šumskis, Regina Maleckaitė, Donatas Zakaras.

       Į Marijampolę nuvykome dienai jau įpusėjus. Šiek tiek jaudinomės, bet išlikome linksmos ir į sceną žengėme drąsiai ir ryžtingai nusiteikusios. Mūsų choras atliko tris dainas: „Sėdi broliai už stalielio“ (suvalkiečių krašto daina), „Viešpaties lelija“ (muzika ir žodžiai G. Jautakaitės), „Čiūta čiūtoji“ (žodžiai liaudies, muzika B. Balakauskienės).

       Gera buvo dainuoti, kuomet į mus žvelgiantys komisijos atstovų veidai švietė šypsenomis. Po choro pasirodymo patraukėme namo. Grįžome dar linksmesnės ir puikios nuotaikos. Na, o pirmadienį, sulaukusios komisijos vertinimų ir rezultatų, jau žinome kaip mums sekėsi.

       Džiaugiamės, jog choras, įvertintas I laipsnio diplomu, iškovojo teisę atstovauti Alytaus miestui ir rajonui II –ojo turo konkurse Klaipėdoje. Pasidžiaugėme ir pasinėrėme į darbą, nes laukia rimtas konkursas Klaipėdoje, kur teks konkuruoti su stipriausiais šalies chorais.

 

Žydrūnė Seiliūtė

Choro dalyvė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC