Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1276672
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Žemės dienos minėjimas Butrimonių gimnazijoje „Žemė – tavo rankose“

DSC_0444

Kovo 20 – oji Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. 1971 m. Jungtinių Tautų oficialiai paskelbtą, o Lietuvoje nuo 1992 m. minimą datą – Pasaulinę Žemės dieną – paminėjo ir Butrimonių gimnazija.

Tai viena svarbiausių ir gražiausių aplinkosauginių švenčių. Žemės diena išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems svarbiausia: švarų orą, dirvožemį,  vandenį, gyvąją gamtą, ir atkreipti  dėmesį į besikeičiantį žemės klimatą, nuolatinę taršą,  skatina rūpintis planetos gamta, ištekliais. Tai tarsi Žemės, kaip gyvybės lopšio, globos diena.

Pasaulinės Žemės dienos minėjimą Butrimonių gimnazijoje pradėjo Jaunimo choras prasminga daina „Aleliuja“. III – IV g klasės mokiniai atliko meninę kompoziciją, skirtą  Žemei. Renginio iniciatorė, biologijos mokytoja Vilma Mielaikienė dalijosi mintimis apie tai, kodėl kovo 20-oji minima visame pasaulyje: „Tai diena, kai privalome susimąstyti apie mūsų planetos problemas ir savo kasdieninę veiklą nukreipti tų problemų sprendimo linkme. Turime kiekvienas konkrečiais darbais prisidėti prie gamtinės aplinkos išsaugojimo. Svarbu nelikti abejingiems, nes tik nuo mūsų elgesio priklauso, kokioje aplinkoje gyvensime ir kokia aplinka mus sups ateityje. Žemės likimas  mūsų rankose.“

Renginio akcentas –  vėliavos iškėlimas – yra tarsi priminimas, kad negalime ignoruoti problemų, privalome tausoti planetą, kad išsaugotumėme ją ateities kartoms.

Butrimonių gimnazijos informacija

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC