Laikrodis

Butrimonys

Pamokų laikas

  1.   805 -   850
  2.   900 -   945
  3.   955 - 1040
  4. 1105 - 1150
  5. 1200 - 1245
  6. 1255 - 1340
  7. 1345 - 1430

Nuorodos


Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelisStatistika

Turinio peržiūrėjimai : 1380756
Alytaus rajono Butrimonių gimnazija
Antikorupcijos dienos paminėjimas Butrimonių gimnazijoje

Alytaus r. Butrimoni_ g (2)

Gruodžio 9-ąją  visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

 

 

Butrimonių gimnazijoje pilietiškumo  ir istorijos pamokų metu  I- IV g klasių mokiniai diskutavo apie korupcijos formas, daromą žalą ir galimybes jai pasipriešinti. Mokiniai turėjo atsakyti į klausimus: kas man yra skaidrumas; jeigu nesąžiningumas būtų animacinis piktadarys, kas tai būtų.

Gimnazijos mokiniai prisijungė prie neformalios  ,,Sąžiningų mokyklų tinklo“ organizuotos iniciatyvos ir kūrė ,,skaidrumo vėliavas“. Piešdami ,,skaidrumo vėliavas“  mokiniai  galėjo pasirinkti simbolius-  šviesa, langas, padidinimo stiklas. Piešiniais mokiniai išsakė savo pilietinę poziciją į korupciją. Šios iniciatyvos tikslas- įtraukti mokinius į skaidrumo ir antikorupcines iniciatyvas bei padėti jiems pasidalinti mintimis, kaip jie jaučiasi mokykloje, diskutuoti apie vertybes.

Butrimonių gimnazijos informacija

Butrimonių gimnazijos informacija

 

 
Slideshow by phatfusion
Design by Next Level Design Lizenztyp CC