Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1362779
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Kūrybinės dirbtuvės „Nerk į meną-2018“ Butrimonyse

DSC_0116

Šiandien vis daugiau kalbama apie tai,  jog dinamiškoje aplinkoje privalu įgauti naujos patirties, išbandyti save skirtingose srityse. Jaunam žmogui atrasti save, tobulinti kūrybinius ir socialinius gebėjimus, ugdytis pasitikėjimą, savireguliaciją ir teigiamą savęs vertinimą padeda meninė veikla.

 

 

Balandžio 6 d. Alytaus rajono savivaldybės kultūros centro Butrimonių kultūros namuose vyko atviras renginys-kūrybinės dirbtuvės „Nerk į meną - 2018“. Šio renginio organizatoriai Alytaus r. Butrimonių gimnazija ir Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Butrimonių filialas. Sukurti kūrybinio bendradarbiavimo galimybę, ugdyti mokinių komunikacinę, kultūrinę, meninės raiškos kompetencijas buvo pagrindinis kūrybinių dirbtuvių tikslas. Mokiniai iš įvairių mokyklų pristatė savo kūrybinius produktus - teatrinį etiudą, dainą, šokius, ir pan..

Šiam renginiui gimti padėjo Butrimonių gimnazijos dalyvavimas „Lyderių laikas 3“ projekte, kur bendradarbiavimas, dalijimasis atsakomybe, skatinimas burtis, veikti kartu ir yra vienas iš prioritetų įgyvendinant teigiamus pokyčius švietimo srityje. Butrimonių gimnazija šiemet dalyvauja ir projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ veiklose, kurias organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Jų dėka Butrimonių gimnazijos mokiniai įgytas teatro bei dailės žinias, patirtis galėjo realizuoti šiame renginyje. Siekti pritraukti į šiuolaikinį kultūrinį vyksmą kuo daugiau vaikų bei jaunimo,  plėsti jų pasaulėžiūrą, ugdyti jaunų žmonių kūrybinius gebėjimus – tai tikslas, kuris buvo numatytas ir pateikiant Alytaus r. savivaldybės viešosios bibliotekos Butrimonių filialo projektą Lietuvos Respublikos kultūros ministerijai dėl „Kūrybinių dirbtuvių“ Butrimonyse.

Džiaugiamės meno būrelio vadovų, meninio ugdymo dalykų mokytojų gerosios patirties pasidalijimu: “Šokio studijos“ iš Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinės mokyklos (vadovė Eglė Simanauskienė) ir Alytaus r. Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus gimnazijos Ūdrijos pagrindinio ugdymo daugiafunkcio skyriaus šokių kolektyvo „Šypsena“ (mokytoja Tatjana Krugelienė) šokiais; Butrimonių gimnazijos choro atliekama daina (vadovė Neringa Valvonienė);  Alytaus r. Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo ir daugiafunkcio skyriaus mokinių „Gatvės šokiu“ (vadovė Sigita Ulonienė); Butrimonių šokių kolektyvo „Gojelis“  šokiu „Euforija“ (vadovė Živilė Patinskaitė), Alytaus r. meno ir sporto mokyklos Butrimonių muzikavimo skyriaus mokinių Airido Gudelaičio (mokytojas Algirdas Glovickis) ir Simonos Senutaitės (mokytoja Ramunė Simanavičienė) atliekamais kūriniais; NVŠ teatro būrelio „Teatro pinklėse“ etiudu „Pievoje“, Butrimonių gimnazijos teatro būrelio spektakliu „Marti“ (režisierė Asta Daironienė, choreografė Živilė Patinskaitė); Butrimonių gimnazijos mokinių kūrybinių darbų paroda „Venecijos kaukės“ (mokytoja Neringa Jančauskaitė). Dėkojame ir Butrimonių gimnazijos „Tėvelių klasei“ už reikalingą pagalbą organizuojant renginį.

Atviras kūrybinių procesų pristatymas skleidžia žinią, kad įstaigų bendruomenių bendradarbiavimas suteikia jaunam žmogui galimybę tobulėti, reikšti save bei padeda dalintis meninės raiškos patirtimi su kitais, taip kuriama kūrybiška, laisva ir atvira visuomenė.

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC