Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1383817
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Europos diena linksmai ir įdomiai

 

eurp

Alytaus rajono Butrimonių gimnazija Europos dieną  paminėjo linksmai ir įdomiai. Renginį pradėjo istorijos mokytoja Dalia Adžgauskienė. Ji supažindino šventės dalyvius su Europos Sąjungos istorija ir apibendrino projekto ,,Mokyklos- Europos Parlamento ambasadorės" dalyvių veiklą.

Šventės dalyvius pasveikino Butrimonių gimnazijos Jaunučių ansamblis nuotaikingomis dainomis (vadovė Neringa Valvonienė).  Gimnazijoje vyko įvairių dalykų integruotos pamokos apie Europos Sąjungos istoriją, Europos Parlamento ir kitų bendrijos institucijų veiklą bei funkcijas, 28 Sąjungai priklausančias valstybes. Alytaus rajono viešosios bibliotekos Butrimonių filiale veikė 5-7 klasių mokinių darbų paroda ,,Lietuva Europoje".  Jaunieji #MEPA ambasadoriai organizavo protų mūšį ,,Pažinkime Europą". Tradiciškai II-IV g klasių mokiniai atliko ,,Europos egzamino“ užduotis, kur geriausiai sekėsi Lukui Sudvajui, Aistei Abramavičiūtei, Laurai Vaičiūnaitei. Labai džiaugiamės Luko Sudvajaus pasiekimais: jis internetu vykusio ,,Europos egzamino“ antrajame etape, kuriame dalyvavo beveik 400 dalyvių, pateko į finalą ir gegužės 22 d. varžysis dėl kelionės į Briuselį.

Po pamokų Butrimonių gimnazijos komanda ,,Skamba teisingai"  (Laura Vaičiūnaitė, Aistė Abramavičiūtė, Dautartas Valvonis, Raimonda Abramavičiūtė ir Mantas Stepanavičius) dalyvavo Alytaus miesto Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje vykusiame protų mūšyje ,,Europos balsas, Europos paveldas". Renginį organizavo Alytaus Adolfo Ramanausko -Vanago gimnazija. Protų kovose rungėsi šešios miesto ir rajono mokyklų komandos. Mūsų komanda po penkių turų užėmė pirmąją vietą. Visi dalyviai ne tik džiaugėsi vertingomis rėmėjų (uždaroji akcinė bendrovė ,,Lankava") dovanomis, bet ir įgijo žinių.

Dalia Adžgauskienė istorijos mokytoja

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC