Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1294372
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Butrimonių gimnazijos pirmokai - konkurso „Silantams draugiškiausia klasė“ laureatai

silanatai

Visi nori turėti gražius ir sveikus dantis, tačiau tikrai ne visi jais rūpinasi taip, kad jie tokie būtų. Statistika rodo, kad Lietuvos vaikų dantų būklė  prasta, nors siekiant išsaugoti sveikus dantis reikia tiek nedaug: du kartus per dieną juos kruopščiai valyti, bent kartą per metus apsilankyti pas odontologą profilaktiniam patikrinimui ir, esant galimybei  (tam tikro amžiaus), padengti krūminių dantukų paviršių silantinėmis medžiagomis.

 

Silantai – tai skysta plombinė medžiaga, kuria užpildomos nuolatinių krūminių dantų vagelės. Taip dantys apsaugomi nuo dantų ėduonies, juos lengviau valyti. Silantais dengiami tik sveiki nuolatiniai dantys. Valstybės remiama ir finansuojama vaikų krūminių dantų silantavimo programa,  skirta 6 – 14 metų vaikų nuolatinių krūminių dantų kramtomųjų paviršių ėduonies prevencijai, Alytaus rajone vyko gana vangiai.

Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuras jau trečius metus vykdo konkursą „Silantams draugiškiausia klasė“, kurios metu skatina pasinaudoti galimybe padengti dantukus silantais.

Džiugu, kad Butrimonių gimnazijos pirmos klasės mokiniai ir jų tėveliai „nesnaudė“, aktyviai dalyvavo konkurse ir tapo tarpmokyklinio konkurso „Silantams draugiškiausia klasė“ laureatais. Už pastangas mokiniams padovanoti bilietai į pasirinktą kino filmą.

 Jolita Junevičienė Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC