Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1400711
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
„Rudenio gėrybės“ Butrimonių gimnazijoje

DSC_0677

Kaip ir kiekvienais metais, šiemet besibaigiant spaliui Butrimonių gimnazijoje vėl vyko rudens gėrybių mugė, kur visi norintys galėjo pirkti, parduoti, mainyti, dovanoti ar kitaip pademonstruoti savo išmonę.

 

Ko tik ten nebuvo! Mokiniai kvietė ragauti bei pirkti savo pagamintų skanumynų: obuolių ir medaus pyragų, įvairiausių sūrių, meduolių, riestainių, o keksiukų gausa ir grožis džiugino kiekvieno akį! Buvo galima įsigyti ir prieskonių, kelių rūšių arbatos, net pomidorų sėklų, rankdarbių, sulčių, medaus. Vyko ir nepaprasta loterija, kur visi bilietai buvo laimingi. Savo kūrybiškumą mokiniai parodė ir iš rudens gėrybių pagamintų darbų parodoje. Aktyviausiai kūrė ir parodoje dalyvavo mūsų mažiausieji - 1-5 klasių mokiniai.

 

Gimnazijos fojė bešurmuliuojant mugei, Mokinių tarybos nariai kartu su šeštokais, padedami mokytojų, išsiruošė į gimnazijos vidinį kiemą. Čia visi kartu jie pasodino japoninę magnoliją, kurią šįmet gimnazijai kaip prizą padovanojo respublikinio mokyklų edukacinių erdvių konkurso organizatoriai. Tikimės, kad ji prigis ir džiugins mus ne vienerius metus.

Raimonda Abramavičiūtė,  Mokinių tarybos pirmininkė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC