Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1362835
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Butrimonių gimnazijos kraštotyrininkai – vėl prizininkai

RRR_0399 krastotyros burelis CC

 

„Tegul vaikai pažįsta žemę, kuri juos peni ir nešioja, namus, kuriuose gyvena, duoną valgo“.

Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės Edukacinė komisija, „Nurodymai“, 1774 m.

 2016 m. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras buvo paskelbęs Nacionalinę mokinių ir jaunimo 2016–2018 m. kraštotyros ekspediciją, o šių metų gegužės 23 d. Vilniuje, Nacionaliniame muziejuje, įvyko XXIV Nacionalinė mokinių ir jaunimo kraštotyros konferencija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Į konferenciją susirinko gimnazijų, progimnazijų, pagrindinių, profesinių mokyklų, profesinio rengimo centrų mokiniai ir mokytojai iš visų Lietuvos regionų. Joje buvo pristatyti 74 kraštotyros darbai, jaunųjų kraštotyrininkų ir mokytojų atlikti 2016–2018 m.

Darbus vertino autoritetinga komisija: prof. Libertas Klimka, Lietuvos kraštotyros draugijos pirmininkas, Gražina Kadžytė, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto etnologė, Irena Seliukaitė, Lietuvos kraštotyros draugijos pirmininko pavaduotoja, dr. Olga Mastianica-Stankevič, Lietuvos istorijos instituto mokslo darbuotoja, Ramunė Driaučiūnaitė, Okupacijų ir laisvės kovų muziejaus skyriaus vedėja, Arvydas Ščiukaitis, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro metodininkas.

Konferencijos dalyvius skambia daina pasveikino Vilniaus „Sietuvos“ progimnazijos mergaičių ansamblis. Arvydas  Ščiukaitis apžvelgė kraštotyros darbus, kalbėjo vertinimo komisijos nariai. Pasisakė ir mokytojai su mokiniais. Butrimonių gimnazijos kraštotyros būrelio vadovė Danutė Anušauskienė ir kraštotyrininkė Kotryna Džervutė pristatė kraštotyros būrelio parengtą darbą „Totorių etninės bendrijos papročiai ir tradicijos, sąsajos su lietuvių etniniu paveldu“, kuris buvo įvertintas II vieta  (2017 m. gruodžio mėn. šalies mokyklų apžiūros konkurse gimnazijos muziejus laimėjo I vietą). Kraštotyrininkai buvo apdovanoti diplomais ir prizais, kraštotyros būrelio vadovė D. Anušauskienė ir istorijos mokytoja metodininkė D. Adžgauskienė  – padėkos raštais ir prizais. Pasibaigus nacionalinės ekspedicijos rezultatų apibendrinimui ir apdovanojimams, Signatarų namuose buvo galima susipažinti su juose esančiomis ekspozicijomis.

 

Butrimonių gimnazijos  kraštotyros būrelio vadovė D. Anušauskienė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC