Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1338732
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Paskutinė pamoka 4-oje klasėje

DSC_0407

Gegužės 30 dieną skambutis pakvietė Butrimonių gimnazijos ketvirtos klasės mokinius į paskutinę pamoką pradinėse klasėse.

Keturi  geltoni rudenys, keturios sniegu kvepiančios žiemos, keturi žali pavasariai ir keturios gėlėm kvepiančios vasaros subėgo į mūsų klasę. Tiek laiko keturiolika 4 klasės mokinių praleido kartu. Kartu mokėsi rašyti, skaityti, skaičiuoti... Kartu mokėsi pažinti pasaulį, užjausti, suprasti, paguosti draugą, apginti tiesą,  melo neapkęsti, tiek laiko mokėsi pažinti save.

Pamokoje dalyvavęs gimnazijos direktorius Valdas Valvonis paskelbė, kad visi ketvirtos klasės mokiniai baigė pradinio ugdymo programą ir yra keliami į penktą klasę. Direktorius padėkojo už tai, kad jie mokykloje augo, tobulėjo, sėmėsi žinių ir kiekvienam mokiniui asmeniškai įteikė pradinės mokyklos baigimo pažymėjimą bei pagyrimo raštus už dalyvavimą įvairiuose konkursuose, varžybose bei parodose.

Tikiu, kad mano mokiniai užaugs asmenybėmis, nebijančiomis savo šešėlio ir girdinčiomis ne tik savo aidą.

Klasės mokytoja Rita Peckuvienė

 

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC