Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1276800
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Gimnazijoje įgyvendinama programa ,,Mokyklos - Europos Parlamento ambasadorės“

20180323_140811

Alytaus r. Butrimonių gimnazija dalyvauja Europos Parlamento Informacijos biuro Lietuvoje įgyvendinamo projekto ,,Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ veiklose. Programos tikslas – skatinti mokyklos bendruomenės aktyvų domėjimąsi Europos Sąjungos sprendimais ir aktualijomis, o ypač Europos Parlamento vaidmeniu Europos demokratijoje. Švietimo įstaigos, norėjusios prisijungti prie ,,Mokyklų - Europos Parlamento ambasadorių" (MEPA) tinklo, turi pravesti kuo daugiau pamokų pagal projekto medžiagą, surengti Europos dienos šventę ir įsteigti ES informacijos lentyną/centrą savo mokykloje, organizuoti įvairius renginius bei akcijas, kur būtų pateikiama informacija apie ES. Programoje sėkmingai dalyvaujančioms mokykloms bus suteiktas Europos Parlamento ambasadorių vardas, o aktyviausi moksleiviai ir mokytojai bus pakviesti apsilankyti Strasbūre arba Briuselyje.

Kovo 23 d. II g klasės mokiniai, programos ,,Mokyklos  - Europos Parlamento ambasadorės“ jaunieji ambasadoriai, Alytaus kolegijoje dalyvavo susitikime – diskusijoje su Europos Parlamento nariu Petru Auštrevičiumi. Europarlamentaras šiemet buvo nominuotas Metų Europos Parlamento nariu užsienio politikos srityje. Susitikime svečias  supažindino su Europos Sąjungos iššūkiais ir aktualijomis, atsakė į dalyvių klausimus. Dėkojame Alytaus Europe Direct Informacinio centro vadovei Nijolei Vitienei už kvietimą į renginį.

Alytaus rajono viešosios bibliotekos Butrimonių filiale įrengta ES informacijos lentyna, kur galima rasti įvairios informacijos apie Europos Parlamento institucijas, jų veiklą, sprendimus ir aktualijas.

Butrimonių gimnazijos informacija

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC