Turinio peržiūrėjimai : 1206145
,,Šviesoforo“ varžybos

IMG_9451

Kovo 29 d. Butrimonių gimnazijoje vyko ,,Šviesoforo“ I turo varžybos. Jose dalyvavo 1 – 4 klasių mokiniai. Renginį organizavo pradinių klasių mokytojos S. Žvinakienė ir N. Karkauskaitė.

Pradžioje mokiniai prisistatė, sugalvojo savo šūkį, vėliau jiems buvo įteikti kelialapiai su  užduotimis: pereiti per gatvę pėsčiųjų perėjoje ir sankryžoje, praktiškai panaudoti atšvaitus, sudėti kelio ženklų dėlionę, atlikti užduotis kelių maketuose. Renginyje dalyvavo gimnazijos socialinė darbuotoja Ramutė Jablonskienė ir I g klasės mokiniai - Jaunųjų šaulių būrelio nariai: M.Gudukas, E. Žigaitė, K. Makulavičiūtė. Jie vertino, kaip pradinukai moka elgtis pėsčiųjų perėjoje. Mokytojos R. Peckuvienė, G.Griškonienė vertino kitų užduočių žinias. Mokiniams puikiai sekėsi atlikti užduotis. Varžybų pabaigoje padėkomis  apdovanoti keturi mokiniai, geriausiai atlikę saugaus eismo testą: 1 kl. mok. Meda Nijolė Valaitytė, 2 kl. mok. Adrijus  Žilinskas, 3 kl. mok. Karolis  Levickas ir 4 kl. mok. T. Kvedaravičius.

Mokiniams buvo smagu pakartoti saugaus eismo taisykles ir pritaikyti jas praktiškai.

Mokytoja S.Žvinakienė