Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1206118
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Finaliniame nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas 2018“ etape Butrimonių gimnazijos mokinė

SEIME(1)

Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos IV g klasės mokinė Aistė Abramavičiūtė, (istorijos mokytoja Dalia Adžgauskienė) dalyvavo  finaliniame nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas 2018“ etape, kuris vyko Seimo Kovo 11-osios Akto salėje.

 

Konkurso dalyvius pasveikino  LR Seimo Valstybės istorinės atminties komisijos pirmininkas Arūnas Gumuliauskas, Nepriklausomybės Akto signatarų klubo prezidentė Birutė Valionytė, Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos pirmininkė Žaneta Vaškevičienė. Antro etapo užduotį sudarė 30 klausimų. Išrinkti penki geriausiai konkurse pasirodę dalyviai, kuriuos apdovanojo renginio globėjas LR Seimo pirmininkas Viktoras Pranskietis. Lietuvos istorijos žinovo titulą pelnė Rimantas Grikienis. Visi konkurso dalyviai, patekę į antrąjį etapą, buvo apdovanoti „Lietuvos istorijos žinovo“ padėkomis. Konkurso dalyviams buvo organizuota ekskursija po LR Seimą, sudaryta  galimybė stebėti seimo narių pirmąjį pavasario sesijos posėdį. Konkurso organizatorių tikslas - prasmingai paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį ir nepriklausomybės atkūrimą, žadinti ir stiprinti domėjimąsi Lietuvos istorija, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe bei skatinti visuomenės bendruomeniškumą. Jau ketvirtą kartą organizuotame „Lietuvos istorijos žinovas 2018“ nacionaliniame konkurse dalyvavo ir Butrimonių gimnazijos II–IVg klasių mokiniai. Pirmas konkurso etapas vyko 2018 m. vasario 28 d. gimnazijoje, dalyviams buvo pateikta užduotis, kurią sudarė 40 atvirų, trumpų atsakymų reikalaujančių klausimų. Konkurse gimnazistai ne tik pasitikrino savo žinias, bet ir sužinojo  naujų faktų.

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC