Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1276723
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Butrimonių gimnazijoje vyko konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

Butrimoniu gimnazijos dalyviai_2018

 Konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ šiais metais šalyje organizuojamas dvidešimt trečiąjį kartą. Kviečiami dalyvauti gimnazinių klasių moksleiviai. Konkurso tikslas – paskatinti mokinius domėtis ne tik Lietuvos istorija, bet ir atkreipti dėmesį į kariuomenės vaidmenį Lietuvos valstybės raidoje, sekti dabartinės kariuomenės veiklą, įvykius, aktualijas. Konkursu siekiama ugdyti pilietišką jaunimą, besididžiuojantį savo valstybe ir kariuomene. Idėja organizuoti konkursą „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ gimė 1995 m. tuometinės Savanoriškosios krašto apsaugos tarnybos (šiandien Krašto apsaugos savanorių pajėgų) štabe.

Konkurso „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ antrajame – internetinio testo sprendimo - etape Butrimonių gimnaziją atstovavo gimnazistės Laura Vaičiūnaitė bei Aistė ir Raimonda Abramavičiūtės. Konkursui merginas ruošė istorijos mokytoja metodininkė Dalia Adžgauskienė.

Dėkojame Dainavos apygardos KASP 1 rinktinės 102 lengvosios pėstininkų kuopos vadui kpt. Arnoldui Sadauskui už antrojo konkurso etapo pravedimą Butrimonių gimnazijoje.

 Butrimonių gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio informacija

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC