Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1383800
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Ekologinio konkurso „Mano žalioji palangė“ laureatai - Butrimonių gimnazijos mokiniai

20180519_133848

Butrimonių gimnazijos II g klasės mokiniai dalyvavo  ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“, kurį  organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras  ir Vilniaus universiteto Botanikos sodas.

 Konkurso tikslas – skatinti domėjimąsi augalais ir jų panaudojimo galimybėmis kuriant sveiką edukacinių erdvių aplinką bei ugdyti atsakomybę už savo aplinką. Ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“, skirtame Lietuvos 100-mečiui, šiemet  dalyvavo beveik 16 tūkst. vaikų, atsiųsta daugiau nei 820 darbų. Vertinimo komisija išrinko 30 geriausių ir originaliausių palangių. Tarp jų pateko ir Butrimonių gimnazijos II g klasės mokinių komandos sukurta palangė „Gyvenkime žalioje Lietuvoje“. Gegužės 19 d. Butrimonių gimnazijos II g klasės mokiniai  Gerda Čreniauskaitė, Ieva Cincilevičiūtė, Digna Senutaitė, Mantas Stepanavičius, Karolis Jašinskas kartu su  mokytojomis Vilma Mielaikiene ir Jone Poliakiene vyko į ekologinio konkurso „Žalioji palangė Lietuvos 100-mečiui" nugalėtojų apdovanojimo ceremoniją Vilniaus Botanikos sode Kairėnuose. Šventės metu mokiniams vyko edukacinė ekskursija „Alyvų kolekcija“, turėjome galimybę apžiūrėti botanikos sodo lauko augalų kolekcijas ir savaiminės floros tako augalus, aplankyti botanikos sodo „Žaliąjį pastatą“, susipažinti su nauja sukulentų ekspozicija, pasigrožėti nuostabiais rododendrų žiedais. Visus susirinkusius pasveikino Vilniaus Botanikos sodo direktorius  dr. Audrius Skirgaila  ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro   Gamtinio  ir ekologinio ugdymo skyriaus vedėjas Almantas Kulbis. Geriausių darbų autoriai  apdovanoti  LR  Seimo Aplinkos komiteto bei  VU Botanikos sodo direktoriaus padėkomis bei diplomais, rėmėjų dovanomis. Po apdovanojimų visi buvo pakviesti dalyvauti tarptautinei biologijos įvairovės dienai skirtoje šventėje.

 

Dalyvavimas ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“ mokiniams padėjo geriau suprasti ir pažinti augalų pasaulį, skatino mylėti ir puoselėti gamtą bei saugoti aplinką.

Butrimonių gimnazijos informacija

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC