Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1250762
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Alytaus r. Butrimonių gimnazija – aktyvi Grassroots (masinio futbolo) savaitės veiklų dalyvė

Pav.1 

Trečius metus iš eilės UEFA skelbė Europos masinio futbolo (#UEFA Grassroots Week) savaitę, kuri šiais metais vyko rugsėjo 23–30 dienomis. Alytaus r. Butrimonių gimnazijoje kiekviena minėtos savaitės diena buvo skirta veiklai, susijusiai su futbolu.

Pirmąją savaitės dieną Lietuvos jaunimo merginų U-19 futbolo rinktinės narė ir gimnazijos IIIg klasės mokinė Odeta Kalendauskaitė pradinių klasių mokiniams organizavo ir vedė linksmąsias futbolo treniruotes bei teisėjavo pradinių klasių mokinių Futboliuko varžybose (minėtas veiklas stebėjo ir filmavimo kamera įamžino atvykęs Masinio futbolo asociacijos operatorius). Antradienį – ketvirtadienį vyko atkaklus tarpklasinis futbolo turnyras bei buvo renkamas pajėgiausias klasės futbolo komandos kapitonas. Mažiausieji aktyviai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Futbolas veža“ – gamino plakatus futbolo tematika. Penktadienį futbolo aikštelėje jėgas išbandė moteriškos - mokytojų, mamų ir mergaičių - komandos (turbūt nereikėtų stebėtis, kad triumfavo jaunatviška energija?). Proto aštrumo ir komandinio darbo įgūdžius buvo galima išbandyti protmūšyje „Apie sportą ir ne tik“ (šį kartą nepralenkiama buvo jungtinė mokytojų-mamyčių komanda).

Masinio futbolo savaitės varžybų, konkursų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti Masinio futbolo asociacijos dovanomis bei saldžiaisiais prizais.

Alytaus r. Butrimonių gimnazijos informacija

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC