Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1380730
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Advento renginys ,,Gerumu sušildyk“
DSC_0407
Kasmet, likus kiek mažiau nei mėnesiui iki Kalėdų, prasideda adventas – susikaupimo laikotarpis, kupinas laukimo ir ramybės. Šiuo laikotarpiu dažnas šventiškai dekoruojame ne tik savo namus, bet ir aplinką, kurioje dirbame. Prasidėjęs advento laikotarpis gruodžio 7 d. Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos pradinių klasių mokinius ir jų tėvelius sukvietė į renginį „Gerumu sušildyk“. Jo metu buvo prisiminti advento papročiai ir tradicijos, dainos, šokiai ir žaidimai.

Vykusio renginio metu į bendrus ratelius vaikai pasikvietė mokytojus ir tėvelius. Dainuoti ir šokti vaikus mokė Butrimonių gimnazijos muzikos mokytoja Neringa Valvonienė ir choreografijos mokytoja Živilė Patinskaitė.

Viena iš dekoracijų advento laikotarpiu yra kalendorius, kuris daugiausiai džiaugsmo suteikia vaikams. Šiais mokslo metais Butrimonių gimnazijoje advento kalendoriais pasirūpino mokinių tėvai. Vienas už kitą gražesnis, įdomesnis kalendorius džiugina pradinių klasių moksleivius kiekvieną rytą su vis naujomis staigmenomis.

Krikščioniškasis prieškalėdinio laikotarpio atributas yra advento vainikas, kuris buvo pinamas renginio metu. Pinti vainikus mokė patyrusi meistrė – Alytaus miesto „Vilties“ mokyklos-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Surdokienė.

Ji papasakojo apie advento vainiko atsiradimo istoriją. Mokė, kaip pasiruošti natūralių medžiagų vainikui gaminti. Šių medžiagų ji buvo atsivežusi ir į renginį, todėl visi norintys galėjo nusipinti sau vainiką. Renginio dalyviai nupynė vainiką ir gimnazijai, kuris papuošė gimnazijos fojė.

Šventė buvo įdomi, prasminga, dalyviai parsinešė gėrio, šilumos į savo namus, praturtėjo žiniomis ir idėjomis. Jau greit į savo namus ir į sielą įsileisime pačią gražiausią šventę – šv. Kalėdas. Sutikime jas laimingi, gerumu sušildydami vienas kitą.

 

Mokytojos Sigita Žvinakienė ir Gina Griškonienė

Kasmet, likus kiek mažiau nei mėnesiui iki Kalėdų, prasideda adventas – susikaupimo laikotarpis, kupinas laukimo ir ramybės. Šiuo laikotarpiu dažnas šventiškai dekoruojame ne tik savo namus, bet ir aplinką, kurioje dirbame. Prasidėjęs advento laikotarpis gruodžio 7 d. Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos pradinių klasių mokinius ir jų tėvelius sukvietė į renginį „Gerumu sušildyk“. Jo metu buvo prisiminti advento papročiai ir tradicijos, dainos, šokiai ir žaidimai.

Vykusio renginio metu į bendrus ratelius vaikai pasikvietė mokytojus ir tėvelius. Dainuoti ir šokti vaikus mokė Butrimonių gimnazijos muzikos mokytoja Neringa Valvonienė ir choreografijos mokytoja Živilė Patinskaitė.

Viena iš dekoracijų advento laikotarpiu yra kalendorius, kuris daugiausiai džiaugsmo suteikia vaikams. Šiais mokslo metais Butrimonių gimnazijoje advento kalendoriais pasirūpino mokinių tėvai. Vienas už kitą gražesnis, įdomesnis kalendorius džiugina pradinių klasių moksleivius kiekvieną rytą su vis naujomis staigmenomis.

Krikščioniškasis prieškalėdinio laikotarpio atributas yra advento vainikas, kuris buvo pinamas renginio metu. Pinti vainikus mokė patyrusi meistrė – Alytaus miesto „Vilties“ mokyklos-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gitana Surdokienė.

Ji papasakojo apie advento vainiko atsiradimo istoriją. Mokė, kaip pasiruošti natūralių medžiagų vainikui gaminti. Šių medžiagų ji buvo atsivežusi ir į renginį, todėl visi norintys galėjo nusipinti sau vainiką. Renginio dalyviai nupynė vainiką ir gimnazijai, kuris papuošė gimnazijos fojė.

Šventė buvo įdomi, prasminga, dalyviai parsinešė gėrio, šilumos į savo namus, praturtėjo žiniomis ir idėjomis. Jau greit į savo namus ir į sielą įsileisime pačią gražiausią šventę – šv. Kalėdas. Sutikime jas laimingi, gerumu sušildydami vienas kitą.

 

Mokytojos Sigita Žvinakienė ir Gina Griškonienė

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC