Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1316149
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Alytaus apskrities ,,LadyGolo 2018“ finalai

received_10156096002792319

Kovo 27 dieną Alytaus centrinio stadiono sporto salėje Lietuvos mokyklų merginų salės futbolo žaidynėse ,,LadyGolas 2018“ Alytaus apskrities finale 6 klasių ir jaunesnių amžiaus grupėje kovojo Varėnos ,,Ryto“ progimnazijos ,,Mes jėga“, Lazdijų r. Krosnos mokyklos ,,Golas“, Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazijos ,,Leipalingio swish swish“, Alytaus r. Butrimonių gimnazijos ,,Skruzdėliukės“, Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos ,,Šaltiniai 6“ komandos.

A pogrupis burtų keliu atiteko Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazijos, Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos ir Alytaus r.  Butrimonių gimnazijos žaidėjoms. B pogrupyje rungtyniavo Varėnos  ,,Ryto“ progimnazijos ir Lazdijų r. Krosnos mokyklos komandoms.

Pogrupiuose laimėjusios ,,Leipalingio swish swish“,  ,,Golas“ komandos  žaidė dėl 1-2 vietų, o užėmusios antras vietas ,,Skruzdėliukės“, ,,Mes jėga“ komandos dėl 3-4 vietų. Nepasisekė ,,Šaltiniai 6“ komandai, nors energingai kovojo, jai atiteko Lietuvos mokyklų moksleivių salės futbolo žaidynių Alytaus apskrities penktoji vieta.

Po ilgų kovų ir ne vieno baudinių mušimo komandos vietomis pasiskirstė taip: I vieta - Lazdijų r. Krosnos mokyklos ,,Golas“  , II vieta - Druskininkų savivaldybės Leipalingio progimnazijos ,,Leipalingio swish swish“, III vieta – Varėnos  ,,Ryto“ progimnazijos ,,Mes jėga“, IV vieta – Alytaus r. Butrimonių gimnazijos ,,Skruzdėliukės“.

Pasidžiaugti galime merginų entuziazmu, noru pažinti futbolo subtilybes, parodyti savo gabumus aikštelėje, turiningai ir sportiškai praleisti laisvalaikį.

Alytaus apskrities koordinatorė Oksana Paplauskienė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC