Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1338720
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Pervalkoje įvyko geografijos olimpiečių stovykla

2

Birželio 11–15 d. Pervalkoje vyko LGMA organizuota geografijos olimpiečių stovykla 9-12 klasių mokiniams. Stovykloje dalyvavo 17 mokinių iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Panevėžio, Tauragės, Telšių, Mažeikių, Kretingos, Anykščių. Stovykla vyko Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre Pervalkoje, kur sukurtos idealios sąlygos darbui, gyvenimui ir tuo pačiu poilsiui.

Dalykinė ir praktinė stovyklos programa, prasidėjusi Klaipėdoje ir persikėlusi į Kuršių neriją, sudarė galimybę mokiniams pagilinti geografijos teorines žinias, patobulinti praktinius įgūdžius bei praplėsti savo akiratį, pabendrauti su geografija besidominčiais mokiniais.

Nuo pirmadienio iki penktadienio vykusioje stovykloje mokiniai atliko ir aptarinėjo tris praktines užduotis, nagrinėjo rajoninės, respublikinės ir atrankos užduotis. Mokiniams paskaitas skaitė, užsiėmimus vedė geografai ir stovyklos vadovai Angelė Pakamorienė, Rytas Šalna, Georgijus Sapožnikovas, Kuršių nerijos nacionalinio parko direktorė Aušra Feser, Klaipėdos universiteto Socialinių mokslų fakulteto docentas Eduardas Spiriajevas.

Lietuvos moksleivių rinktinė, atstovaujanti mūsų šalies garbę vyks į V Baltijos šalių olimpiadą Valmieroje (Latvija) birželio 26 – 29 d.

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC