Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1422294
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Tradicinė šeimų sporto šventė „Mes kartu 2018“

DSC_0283

Lapkričio 30 d. Butrimonių gimnazijoje vyko tradicinė šeimų sporto šventė „Mes kartu 2018“, surengta jau keturioliktą kartą. Šįkart smagiai praleisti laiką susirinko gausus būrys pradinių klasių mokinių šeimų. Vaikai kasmet labai laukia šios šventės, nes čia gali ateiti ne tik su savo tėveliais, sesutėmis, broliukais, bet ir seneliais, pusbroliais ar net tetomis bei dėdėmis kartu pasportuoti, pabendrauti ir, žinoma, susirungti jau pamėgtose rungtyse, draugiškai pasivaržyti.

Renginio pradžioje dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Valdas Valvonis. Jis pasidžiaugė tradicine švente, kurioje kasmet noriai dalyvauja daug šeimų, kad pradinukų tėveliai suranda laiko pabūti su savo vaikais. Direktorius pasidalijo prisiminimais apie dalyvavimą šventėse su savo šeima, visiems susirinkusiems linkėjo sėkmės ir gerų emocijų.

Prieš sportines rungtis visus dalyvius apšilti šokio ritmu pakvietė mokytoja Živilė Patinskaitė. Kartu su vaikais linksmai šoko ne tik jų artimieji, bet ir į svečius atvykęs šuo Amsis – Lietuvos policijos simbolis. Po apšilimo šeimos turėjo įveikti 8 stoteles: taikliosios rankos, taikliosios kojos, stypynių, žiedelių mėtymo, linksmųjų kamuoliukų, dėlionės, „pelenės darbų“ ir „pavaišink ledais“. Pasibaigus rungtims visi žaidė žaidimą „Draugystės lankas“. Buvo smagu matyti daug besišypsančių žmonių, jų geras emocijas ir šiltą bendravimą. Šventės pabaigoje gimnazijos direktorius ir jo pavaduotoja Vilma Mielaikienė dalyviams įteikė padėkos raštus, išdalino atminimo dovanėles.

Dėkojame visiems, kurie padėjo surengti šventę: mokytojoms Ginai Griškonienei, Sigutei Žvinakienei, Ž. Patinskaitei, mokytojo padėjėjai Liusei Gecevičienei, pirmoko Tijaus mamytei Oksanai Zakarauskaitei-Paplauskienei ir šauniems aukštesniųjų klasių mokiniams. Turiningai  praleistas laikas, gera dalyvių  nuotaika puikiai atspindi šventės dvasią: „Mums smagu, kai mes kartu!“

Mokytojos Rita Peckuvienė ir Nijolė Karkauskaitė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC