Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis



Statistika

Turinio peržiūrėjimai : 1276691
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Šventinis Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje

DSC_0046

Kovo 11-oji, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, Butrimonių gimnazijoje prasidėjo Lietuvos valstybės himnu.

 4 klasės mokiniai, paruošti pradinių klasių mokytojos R. Peckuvienės ir šokių vadovės Ž. Patinskaitės, kvietė drauge statyti simbolinę pilį Lietuvai, gimnazistai atliko literatūrinę kompoziciją, skirtą Lietuvai (mokytoja D. Gecevičienė), šventinę nuotaiką skaidrino gimnazijos choro dainos (vadovė muzikos mokytoja N. Valvonienė). Šiandien gyvename laisvoje Lietuvoje, esame savo valstybės šeimininkai, jos kūrėjai – įžvalgomis ir istoriniais faktais apie Lietuvos kelią iki nepriklausomybės pasidalijo istorijos mokytoja D. Adžgauskienė. Minėdama 28-ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines ir šiemet švęsdama Lietuvos valstybingumo atkūrimo 100 metų jubiliejų  mūsų gimnazijos bendruomenė prisijungė prie  pilietinės iniciatyvos ,,Gyvasis tautos žiedas".

Nors  Kovo 11-oji yra tradicinė šventė, mūsų gimnazijoje ji visuomet įsimena vis kitokiais atspalviais. Siekdami patraukliai ir žaismingai paminėti vieną svarbiausių mūsų valstybės istorinių datų, 5–II g klasių mokiniai įsitraukė į netradicines veiklas. Mokiniai, padedami klasių vadovų, atliko kūrybines užduotis, savo žinias pasitikrino viktorinoje ir orientaciniame mokytojų dalykininkų paruoštame žaidime ,,Mokslotronas" bei Alytaus rajono savivaldybės Butrimonių filialo bibliotekoje spręsdami pirmąjį Lietuvoje skaitymą skatinantį literatūrinį stalo žaidimą „Knygosūkis“. Šį žaidimą Butrimonių skaitytojams padovanojo  Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka. Renginį vainikavo mokytojos L. Blaževičienės mokinių parengta miniatiūra ,,Meilei".

Kovo 11-oji  –  šviesos, ateities Lietuvai ir mums visiems diena, kai smagu pabūti kartu ir pajausti, kad mes tikrai mylim Lietuvą.

Vilma Mielaikienė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC