Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1422305
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Popietė „Natūralios medžiagos žmogaus sveikatai“

20181129_164507

Lapkričio 29 d. Butrimonių gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriuje vyko popietė „Natūralios medžiagos žmogaus sveikatai“. Tai ilgalaikio projekto apie natūralias medžiagas: vilną, medį, smėlį, akmenį, druską ir kt. baigiamasis renginys.

Čia jaukiai ir prasmingai pasibūti rinkosi šio skyriaus bendruomenė, renginyje svečiavosi ir su ugdytinių tėveliais bendravo Butrimonių gimnazijos direktorius Valdas Valvonis. Pasipuošę tautiniais kostiumais vaikai šoko liaudies šokius ir dainavo dainas (ruošė šokių mokytoja Ž. Patinskaitė ir muzikos vadovė L. Kalinauskienė). Tėveliai buvo sužavėti savo atžalų pasirodymu. Antroje renginio dalyje šeimoms buvo pasiūlyta kūrybinė veikla: papuošti tris adventinius vainikus ir pasigaminti kalėdinių žaisliukų iš natūralių medžiagų. Tėveliams, seneliams ir vaikams netrūko kūrybingumo ir gerų emocijų dirbant. Didelio susidomėjimo sulaukė žvakių gaminimo procesas: ugdytinės Rasuolės Patinskaitės tėveliai yra bitininkai, tad jie parodė, kaip pasigaminti žvakes iš natūralaus bičių vaško. Šios žvakutės bus uždegamos grupėse kiekvieną Advento savaitę. Baigiantis renginiui visi pasivaišino žolelių arbata su medumi, dalijosi įspūdžiais, aptarė darbelius.

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC