Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1383783
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Sėkmė konkurse ,,Jungiam Lietuvą“

IMG_0733

Minint atkurtos valstybės šimtmetį projektas ,,Jungiam Lietuvą“ kvietė respublikos mokinius kurti vaizdo filmukus tema „Mano kraštas per 100 sekundžių“. Nuo kovo pradžios prie šios moksleiviams skirtos iniciatyvos prisijungė daugiau nei 40 mokyklų ir gimnazijų komandos. Rezultatas – 44 vaizdo klipai apie 36 Lietuvos miestus ir miestelius. Pagal šiuos klipus bus sukurtas trumpametražis filmas „Jungiam Lietuvą“, o 25 moksleivių komandos, iki balandžio 22 d. sulaukusios daugiausia internautų balsų,  apdovanotos prizais – edukacinėmis ekskursijomis į Valdovų rūmus.

Alytaus rajono Butrimonių miestelio grožį įamžino gimnazistas Justinas Babravičius ir laimėjo visai klasei kelionę į Vilnių. Gegužės 16 d. vykome į edukacinę ekskursiją,  aplankėme Valdovų rūmus,  išklausėme įdomią paskaitą apie Lietuvos istoriją, pasitikrinome istorijos žinias spręsdami kryžiažodį ir atlikdami užduotis.  Papietavę Grey restorane,  pasivaikščiojome po senamiestį, aplankėme dailios ir trapios Šv. Onos bei didingos ir monumentalios Bernardinų bažnyčios ansamblį, grožėjomės Bernardinų sodo spalvomis.

Puiki iniciatyva įrodo, jog Lietuva viena, vieninga, vienintelė. Meilė jai prasideda nuo mūsų miestelio, kaimo, mūsų namų slenksčio. Sveikiname I g klasės mokinį Justiną Babravičių, dėkojame jo iniciatyvą palaikiusiems tėveliams Romai ir Juliui bei visiems, balsavusiems Facebook paskyroje.

Butrimonių gimnazijos I g klasės informacija

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC