Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1400646
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Susitikimas su rašytoja

100_1673

Kovo 25 d. Butrimonių gimnazijoje vyko susitikimas su rašytoja alytiške Irena Buivydaite. Susitikimo pradžioje mokyklos merginų choras padainavo gražią dainą pagal rašytojos mėgiamo  poeto Justino Marcinkevičiaus žodžius, o jaunieji literatai skaitė ištraukas iš rašytojos romanų: „Šimtas baltų mersedesų“, „Padovanok man savaitgalį“, „Gyvenimo spalvos“, „Ironiški stebuklai“.

Susipažinome su rašytojos išleistomis knygomis. Turėjome progą pasiklausyti pasakojimo apie mėgstamus jos knygų personažus. Autorė atskleidė, kad šiuo metu rašo naują romaną, kuris papildys spalvingą I. Buivydaitės kūrybinę kolekciją. Taip pat sužinojome, kad rašytoja labai myli vaikus, todėl kiekvienoje  knygoje juos vaizduoja.

Rašytoja kūryboje kalba  apie meilę, moteris ir vyrus, gyvenimo svajones ir nusivylimus. Taip pat verčia knygas iš anglų kalbos į lietuvių (dažniausiai- S. Brown ir J. Picoult romanus).

Susitikimo metu galėjome užduoti rašytojai klausimus apie jos knygas, pomėgius, sprendimą tapti rašytoja, ateities planus. Esame dėkingi I. Buivydaitei už susitikimą, palikusį malonių prisiminimų. 

Eglė Patinskaitė,  I g klasės mokinė, literatė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC