Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1276761
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Butrimonių gimnazijos mokiniai dalyvavo dr. J. P. Kazicko kompiuterininkų forume

 

20180317_170709

Kovo 17 dieną Kauno technologijos universitete vyko dr. J. P. Kazicko kompiuterininkų baigiamasis forumas, kuriame dalyvavo ir Butrimonių gimnazijos mokiniai Dautartas Valvonis  ir Ugnė Vaičiūnaitė. Mokinius dalyvauti paskatino ir į konkursą lydėjo IT mokytoja metodininkė Jonė Poliakienė.

Konkurse dalyvavo apie du šimtai moksleivių iš įvairių Lietuvos gimnazijų. Mokiniai galėjo varžytis trijuose skirtinguose konkursuose: IT taikymo, programavimo bei multimedijos ir sukurtų programų.

Ugnė Vaičiūnaitė varžėsi informacinių technologijų taikymo konkurse, Dautartas Valvonis jėgas išbandė programavimo konkurse.

Kol laukėme rezultatų, konkurso dalyvius ir mokytojus sveikino KTU Informatikos fakulteto dekanas prof. dr. Eduardas Bareiša. Vėliau klausėme paskaitų: „Pagaminta Lietuvoje: didžiausia pasaulyje atostogų būsto paieška“, ,,Nuo programavimo olimpiados iki sėkmingos programuotojo karjeros“, ,,Kaip gimsta virtuali realybė?“

Forumo ir regioninių konkursų laureatų apdovanojimas prasidėjo Kazicko šeimos fondo administracijos direktoriaus Zenono Bedalio sveikinimu. Padėkos raštą ir atminimo dovanėlę gavo Dautartas Valvonis, Dzūkijos krašto regioniniame programavimo konkurse užėmęs III-ąją vietą. Konkurso rėmėjų dovanomis buvo apdovanota ir Ugnė, kuri KTU forumo Informacinių technologijų taikymo konkurse užėmė V-ąją vietą. Džiugu, kad KTU forume programavimo konkurse Dautartas pateko tarp trisdešimt geriausių.

Butrimonių gimnazijos informacija

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC