Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1400635
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Butrimonių gimnazistės dainavo Kaune

muzika

Balandžio 14 d. Butrimonių gimnazijos III g klasės mokinės Žydrūnė Seiliūtė ir Deimantė Griškonytė, vadovaujamos muzikos mokytojos metodininkės Neringos Valvonienės, dalyvavo IX-ajame Lietuvos mokinių dainuojamosios poezijos konkurse  - festivalyje „Pavasaris, poezija ir muzika 2011“, vykusiame Kauno Jurgio Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje.

Konkurso dalyvius: 17 kolektyvų (solistus, duetus, ansamblius) iš Kauno miesto ir rajono mokyklų bei Alytaus raj. pasveikino J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos direktorius Viktoras Snieška, komisijos narys Leonardas Rinkevičius.

Dainuojamosios poezijos pradininko Vytauto Kernagio, pačių dalyvių kūrybą bei atlikėjiškas dainas vertino kompetentinga komisija: pirmininkas Gediminas Storpirštis, Valstybinio jaunimo teatro aktorius, bardas; nariai: prof. Leonardas Rinkevičius, KTU socialinių mokslų fakulteto sociologijos katedros vedėjas, socialinių mokslų daktaras; Vida Skučaitė, Kauno J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja metodininkė; Vytautas Kernagis jaunesnysis, „Vytauto Kernagio fondo“ prezidentas.

Pasibaigus konkursui komisijos pirmininkas G. Storpirštis apibendrino visus pasirodymus, negailėjo patarimų, skatino drąsiau atlikti savo kūrybą ir pasitikėti savimi. Jis pasidžiaugė kūrinių įvairumu, žaismingumu bei sukurta gera nuotaika.

Visi konkurso-festivalio dalyviai, populiarinantys dainuojamosios poezijos žanrą, besidomintys lietuvių ir pasaulio poezija, Lietuvos praeitimi ir kultūra, buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis – Vytauto Kernagio kompaktiniais diskais.

Mes, Butrimonių gimnazistės, tokio pobūdžio konkurse dalyvavome pirmą kartą, tačiau džiaugiamės, jog įgijome patirties, turėjome galimybę susipažinti su bendraamžiais, propaguojančiais šį muzikos žanrą.

 

Žydrūnė Seiliūtė,

Butrimonių gimnazijos III ag kl. mokinė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC