Antikorupcijos dienos paminėjimas Butrimonių gimnazijoje

Alytaus r. Butrimoni_ g (2)

Gruodžio 9-ąją  visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

Butrimonių gimnazijoje pilietiškumo  ir istorijos pamokų metu  I- IV g klasių mokiniai diskutavo apie korupcijos formas, daromą žalą ir galimybes jai pasipriešinti. Mokiniai turėjo atsakyti į klausimus: kas man yra skaidrumas; jeigu nesąžiningumas būtų animacinis piktadarys, kas tai būtų.

Gimnazijos mokiniai prisijungė prie neformalios  ,,Sąžiningų mokyklų tinklo“ organizuotos iniciatyvos ir kūrė ,,skaidrumo vėliavas“. Piešdami ,,skaidrumo vėliavas“  mokiniai  galėjo pasirinkti simbolius-  šviesa, langas, padidinimo stiklas. Piešiniais mokiniai išsakė savo pilietinę poziciją į korupciją. Šios iniciatyvos tikslas- įtraukti mokinius į skaidrumo ir antikorupcines iniciatyvas bei padėti jiems pasidalinti mintimis, kaip jie jaučiasi mokykloje, diskutuoti apie vertybes.

Butrimonių gimnazijos informacija