Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1362828
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Iniciatyva „100 idėjų Lietuvai“ Butrimonių gimnazijoje

DSC_0654

Balandžio 12 d. Butrimonių gimnazijoje vyko projektas-iniciatyva „100 idėjų Lietuvai“. Projekto siekis – paskatinti jaunąją kartą geriau pažinti savo valstybę, suprasti, ką ir kaip joje veikia skirtingos institucijos, kaip priimami sprendimai, kaip geros mintys ir pasiūlymai tampa mūsų visų kasdienybe.

Į renginį atvyko aktyvus jaunimas iš Alytaus r. Daugų Vlado Mirono, Pivašiūnų, Butrimonių gimnazijų ir Butrimonių gimnazijos Punios pagrindinio ugdymo daugiafunkcio  skyriaus. Dalyvius pasveikino Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotojas Arvydas Balčiūnas, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Renata Kruk, Butrimonių gimnazijos direktorius Valdas Valvonis. Skambias dainas dovanojo Butrimonių gimnazijos Jaunučių choras (vadovė Neringa Valvonienė).

Renginį moderavo švietimo ekspertas, dirbęs UNESCO, Arūnas Mark. Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto, Europos instituto  lektorius Jonas Urbanavičius mokiniams skaitė paskaitą apie valstybę. Istorikas, šaulių vadas, ekspedicijos „Misija Sibiras“ dalyvis Andrius Bautronis pakvietė apsilankyti Daugėliškių miške (Raseinių r.) įrengtame pažintiniame take, atstatytame partizanų bunkeryje, paragino mokinius generuoti ir įgyvendinti savo idėjas. ​

Lektorių padedami mokiniai mokėsi kūrybiškai vertinti aplinką ir atrasti savąsias idėjas, kurios galėtų tapti tikrais pokyčiais mūsų valstybėje. Mokiniai dirbo komandose, o pertraukų metu visi draugiškai vaišinosi pica, karšta arbata.

Renginio pabaigoje   dalyviai ant ąžuolo lapų užrašė savo idėjas, taip prisidėdami prie valstybės atkūrimą švenčiančios Lietuvos. Geriausios idėjos, kurias atrinko patys mokiniai, keliaus į antrąjį etapą. Projekte-iniciatyvoje dalyvavę mokiniai suprato, kad Lietuvos ateitis jų rankose. Juk tai, kaip gyvename, pirmiausia priklauso nuo mūsų pačių.

Butrimonių gimnazijos informacija

 

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC